Wyspa z cudem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20038
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20038

Guest
Co powiecie na to ze na wyspie 166875 w opisie jest 19 wolnych slupkow .. a nie ma ani jednego .. ale za to jakims cudem Wyznawcy Ognia postawili tam cud .. jest tam tylko jedno miasto...i to wlasnie WO... Technicy maja gdzies zgloszenia.. twierdza ze to blad i jak do tej pory bledu nie naprawiaja... Porazka a nie dobre dzialanie na rzecz graczy...
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Wyspa z cudem

A widzisz jak to wymyśliliśmy? hehehe

Wytłumacżę ci to:
Wyspa jest dosyc daleko i na nią wszedł tylko jeden gracz i nie założył Żadnego palika wiec żaden szarak nie pojawił się tylko ten jeden na który weszliśmy. W erze cudów zapraszanie znajomych jest nie możliwe więc znikają Paliki na których mozna założyc miasto jedynie zostają takie paliki które są po Szarych miastach które zapadły się całkiem aż zniknęły a na miejsce szaraka są paliki a tu nie bło szaraków więc nie było więcej palików.
Pomysł był świetny gdyż nie musieliśmy obstawiac całej wyspy tylko jedno miasto.
Miasto jest jedno i nasze gdyż podbite zostało szare miasto które tam było w sumie na świecie jest chyba tylko jedna taka wsypa sporo mozna znalesc z 2-3 szarakami/palikami.

:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wyspa z cudem

Ale bzdury wypisujesz kolego xCasanti chyba nawet nie nie bardzo zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz:))
Sam zobacz
Jest to znany błąd. Sprawa została przekazana do techników. Teraz wszystko w ich rekach.

Pozdrawiam polakgrze
Grepolis Team
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Wyspa z cudem

Nie będę wypowiadał się o naszym supporcie :)

Uczył gry was nie będę a jedyny ich Bład to to ze pokazywało 19 palików gdyż po wejściu ery cudów czy tam wcześniej paliki Znikneły i było ich Zero i jeden szarak na wyspie :)

W skrócie to wyspa Nigdy nie była zasiedlona po za tym jednym miastem przez co nie było na niej więcej palików.

Pozdrawiam,
Michał

Ps. Co do bzdur to pamietam jakie mi na Pw Pani wysyłała jeszcze niedawno an temat moich graczy więc może odpusc sobie takie teksty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Wyspa z cudem

Z momentem zablokowania możliwości logowań na Ateny została także możliwość założenia w tamtym miejscu miasta .
Wyspa nie była przypadkowo zasiedlona tylko czekaliśmy ,aż zamkną rekrutację , ale przecież jesteśmy nieudacznikami ,więc według Was to błąd ,albo nasze szczęście...
xCasanti nie wypisuje bzdur ,a co zrobi support to ich sprawa my wiemy , że to nie błąd tylko taktyka.
 

DeletedUser19135

Guest
Odp: Wyspa z cudem

Skoro uważają to za błąd to jest już on od bardzo dawna i każdy sojusz który o tym wie to z tego korzysta w miarę możliwości. Ja już widziałem coś takiego podczas cudów na światach Rho i Tau oraz tutaj, czyli na każdym świecie gdzie grałem podczas cudów. No, ale myślcie sobie o tym co chcecie.
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Wyspa z cudem

Przestraszyliście ich a ja liczyłem ze będą dalej szli w zaparte i będę miał chociaż mały ubaw :<<
 

DeletedUser20038

Guest
Odp: Wyspa z cudem

Co się tak nakręcasz.... Na zadane pytanie uzyskałam odpowiedź i tyle .. Nie doszukuj sie czegoś czego nie ma ..
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Wyspa z cudem

Wybacz to może z nudów i przez wpis Joli która szła w zaparte :<

Życzę kolorowych snów.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Wyspa z cudem

to jest błąd ale już nie pierwszy raz go ktoś wykorzystał więc nie ma co płakać to jedyna rzecz która im się udała i to można nazwać strategią bo milion paktów to nie strategia a polityka a polityka to nie strategia więc nie masz prawa pisać że wygrałeś serwer strategią bo nie wygrałeś:) zdobyles koronke dzieki polityce i lizaniu innym pewnych rzeczy a potem przy cudach straszyłeś ich ze no i tu nie moge cytowac tych slow ale twoje pw chetnie by wstawilo tu kilku graczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyspa z cudem

Polityka jest nieodłączną częscią strategii - tak samo jak i taktyka. Nie osiągniesz celu, jeżeli pominiesz lub zlekceważysz którąś z tych rzeczy. Jeden pakt czy "milion" nie ma znaczenia - liczy się osiągnięty cel - który ciebie boli :p
 
Do góry