[Naprawiony] Wysyłanie surowców do własnego miasta

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, podczas wysyłania surowców z 1 miasta do drugiego jest błąd (przynajmniej u mnie) a mianowicie jeśli:
-jestem na 1 mieście i wysyłam do 2 miasta surowce a potem przełączam na 3 miasto żeby wysłać surowce do 2 miasta nie zamykając opcji wysyłania to podczas limitu 15000 surowców jak wyślę z 1 miasta do 2 a potem z 3 do 2 to nalicza mi ponad 15000 surowców a nie przełącza się, że zmieniłem miasto i się nie pokazuje od nowa wolne miejsce na wysłanie surowców....

oprócz tego podczas takiego wysyłania jak wpisuję liczbę np. 3000 do wysłania surowców to samo mi się zmienia na np 300 nie wiem czemu a jak przełączę widok miasta z 1 na 3 podczas wysyłania to jest normalnie....
O co chodzi...jeśli ktoś dalej nie rozumie to może spróbuję po kolei wyjaśnić.. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wysyłanie surowców do własnego miasta

Hmm. Czy błąd .. Nie koniecznie po prostu nie odświeża się okienko . Wystarczy ,że będziesz w tym samym mieście co masz tą nadwyżkę załóżmy 24000/12000 odświeżysz opcję Handluj i wszystko wraca do normy :).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wysyłanie surowców do własnego miasta

Może i właśnie się nie odświeża ale jednak to powinno być już zmienione automatycznie żeby tak nie było...:)
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Wysyłanie surowców do własnego miasta

Z tego co widzę problem został naprawiony w wersji 2.18.
Gdyby błąd pojawił się ponownie, proszę wysłać raport tego posta, a temat otworzę i zmienię jego status.
 
Status
Zamknięty.
Do góry