[To nie błąd] Wysyłanie surowców podczas postawionego oddziału obywatelskiego.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22459
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22459

Guest
Dlaczego gdy mamy postawiony Oddział obywatelski to nie można wysłać wszystkich surowców z miasta na inne miasto?
6i6tt7.jpg
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wysyłanie surowców podczas postawionego oddziału obywatelskiego.

wieśniaki nie mają nic do rzeczy :)
Wszystko masz na screenie więc nie rozumiem czego nie łapiesz:)
Jak masz takie info odśwież stronę, wtedy zauważysz, że ilość surowców jakie masz w mieście zmniejszy się, więc logiczne, że pokazuje CI się ten czerwon pasek z informacją, że nie możesz wysłać więcej, niż masz:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wysyłanie surowców podczas postawionego oddziału obywatelskiego.

A dlaczego ilość surki ma się zmniejszyć po odświeżeniu strony? Surki będzie tyle samo, a nawet więcej, bo przecież z czasem rośnie.

Ten komunikat pojawiał się swego czasu bardzo często i miało to zostać poprawione...poprawione było, jakiś czas komunikaty przestały się pojawiać, a teraz są znowu obecne. Niestety taki już urok aktualizacji, że wprowadzenie czegoś nowego powoduje czasem powracanie starych błędów.

Bo to jest błąd. Licznik surowców u góry strony pokazuje swoje, a targowisko swoje...tak być nie powinno.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wysyłanie surowców podczas postawionego oddziału obywatelskiego.

błędem prędzej jest informacja ile pokazuje surowców w magazynie:)
Dlaczego miałoby się zmniejszyć?
System mógł zapamiętać np zadowolenie i nie wyłączył jakby naliczania surowców do magazynu, w którym prawidłowo powinno być mniej surowców i po odświeżeniu pokazuje się poprawny stan. U mnie było tak nie raz :)
Po odświeżaniu wszystko się naprawia jeśli chodzi o ten komunikat:)
 

DeletedUser22459

Guest
Odp: Wysyłanie surowców podczas postawionego oddziału obywatelskiego.

błędem prędzej jest informacja ile pokazuje surowców w magazynie:)
Dlaczego miałoby się zmniejszyć?
System mógł zapamiętać np zadowolenie i nie wyłączył jakby naliczania surowców do magazynu, w którym prawidłowo powinno być mniej surowców i po odświeżeniu pokazuje się poprawny stan. U mnie było tak nie raz :)
Po odświeżaniu wszystko się naprawia jeśli chodzi o ten komunikat:)

Nieprawda, ja nawet po odświeżaniu miałem ten sam problem i to nie pierwszy raz miałem już to kiedyś zgłosić ale o tym błędzie zapomniałem. I dzieje się tak tylko przy powołanych oddziałach że nie można wszystkich surowców wysłać z tego miasta co jest on powołany. Znów gdy nie jest powołany to zawsze wysyłanie surowców (wszystkich) jest ok.
A co do screena surowców w magazynie jest więcej a nie mniej więc powinno wszystko wysyłać bez problemów czyż nie?
Znów jeśli mówisz o odświeżeniu strony to spójrz w ten sposób: masz mało miast bo zaczynasz grę, jesteś w pracy szkole czy jeszcze gdzieś tam, nie masz dojścia do grepo, przychodzisz włączasz kompa logujesz się, widzisz że idzie atak powołujesz wieśniaków, w ostatniej chwili chcesz wysłać surowce na inne miasto, patrzysz a tu ten komunikat i atakujący zabiera twoje surowce.
Krótko mówiąc tracisz surki na dalszy rozwój miasta i wojsk, a mało tego możesz mieć wtedy bunt i nie masz wtedy czym odbudować strat przed kolonem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wysyłanie surowców podczas postawionego oddziału obywatelskiego.

U mnie bez powołanego oddziału obywatelskiego pokazuje taki komunikat, także nie jest to jak dla mnie wyznacznik.

PS: Londi zgodzić się jednak musisz, że to jest błąd
smiley_emoticons_biggrin.gif
System źle przelicza surkę i później wychodzą z tego takie problemy...przy normalnej rozgrywce nie ma czasu na odświeżanie co chwilę gry, aby system załapał wszystko. To powinno się dziać z automatu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wysyłanie surowców podczas postawionego oddziału obywatelskiego.

Moim zdaniem to wina zwiększonego przyrostu surki(zapowiadanego po atakach DDOS). W moich miastach też tak było, że nie liczniki nie pokazywały rzeczywistych wartości
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wysyłanie surowców podczas postawionego oddziału obywatelskiego.

U mnie bez powołanego oddziału obywatelskiego pokazuje taki komunikat, także nie jest to jak dla mnie wyznacznik.

PS: Londi zgodzić się jednak musisz, że to jest błąd
smiley_emoticons_biggrin.gif
System źle przelicza surkę i później wychodzą z tego takie problemy...przy normalnej rozgrywce nie ma czasu na odświeżanie co chwilę gry, aby system załapał wszystko. To powinno się dziać z automatu.

Hehe zgadzam sie,ze jest blad tylko kwestia tego gdzie dokladnie. Chociaz w sumie kazdy opisany tu przypadek z naliczaniem surki,czy komunikatem jest tak naprawde bledem:)
 

DeletedUser22459

Guest
Odp: Wysyłanie surowców podczas postawionego oddziału obywatelskiego.

Hehe zgadzam sie,ze jest blad tylko kwestia tego gdzie dokladnie. Chociaz w sumie kazdy opisany tu przypadek z naliczaniem surki,czy komunikatem jest tak naprawde bledem:)

To samo z jaskinią kiedy chce się uzupełnić
x7prd2.jpg


- - - Automatycznie połączono posty - - -

A co ciekawe na apce wszystko jest ok i można wszystkie surki wysłać tak samo uzupełnić jaskinie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

To występowało już wcześniej zanim pojawiły się ataki.

I pytanie do supportu. Dlaczego temat został uznany jako że to nie jest błąd? Jakie jest uzasadnienie?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wysyłanie surowców podczas postawionego oddziału obywatelskiego.

heh dostaliśmy znaczek, że to nie błąd bez rozjaśnienia nam tego:D

a występuje Ci to tylko i wyłącznie przy oddziale?
 

DeletedUser22459

Guest
Odp: Wysyłanie surowców podczas postawionego oddziału obywatelskiego.

Tak. I tak naprawdę ten błąd występuje od niepamiętnych czasów od kiedy zacząłem grać w grepo tyle że zapomniałem go zgłosić wtedy. Podkreślam iż przy dodatkach do grepo czy bez występuje to samo.
Szczerze to zaczyna mnie to przerażać iż support tak poważny błąd uznaje za brak błędu bez uzasadnienia tak samo jak w innym przypadku ze znikającymi budynkami i zacinającą się grą. Przecież jak każdy wszystko miał by odświeżać po kilka razy dziennie podczas ataków i nie mógł normalnie (płynnie bez komunikatów) wysłać surowców na inne miasto to naprawdę trochę to odbiera sens gry i czerpanie przyjemności z niej.
Na Win7 to samo było na Win8 to samo na różnych komputerach sprawdzałem i wszędzie występuje to samo z postawionymi oddziałami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21225

Guest
Odp: Wysyłanie surowców podczas postawionego oddziału obywatelskiego.

Tak. I tak naprawdę ten błąd występuje od niepamiętnych czasów od kiedy zacząłem grać w grepo tyle że zapomniałem go zgłosić wtedy. Podkreślam iż przy dodatkach do grepo czy bez występuje to samo.
Szczerze to zaczyna mnie to przerażać iż support tak poważny błąd uznaje za brak błędu bez uzasadnienia tak samo jak w innym przypadku ze znikającymi budynkami i zacinającą się grą. Przecież jak każdy wszystko miał by odświeżać po kilka razy dziennie podczas ataków i nie mógł normalnie (płynnie bez komunikatów) wysłać surowców na inne miasto to naprawdę trochę to odbiera sens gry i czerpanie przyjemności z niej.
Na Win7 to samo było na Win8 to samo na różnych komputerach sprawdzałem i wszędzie występuje to samo z postawionymi oddziałami.

z "budynkami widmo" jest problem jak zaczynałem na Zakros musiałem cały czas odświeżać żeby koszary się pojawiły itp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wysyłanie surowców podczas postawionego oddziału obywatelskiego.

U mnie przy handlowaniu surką to samo - czerwona informacja co jakiś czas.
 

DeletedUser22459

Guest
Odp: Wysyłanie surowców podczas postawionego oddziału obywatelskiego.

No bo mnie trafi coś.. Podczas powołanego Oddziału mając wystarczającą ilość surowców nie mogłem odpalić budowy murku ponieważ mi wyskoczył komunikat "masz za mało surowców" niestety nie zdążyłem screena zrobić z pokazaną ilością surowca.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wysyłanie surowców podczas postawionego oddziału obywatelskiego.

Ale tutaj nic nie osiągniemy pewnie w tej kwestii. Niestety dla naszego supportu, to nie jest błąd bo jak się odświeży stronę, to jest dobrze (a w tym czasie brakująca surka pojawi się w mieście i nie będzie problemu z jej przesłaniem), czy może nawet wynika to z nieudolności niemieckich techników, którzy nie mogą sobie z tym błędem poradzić.

W każdym razie, ktoś stwierdził, że to nie błąd i nic w tej sprawie już nie wskóramy...
 

DeletedUser22459

Guest
Odp: Wysyłanie surowców podczas postawionego oddziału obywatelskiego.

Ale tutaj nic nie osiągniemy pewnie w tej kwestii. Niestety dla naszego supportu, to nie jest błąd bo jak się odświeży stronę, to jest dobrze (a w tym czasie brakująca surka pojawi się w mieście i nie będzie problemu z jej przesłaniem), czy może nawet wynika to z nieudolności niemieckich techników, którzy nie mogą sobie z tym błędem poradzić.

W każdym razie, ktoś stwierdził, że to nie błąd i nic w tej sprawie już nie wskóramy...

Yhm.. u mnie nawet po odświeżeniu to się nie zmienia.. Czasami łapie że się da, a czasami nie..
 
Do góry