Wysyłanie wiadomości masowych

DeletedUser

Guest
Witajcie zastanawiałem się czy nie wrzucić tego do działu propozycje ale właściwie to bardziej dyskusja niż propozycja.

Chodzi mi o okienko z obrazkiem z którego trzeba wpisać znaczki jak się wysyła wiadomość do więcej niż jednej osoby.

Poco ono jest. Ano, żeby nie wykorzystywać botów do rozsyłania wiadomości. Fajnie tylko, ze to jest bez sensu skoro wystarczy wysyłać pojedynczo i to okienko się nie pojawia. A co za problem dla osoby piszącej bota jest, żeby zamiast jednego maila do wielu osób wysłał wiele maili do każdego z osobna?

Efekt mojego rozumowania jest następujący to okienko jest bezsensowne i tylko utrudnia graczom życie, a przed niczym nie chroni.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wysyłanie wiadomości masowych

I tu się mylisz, jak kiedyś wysyłałam identyczną wiadomość do kilku wybranych osób tylko właśnie do każdej z osobna, po kolei to po kilku wiadomościach tez to okienko zaczęło wyskakiwać. Ogólnie to bardzo denerwująca sprawa, zwłaszcza jak się człowiekowi śpieszy, a obrazki są nie czytelne. A spam jak przychodził to i tak przychodzi...
53.
prezent5.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wysyłanie wiadomości masowych

Po wini to zmienić bo jak się wysyła zaproszenia czy wiadomości to trochę to denerwuje ale nie wiem ;D
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Wysyłanie wiadomości masowych

ja nadal dostaje jakieś głupoty na Bizancjum , niby pomaga ale raczej utrudnia ;)
 
Do góry