Wysyłanie Wojska z Grupy.

Automatyczne wysyłanie zadanej grupy

  • Tak.

    Głosy: 17 81,0%
  • Nie.

    Głosy: 2 9,5%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 2 9,5%

  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

dorocia

Zespół Grepolis
Czyli Pani Dorocia walczy z automatyzmem w grze, chyba, że się za Niego płaci, wtedy problem znika.
Proszę o wskazanie miejsca, w którym tak napisałam

Walczę także z nieprawdziwymi informacjami i przypisywaniem nam (supporterom) wypowiedzi, które nie były naszym udziałem.
Wnioski, tak jak w tym przypadku błędne, proszę przedstawiać we własnym imieniu, bez sugerowania, że to właśnie mieliśmy na myśli.
 

DeletedUser29238

Guest
Czyli Pani Dorocia walczy z automatyzmem w grze, chyba, że się za Niego płaci, wtedy problem znika.
Jaki problem dodać tę propozycję Shocka jako jedną z nowości do zarządcy?
Nikt nic takiego nie powiedział. Napisałem tylko, żeby nie mylić pojęć premki z pojedynczym klikiem jako kolejna opcja,
----------
*El Gato* proszę powstrzymać swoje niezbyt kulturalne wypowiedzi w stosunku do innych, w tym do kobiet w szczególności.
 
ale przecież była by to opcja dostępna w "premium" w pakiecie "Zarządcy" a nie free

odnośnie "walki supportu" z automatyzacją .. to chyba bardziej chodzi o balans wśród premkowiczów a tych co nie wykupują doradców ... aby za za łatwo im nie było ...
chociaż takie dodatki może by skusiło więcej graczy do wykupu doradców ... jeżeli byście powiększyli po tych x latach Grepo o dodatkowe funkcje ...

( chociażby jak już składałem w propozycjach - Zarządcy aby z automatu kończył badania i budowle jak dochodzi do "darmowego ukończenia" )
 
Prawie, ale nie do końca, ponieważ są to płatne usługi premium. Osobiście jestem przeciwny takiemu pojedynczemu klikaniu. Raz - regulamin j.w., dwa, gra to nie TV z uniwersalnym pilote z jednym przyciskiem do wszystkiego i lepiej niech tak zostanie.
Gra to też nie samochód no nida rdy pojeździć nie rozumiem totalnie tego porównania :D
W tych propozycjach to jest tak że gracze składają prośby co by zmienili aby ułatwić sobie rozgrywkę by była przyjemniejsza a nie o upodobania dorocia do klikania w myszkę :p żadno z was aktywnie nie gra i czasem na kilku światach ludzie maja po xxxx wiosek i to ułatwia a z apki jeśli by to działało to już wgl była by petarda tam coś przeklikać to idzie sobie kuku zrobić.
Pozdrawiam
 
No to zacznijmy.
Przy pomocy zarządcy można: Odpalic w wszystkich miastach festyny, odpalić w wszystkich miastach pochody, odpalić w wszystkich miastach produkcję "x" jednostek.
Tak więc podpunkt 7 jest hipokryzją. (Ze strony innogames, bo to oni ten regulamin pisali).

Co do opcji "zrób wszystko jednym kliknięciem" to w pierwszej kolejności, powinno się wprowadzić opcje zbierania z wszystkich wiosek na raz, bo farmienie ich to jest katorga, a jednocześnie konieczny wymóg, jeśli chce się grać na najwyższym poziomie.

Jak wreszcie ułatwią te przeklęte farmienie wiosek to można kombinować co dalej ;p.

Ale ogólnie jestem na tak.
A jeśli inno nie jest na tak, to ja mam genialny pomysł jak inno zachęcić.
Dodajmy 6 premium, mniejsza o nazwę, ktoś by wymyślił i niech ta 6 premka doda ulepszone farmienie i wysyłanie wojsk z wiosek ;p.
No albo nie wiem, dodać opcje "ulepszonego zarządcy" za 200 golda, nie dość, ze zyskają na tym gracze to zarobi też inno.
 
hmm mi by pasowało :)
kiedys ktoś opowiadał że grał w plemiona i tam jakieś ciągłe sesje z farmerami czy czymś wychodziły aż twórcy gry zrobili w postaci premium farmera i każdy zadowolony :)

Jak dla mnie kolejny koksowy zarządca dający te opcje jest bez cenny i bym zawsze go kupował :)
 
dokładnie jak alpha pisze upgrejd do istniejącego zarządcy który by zwiększał wachlarz jego dodatków ,
bo dodawanie kolejnego to za dużo roboty dodatkowa mordka w panelu itp ... zaraz pewnie by się skrypty posypały ;) bo ramka byłaby szersza ...
 

Sapcio

Zespół Grepolis
A jakby zrobić Panel masowego wysyłania wojska, gdzie była by lista miast i wojsko w niej i można by wysłać wszystko (kliknięcie jedno- z danego miast) lub wpisywać ręcznie w pola, a kliknięciu "wyślij wojsko do" pojawia się okno z podaniem współrzędnych. Czy nadal to się mieści w tej propozycji czy to już za dużo klikania?
 

Sapcio

Zespół Grepolis
:0 po co utrudniać ;)
w oknie "miasta" wyślij atak wsparcie dodać po jednym przycisku wyślij wszystko z grupy ;)
,
Tylko wtedy możesz wysyłać wszystko albo nic i czy o to chodzi czy może też chodzi, aby mieć możliwość ile my chcemy wojska z danej grupy.
 
Tym bardziej, że to była by taka byle jaka automatyzacja.
Na zasadzie gram defem, nie chce mi się pilnować i wysyłać birem w punkt, to od razu wyślę co mam i pójdę spać dalej.
Porządne synchro i tak trzeba robić ręcznie z planerem(albo kartką, jak niektóre świry lubią xD)
 
,
Tylko wtedy możesz wysyłać wszystko albo nic i czy o to chodzi czy może też chodzi, aby mieć możliwość ile my chcemy wojska z danej grupy.
o wszystkie z grupy
Robisz grupę birek i tam dodajesz birki :)
i wyślij wszystkie z grupy birek i wszystkie lecą :)
do defa ognia tak samo wszyscy szczęśliwi a Sapcio będzie na rękach noszony :)
A jak ktoś będzie chciał wybierać i dzielić ile woja to w normalny tradycyjny sposób może :)
 
już dyskusja na ten temat była , chodzi o "jednoklik" wyślij wszystko z grupy miast jako atak / wsparcie bez kombinowania i klikania ile woja i które wysyłasz ...
 
Natomiast co do "wyślij surke na cud z wszystkich miast na raz".
To jestem temu przeciwny.
Właśnie w walce o cuda liczy się aktywność i wygrywa ten kto się bardziej przyłoży i będzie siedział i się męczył z klikaniem tej surki.
Tego aspektu gry bym nie ułatwiał.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
o wszystkie z grupy
Robisz grupę birek i tam dodajesz birki :)
i wyślij wszystkie z grupy birek i wszystkie lecą :)
do defa ognia tak samo wszyscy szczęśliwi a Sapcio będzie na rękach noszony :)
A jak ktoś będzie chciał wybierać i dzielić ile woja to w normalny tradycyjny sposób może :)
Wiesz robiąc przycisk wybierz wszystko z danego miasta i leci, albo z danej grupy. Po prostu chce przedyskutować propozycje.
Rozumiem, że to jest propozycja "Wyślij wojsko z grupy A" i tyle. Magiczny przycisk wyślij wojsko z grupy. I wtedy mamy problem z regulaminem jaki narzuca Inno i wspomniała już o tym tuta dorocia , gdzie my możemy wysłać taką propozycje i opisać wszystkie za i gracze to chcą. Jednak wtedy Ci wyżej zobaczą, ale to 1 przycisk zbyt automatyzuje i nie zgodne z zasadami od górnymi i od razu mamy zwrot "No".
 
Myślę że można by było wypróbować taką funkcję,ale bez wysyłania surki na cudaki.Obawiam się jednak że to nie przejdzie.Rzeczywiscie jak się ma kilkadziesiąt miast jest kłopotliwe wysyłanie woja.
 
i błędne koło ... jak to się mówi ... regulamin napisany tak aby zawsze było dobrze dla Inno
już dyskutowaliśmy że w takim razie jednoklik zbierz surowce ze wszystkich wiosek z wyspy działa na tej samej zasadzie
w końcu jest to grupa wiosek rolniczych na jednej z wysp ...

i tak będziecie maglować ten jednoklik na cuda ... który podałem jako przykład z poprzedniej którejś propozycji że team będzie anty do tego nastawiony :p
skupmy się na jednokliku z grupy miast :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry