[Ulepszenie] Wyszukiwanie wiadomości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23379
  • Data rozpoczęcia

Czy potrzebne jest dodanie opcji wyszukiwania wiadomości?

  • Tak

    Głosy: 27 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    27

DeletedUser23379

Guest
Dobry wieczór,

moją propozycją jest wprowadzenie w skrzynce w wiadomościami możliwości wyszukania konkretnej wiadomości po tytule lub po przez nick nadawcy. W obecnej formie szukanie danej wiadomości jest uciążliwe.

Bardzo mi brakuje tej opcji a rozmawiając z innymi graczami widzę, że nie jestem w tym osamotniona ;). W szczególności funkcja ta byłaby przydatna dla radnych i liderów sojuszy.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że mój pomysł znajdzie poparcie :cool:.


P.S.
Nie bardzo wiem, jak dodać ankietę :/.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wyszukiwanie wiadomości

O ile mnie pamięć nie myli, to taka propozycja już była i to dość dawno temu...chyba nawet została zaakceptowana. Będę miał chwilę, to poszukam...

PS: Oczywiście jestem na tak :)
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Wyszukiwanie wiadomości

O ile mnie pamięć nie myli, to taka propozycja już była i to dość dawno temu...chyba nawet została zaakceptowana. Będę miał chwilę, to poszukam...

PS: Oczywiście jestem na tak :)

Przyznam, że przeszukałam tylko aktualne propozycję, żeby nie dublować. Założyłam, że jeśli taka propozycja zostałaby zaakceptowana, to by się już pojawiła w grze - założenie o tyle niesłuszne, że pewnie na wprowadzenie takich zmian potrzeba czasu ;). Przepraszam, jeśli faktycznie już była taka propozycja :).
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Wyszukiwanie wiadomości

Oczywiście ,że na tak, nie mogę się już doczekać ,kiedy to wprowadzą.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wyszukiwanie wiadomości

Jedna z propozycji dostępna jest tutaj. Choć jeszcze poszukam, bo wydaje mi się, że widziałem jeszcze inny temat poruszający tę kwestię.

PS: Choć jak widzę, że od propozycji minęło prawie trzy lata, a nic w tej kwestii nie zrobiono, to może się przyda nowa:)


EDIT: Tutaj druga propozycja, tyle że nowsza. Oczywiście obie są zaakceptowane już jakiś czas.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23379

Guest
Odp: Wyszukiwanie wiadomości

Po tym jak napisałeś, że już były takie wątki, to też sobie je znalazłam - niemniej dzięki za wyszukanie :)). Z drugiej strony patrząc na ich datę, może warto odświeżyć ten temat
smiley_emoticons_biggrin.gif
.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwanie wiadomości

Tak, to doskonała propozycja, wtedy należy tylko zapamiętać najważniejszy temat i go odszukujesz w dość prosty sposób. Kiedy dostajesz codziennie powiedzmy z ok. 20 wiadomości to na razie byłoby problemem znalezienie tego, czego szukasz.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Wyszukiwanie wiadomości

O ile mnie pamięć nie myli, to taka propozycja już była i to dość dawno temu...chyba nawet została zaakceptowana. Będę miał chwilę, to poszukam...

PS: Oczywiście jestem na tak :)

Była, była - sama dawałam. I owszem jest w zaakceptowanych :)

Link

Przyznam, że przeszukałam tylko aktualne propozycję, żeby nie dublować. Założyłam, że jeśli taka propozycja zostałaby zaakceptowana, to by się już pojawiła w grze - założenie o tyle niesłuszne, że pewnie na wprowadzenie takich zmian potrzeba czasu ;). Przepraszam, jeśli faktycznie już była taka propozycja :).

Od zaakceptowania a wprowadzenia w życie długa droga.
Fajnie, że przypomniałaś - kolejna taka propozycja może
poskutkuje szybszym wprowadzeniem przez Inno do gry :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wyszukiwanie wiadomości

Moja droga jakbyś spojrzała trochę niżej, to nawet dwie takie propozycje wrzuciłem :)
 
Do góry