1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Ulepszenie] Wyszukiwarka sojuszy

Dyskusja w 'Wprowadzone w życie' rozpoczęta przez użytkownika -Achilles--, 28. Cze 2015.

?

Czy jesteś za wprowadzeniem tej propozycji?

1. Tak

19 głos(ów)
    82,6%
  2. Nie

2 głos(ów)
    8,7%
  3. Obojętne

2 głos(ów)
    8,7%
  1. -Achilles--

-Achilles--

Proponuję wprowadzić ułatwienie dla osób prowadzących sojusze związane z rekrutacją nowych graczy. Obecnie gracze którzy chcą dołączyć do naszego sojuszu za pomocą wyszukiwarki sojuszy, wysyłają do wszystkich którzy mają uprawnienia do zapraszania wiadomość co jest często uciążliwe. Proponuję aby wiadomości wyświetlały się w sojuszu, zakładce "zaproszenia" i tam odpowiednie osoby przeczytają oraz rozpatrzą to zgłoszenie.

a2.jpg

OsZczepCS lubi to.
  2. DarthSid

DarthSid Guest

Odp: Wyszukiwarka sojuszy

W sumie obojętne jest mi to,ponieważ liderzy czy osoba posiadające takie uprawnienia wie że czasami trzeba poczekać na przyjęcie zaproszenia lub w większej wierze po prostu odrzucić jak zobaczy nooba :)

3. DonBeker

DonBeker

Wiadomo, że obecny system nie jest idealny i gwarantuje masę spamu na początku świata jak się źle wybierze ustawienia sojuszu. W ten sposób byśmy na pewno zredukowali te wiadomości do wszystkich osób z uprawnieniami. Jak dla mnie na plus.

4. Casanntias

Casanntias Guest

Jak dla mnie dobry pomysł. Jak prowadzi się dobry, silny sojusz to prawie codziennie jest spam. W każdym razie, da się to wyłączyć, ale jeśli ktoś prowadzi rekrutację przez wyszukiwarkę to porządna rzecz ;)

Prometeusz10 lubi to.
  5. jakis ten

jakis ten

Ja tam w tej sprawie pozostaje obojętny.Co za różnica czy zgłoszenie będzie przesłane na priv czy na stronę sojuszu?

6. DonBeker

DonBeker

Różnica jest taka, że każda osoba z uprawnieniami nie będzie dostawała masy spamu na PM, tylko zgłoszenia pójdą w odpowiedniej zakładce w sojuszu, gdzie będzie można zadecydować o przyszłości każdego zgłoszenia. Dla mnie na plus...

7. jakis ten

jakis ten

i tak do wszystkich członków sojuszu którzy mogą zapraszać docierają do nich zgłoszenia.

8. DonBeker

DonBeker

Zgłoszenia docierają, ale w innej formie. Nie ma już co chwilę kopert i nowych wiadomości, tylko te zgłoszenia wyświetlają się w zakładce sojuszowej. Tam można oddelegować 1-2 osoby do ogarnięcia tego, a reszta osób nie musi się tym przejmować i tam zaglądać.

9. maja2013

maja2013

Dobry pomysł, nie byłoby spamu w skrzynce u wszystkich.
    Głos na tak.

10. Gladiater

Gladiater Guest

Ja osobiście będąc założycielem, nie rekrutuję graczy przez wyszukiwarkę, ale na pewno ta funkcja się przyda dla wielu osób, które prowadzą rekrutację w ten sposób. Głos na tak. :)

11. Shannqa

Shannqa

Propozycja została wprowadzona w życie wraz z niedawnymi zmianami w wyszukiwarce sojuszy.

Do góry