[Ulepszenie] Wyszukiwarka sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tej propozycji?

  • Tak

    Głosy: 19 82,6%
  • Nie

    Głosy: 2 8,7%
  • Obojętne

    Głosy: 2 8,7%

  • W sumie głosujących
    23

DeletedUser15166

Guest
Proponuję wprowadzić ułatwienie dla osób prowadzących sojusze związane z rekrutacją nowych graczy. Obecnie gracze którzy chcą dołączyć do naszego sojuszu za pomocą wyszukiwarki sojuszy, wysyłają do wszystkich którzy mają uprawnienia do zapraszania wiadomość co jest często uciążliwe. Proponuję aby wiadomości wyświetlały się w sojuszu, zakładce "zaproszenia" i tam odpowiednie osoby przeczytają oraz rozpatrzą to zgłoszenie.

a2.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka sojuszy

W sumie obojętne jest mi to,ponieważ liderzy czy osoba posiadające takie uprawnienia wie że czasami trzeba poczekać na przyjęcie zaproszenia lub w większej wierze po prostu odrzucić jak zobaczy nooba :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wyszukiwarka sojuszy

Wiadomo, że obecny system nie jest idealny i gwarantuje masę spamu na początku świata jak się źle wybierze ustawienia sojuszu. W ten sposób byśmy na pewno zredukowali te wiadomości do wszystkich osób z uprawnieniami. Jak dla mnie na plus.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka sojuszy

Jak dla mnie dobry pomysł. Jak prowadzi się dobry, silny sojusz to prawie codziennie jest spam. W każdym razie, da się to wyłączyć, ale jeśli ktoś prowadzi rekrutację przez wyszukiwarkę to porządna rzecz ;)
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Wyszukiwarka sojuszy

Ja tam w tej sprawie pozostaje obojętny.Co za różnica czy zgłoszenie będzie przesłane na priv czy na stronę sojuszu?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wyszukiwarka sojuszy

Różnica jest taka, że każda osoba z uprawnieniami nie będzie dostawała masy spamu na PM, tylko zgłoszenia pójdą w odpowiedniej zakładce w sojuszu, gdzie będzie można zadecydować o przyszłości każdego zgłoszenia. Dla mnie na plus...
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Wyszukiwarka sojuszy

i tak do wszystkich członków sojuszu którzy mogą zapraszać docierają do nich zgłoszenia.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wyszukiwarka sojuszy

Zgłoszenia docierają, ale w innej formie. Nie ma już co chwilę kopert i nowych wiadomości, tylko te zgłoszenia wyświetlają się w zakładce sojuszowej. Tam można oddelegować 1-2 osoby do ogarnięcia tego, a reszta osób nie musi się tym przejmować i tam zaglądać.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Wyszukiwarka sojuszy

Dobry pomysł, nie byłoby spamu w skrzynce u wszystkich.
Głos na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka sojuszy

Ja osobiście będąc założycielem, nie rekrutuję graczy przez wyszukiwarkę, ale na pewno ta funkcja się przyda dla wielu osób, które prowadzą rekrutację w ten sposób. Głos na tak. :)
 

DeletedUser5

Guest
Propozycja została wprowadzona w życie wraz z niedawnymi zmianami w wyszukiwarce sojuszy.
 
Do góry