[Ulepszenie] Wyszukiwarka tematów na forum sojuszu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wporwadzeniem tej propozycji?

  • Tak

    Głosy: 15 78,9%
  • Nie

    Głosy: 2 10,5%
  • Obojętne

    Głosy: 2 10,5%

  • W sumie głosujących
    19

DeletedUser15166

Guest
Proponuję dodanie wyszukiwarki tematów na forum sojuszu, może nie jest aż tak bardzo potrzebna ale gdyby się pojawiła na pewno każdy czasami skorzystałby z niej, bez konieczności poświęcania czasu na szukania tego co nas interesuje.

cvcv kopia.png
Wyszukiwarka służyłaby do szukania tematów jak i treści.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22282

Guest
Odp: Wyszukiwarka tematów na forum sojuszu

Jestem na tak chociaz to sie przyda tylko bardzo duzym sojuszom co maja wielkie forum:p
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wyszukiwarka tematów na forum sojuszu

Ta wyszukiwarka miałaby wyszukiwać tylko tytuły tematów, czy także treści z poszczególnych tematów. Bo wyszukiwarka samych tytułów tematów jak dla mnie niewiele zmieni...ale jak będzie można znaleźć info w samych tematach, to byłbym na tak.

Poczekam na doprecyzowanie i zagłosuje:)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Wyszukiwarka tematów na forum sojuszu

Ta wyszukiwarka miałaby wyszukiwać tylko tytuły tematów, czy także treści z poszczególnych tematów. Bo wyszukiwarka samych tytułów tematów jak dla mnie niewiele zmieni...ale jak będzie można znaleźć info w samych tematach, to byłbym na tak.

Poczekam na doprecyzowanie i zagłosuje:)
Samo szukanie tematów raczej nie będzie przydatne i nic nie zmieni, dlatego według mnie jeśli zostałaby wprowadzona powinna wyszukiwać głównie treści z poszczególnych tematów.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wyszukiwarka tematów na forum sojuszu

Czyli myślimy podobnie. Jeśli tak, to jestem na tak.
 

DeletedUser16257

Guest
Odp: Wyszukiwarka tematów na forum sojuszu

Nie. Forum sojuszu jest niewielkie i wygodne w obsłudze, poza tym czym lepszy sojusz, tym większy porządek na forum, nic nie trzeba szukać.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Wyszukiwarka tematów na forum sojuszu

Propozycja została zaakceptowana.
 
Do góry