[Nowość] Wywalenie z armii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21321
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji ?

  • Tak

    Głosy: 8 30,8%
  • Nie

    Głosy: 16 61,5%
  • Obojętnie

    Głosy: 2 7,7%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser21321

Guest
Witam, proponuję możliwość "wywalenia" jednostki, chodzi o to, że jeżeli nie chce już jakieś jednostki, mogę wejść w koszary i kliknąć X i wtedy dana jednostka znika, a ja zyskuję znów wolnych mieszkańców.

(Przy wywalaniu jednostek, muszę wpisać ilość)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Wywalenie z armii

Obojętnie ,ale troche to bez sensu ..za bardzo ulatwilo by grę i wydaje mi sie ze juz czytalem podobną propozycję
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Wywalenie z armii

Ja bym z takiej opcji nie korzystał, jak masz offa to lepiej rozbić go na wrogu i zyskać pw, a defa na sojuszniku, wtedy on zyska pw:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wywalenie z armii

oczywiście że na nie
jak masz niepotrzebne wojo topisz je na koledze który chętnie zbiera PW za topienie transów bez ogni o_O masz odpowiedź na swoją propozycję lub jak ktoś się nie chce potopić tracisz wojo na wioskach rolniczych o_O

łeee w sumie teraz możesz wojo w kilka godzin zbudować nawet transy za te nowe opcje więc tylko grac i płacić po co wprowadzać kolejne ulepszenia
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wywalenie z armii

Przecież takich propozycji już mnóstwo było i żadna nie przeszła...z tą zapewne będzie tak samo. Wojska są po to, aby nimi walczyć, a nie bez sensu je usuwać:)
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Wywalenie z armii

a ja na tak jak masz dużo szermierzy i nie potrzeba ci kilku wywalasz i masz spokój
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Wywalenie z armii

Głos na nie. Nie potrzebne wojsko wysyłam na wroga i po kłopocie.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Wywalenie z armii

Zdecydowanie na nie. Zrobisz sobie wojo mieszane i nagle potrzebujesz miejsce, by dopełnić inne wojo?
Trzeba myśleć co się robi w danym mieście i przewidywać wcześniej, na tym ta gra polega :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry