Wyzwania urodzinowe

4_urodziny_logo.png



WYZWANIA URODZINOWE



Ja, posłaniec króla Innosa, przybywam w związku z IV rocznicą założenia królestwa Grepolis, które jednoczy różne rejony świata, od Alfy po Olimpię, oraz wszystkie najbardziej odległe zakamarki państwa. Chcę wręczyć zaproszenia na wielką ucztę wszystkim najznamienitszym herosom z królestwa. Na najdzielniejszych wojowników czeka wielka sława i sakwy pełne złota! Jednak droga do sławy i bogactwa nie jest prosta i nie każdy dotrzyma kroku największym wśród największych, lecz Wasz trud z pewnością będzie doceniony.

Czy Wy, bohaterowie tej ziemi, jesteście gotowi na przeżycie wspaniałej przygody i pokazanie, iż jesteście godni, aby Wasz wysiłek został sowicie wynagrodzony?

Czas nagli i pora ruszać, drodzy herosi. Zbierzcie swoje siły i ruszajcie w podróż w imię władcy królestwa Grepolis! Czekają na Was zadania, podczas których będziecie musieli zebrać jak najwięcej drachm i wykazać się cechami charakteru godnymi, by nazwać Was najpotężniejszymi wojownikami!



Regulamin konkursu
  1. Konkurs rozpoczyna się 17 lutego w dniu 4. urodzin Grepolis po południu i trwa 12 dni - po 3 dni na każde z 4 wyzwań. Po zakończeniu w tym temacie zostanie ogłoszona lista zwycięzców - największych śmiałków Olimpu.
  2. Uczestnik może wziąć udział w dowolnej liczbie wyzwań, ale rezygnacja z któregoś z zadań zmniejsza szansę na zwycięstwo. W poszczególnych wyzwaniach można brać udział tylko w określonych dniach.
  3. Zadania w poszczególnych wyzwaniach zostaną ujawnione dopiero w momencie ich ogłoszenia. Wówczas w tym temacie pojawi się list od posłańca oraz w dziale Konkursy zostanie utworzony odpowiedni temat, w którym będziecie mogli poznać zasady danego zadania.
  4. Szczegóły i zasady danego wyzwania będą znajdować się w pierwszym poście tematu, który będzie jemu poświęcony. Aby udzielona odpowiedź oraz wykonane zadanie zostały zaliczone, muszą być zgodne z zasadami poszczególnych wyzwań.
  5. W każdym etapie uczestnik może otrzymać odpowiednią liczbę drachm (odpowiedników punktów, które zdobywa się w konkursach) w zależności od stopnia wykonania zadania. Szczegóły przyznawania drachm są określone w zasadach poszczególnych wyzwań.
  6. O zwycięstwie decyduje zgromadzona przez uczestnika liczba drachm. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni następująco:


    Miejsce I
    1200 sztuk złota + nagroda rzeczowa + ranga
    smialek_olimpu.png
    Miejsce II900 sztuk złota + nagroda rzeczowa
    Miejsce III600 sztuk złota + nagroda rzeczowa
    Miejsca IV - XIIIBonus zwiększenia produkcji wybranego surowca o 50% przez 48 godzin na wybranym świecie + nagroda rzeczowa
    W celu odbioru nagrody należy kontaktować się z Shannqa za pomocą wiadomości prywatnej, podając swój nick, świat oraz imię, nazwisko i adres. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz jest niezbędne do otrzymania nagrody rzeczowej.
  7. Aby ułatwić Wam orientację, w tym temacie będzie prowadzony ranking ogólny ze wszystkich dotychczasowych wyzwań. Lista śmiałków z przyznanymi drachmami ukaże się również w tematach dotyczących poszczególnych etapów.
  8. Podczas całego konkursu dyskusja oraz podpowiadanie jest dozwolone, ale zabrania się pisania negatywnych, obraźliwych czy nic niewnoszących do tematu komentarzy. Jeśli umieszczona w jakimś poście informacja jest w uznaniu teamu zbyt ułatwiająca innym rozwiązanie danego zadania, taki post może zostać usunięty.
  9. Pytania ogólne dotyczące poszczególnych wyzwań prosimy zadawać w odpowiednich tematach im poświęconych lub poprzez Kontakt ws. konkursów, jeśli dotyczą odpowiedzi danego gracza. Decyzje dotyczące przyznania drachm są ostateczne i nie podlegają dyskusji.
  10. Jeśli po zakończeniu ostatniego wyzwania 2 lub więcej uczestników będzie miało tyle samo drachm, to o przyznaniu nagród będzie decydował czas umieszczenia ostatniego wpisu, za który dany uczestnik otrzymał drachmy.
  11. Administracja zastrzega sobie prawo do edytowania i wprowadzania zmian w regulaminie konkursu oraz zasadach poszczególnych wyzwań w razie niezbędnej potrzeby. Wszelkie zmiany będą ogłaszane w tym temacie. Podczas całego konkursu obowiązuje Regulamin forum oraz Ogólny regulamin konkursów. Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego zasady.


Zapraszamy do dyskusji w tym temacie!​
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Wyzwania urodzinowe

ranking_zolta_wstega.png


I wyzwanie​

1. GrOwik 30 drachm
2. .Calla. 30 drachm
3. Vampire69 30 drachm
4. redka 30 drachm
5. Blinki 30 drachm
6. Najden 30 drachm
7. Friday 30 drachm
8. NiggasPL 30 drachm
9. jooss 30 drachm
10. Amisu 30 drachm
11.-Achilles-- 25 drachm
12. danielbaka 25 drachm
13. aspaazja 25 drachm
14. 454stanley 25 drachm
15. Kazanuchi 25 drachm
16. Bitter Cocholate 25 drachm
17. hyczat 25 drachm
18. tester000 25 drachm
19. PandoraH 25 drachm
20. niewazne11 25 drachm
21. Szadzio 25 drachm
22. detonizer 25 drachm
23. matetul2 25 drachm
24. PITEK57 25 drachm
25. prymuss 25 drachm
26. Saiyan 24 drachmy
27. kanGuru 24 drachmy
28. spartaker 23 drachmy
29. mim22 17 drachm
30. Juhabach 15 drachm
31. Sebek19002 15 drachm
32. naxos2 13 drachm
33. hardcorowy smerf 12 drachm​
II wyzwanie​

1. niewazne11 31 drachm
2. redka 31 drachm
3. aspaazja 31 drachm
4. prymuss 31 drachm
5. NiggasPL 31 drachm
6. Najden 31 drachm
7. -Achilles-- 31 drachm
8. hyczat 31 drachm
9. Vampire69 31 drachm
10. 454stanley 31 drachm
11. Bitter Chocolate 31 drachm
12. PandoraH 31 drachm
13. jooss 31 drachm
14. Amisu 31 drachm
15. matetul2 31 drachm
16. .Calla. 31 drachm
17. spartaker 31 drachm
18. Saiyan 31 drachm
19. danielbaka 31 drachm
20. Kazanuchi 31 drachm
21. tester000 31 drachm
22. kanGuru 31 drachm
23. Sebek19002 28 drachm
24. Maja2013 27 drachm
25. szadzio 22 drachmy
26. PITEK57 12 drachm​
III wyzwanie

1. .Calla. 28 drachm
2. aspaazja 28 drachm
3 kanGuru 27 drachm
4. Vampire69 26 drachm
5. Bitter Chocolate 25 drachm
6. NiggasPL 22 drachmy
7. Sebek19002 20 drachm
8. niewazne11 19 drachm
9. tester000 17 drachm
10. Amisu 15 drachm
11. Saiyan 15 drachm
12. 454stanley 14 drachm
13. Najden 14 drachm
14. Szadzio 12 drachm
15. prymuss 12 drachm
16. -Achilles-- 11 drachm
17. spartaker 11 drachm
18. jooss 9 drachm
19. PandoraH 6 drachm
20. kazanuchi 6 drachm
21. hyczat 4 drachmy
22. maja2013 3 drachmy
23. hardcorowy smerf 3 drachmy​
IV wyzwanie

1. PandoraH 26 drachm
2. niewazne11 25 drachm
3. Vampire69 24 drachmy
4. Bitter Chocolate 23 drachmy
5. Najden 24 drachmy
6. Amisu 22 drachmy
7. 454stanley 15 drachm
8. spartaker 14 drachm
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

Ciekawe jakie nagrody rzeczowe będą . Pewnie jakieś lepsze . A zadania będą takie jakich nie będę mógł wykonać bo coś mi nie pozwoli :(
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

U mnie podobnie choć nie wiem jakbym się starał to nagrody nie zdobędę ..... bo za 7 dni zamykany jest świat :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

Ciekawe jakie nagrody rzeczowe będą . Pewnie jakieś lepsze . A zadania będą takie jakich nie będę mógł wykonać bo coś mi nie pozwoli :(

Nagrody rzeczowe jak zwykle owiane są tajemnicą, trzeba je wygrać, żeby się przekonać :) Każdy gracz przy odrobinie chęci jest w stanie wygrać, nie będziemy od was przecież wymagać napisania książki o Grepolis :p Warto spróbować!

U mnie podobnie choć nie wiem jakbym się starał to nagrody nie zdobędę ..... bo za 7 dni zamykany jest świat :)

Złoto przyznawane jest na nick, nie na świat, więc gdybyś wrócił do gry nawet za pół roku, to wciąż mógłbyś z niego skorzystać :) Inaczej jest w wypadku bonusów do produkcji, tu już trzeba posiadać konto na jakimś świecie, gdy zgłaszasz się po odbiór nagrody.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

fajne nagrody dużo większe niż w innych konkursach więc pewnie wyzwania będą trudne ale myśle że ten konkurs może okazać się ciekawy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

1200 złota to dla mnie pół roku kapitana bym miał ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

hehe ciekawie sie zapowiada :) chyba trzeba będzie wziąć udział
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Wyzwania urodzinowe

A jednak postanowiłeś wybrać się na 4. urodziny Grepolis. Dobrze! Zatem przeczytaj uważnie informację od pierwszego posłańca:

Zacny Wojowniku,

przed Tobą droga pełna trudów i wyrzeczeń, z którą nie każdy sobie poradzi, ale ja - władca tej ziemi - liczę na to, że staniesz w szranki z innymi.

Oto mapa, która poprowadzi Cię do pierwszego zadania. Owa próba ma na celu sprawdzenie Twojej inteligencji i sprytu, którymi powinien wykazać się każdy wielki dowódca. Mapa ukazuje miejsce, gdzie spotkasz mojego wysłannika, Sfinksa, który ma dla Ciebie arcytrudną zagadkę. Sfinks obsypie drachmami bohaterów o najbardziej wnikliwym umyśle, lecz musisz być pomysłowy, by udowodnić, że na to zasługujesz. Pamiętaj, że każdy ma szansę zostać nagrodzonym! Bez względu na to, jak sobie poradzisz, Sfinks pokaże Ci drogę ku kolejnemu wyzwaniu, abyś mógł stanąć na drodze do sławy i chwały.

Król Innos
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

Ja tez sprouje pewnie nie dam zady wszystkich zadan wykonac gram moze od tygodnia ale co tam raz sie zyje. ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

Można edytować lub dodawać posty w temacie z pracą ?
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

Docierasz do wejścia do labiryntu. Przed nim stoi posłaniec, który wręcza Ci drugi list od króla Innosa:

Drogi Wojowniku,

czeka na Ciebie drugie wyzwanie. Przed Tobą wrota do labiryntu forum . Teraz pora sprawdzić Twoje umiejętności szukania oraz analizowania. Tylko z tymi cechami heros jest w stanie w odpowiedni sposób obmyślić taktykę na polu bitwy. Droga przez labirynt jest pełna zagadek, które wskażą Ci drogę do kufra pełnego drachm.

Udowodnij mi, że jesteś w stanie sprostać temu zadaniu!
Król Innos
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

Mogę spytać kiedy aktualny ranking się pokaże by wiedzieć czy mam jakiekolwiek szanse?:)
 
Odp: Wyzwania urodzinowe

Szanse zawsze masz, dopiero 1 z 4 wyzwań za nami. A ranking po 1 wyzwaniu pojawi się dzisiaj :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

Się okaże po tym jak zobaczę wyniki.
1/4 ominięta przeze mnie na teraz to bardzo dużo i trzeba się liczyć z nikłymi szansami na dobry wynik.

Post nr 500:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry