Xiun - pisarczyk, czyli ,,cepem go"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16342
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16342

Guest
Zapraszam do zadawania pytań. Może nie jestem zbyt znany na tym forum, ale będę powoli próbował to zmienić :D
Miłej zabawy :D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Xiun - pisarczyk, czyli ,,cepem go"

Dlaczego "cepem go"? :D Co zwykle pisujesz? :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Xiun - pisarczyk, czyli ,,cepem go"

Czy lubisz spamować?
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Xiun - pisarczyk, czyli ,,cepem go"

Dlaczego taki nick?
Grasz na jakichś światach?
Jak trafiłeś do grepolis?
Wiek?
Kot czy pies? ;)
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Xiun - pisarczyk, czyli ,,cepem go"

Dlaczego "cepem go"? :D Co zwykle pisujesz? :)
Ponieważ uwielbiam to wyrażenie, gdy coś piszę :D Zazwyczaj pisuję opowaidania fantasy, ale ostatnio wszedłem też na niepewny grunt postapokalisy

Czy lubisz spamować?
Oj, lubię, ale trochę brak mi na to czasu. Jednak pod koniec wakacji zamierzam wrócić do formy :D
Dlaczego taki nick?
Chciałem być oryginalny i kolega mi taki podpowiedział. Do tego taki sam mam w grze ;)
Grasz na jakichś światach?
Trochę pogrywam na Omedze, ale już miasta oddaję dla sojuszu, ponieważ brak mi czasu. Po wakacjach, jeśli ruszy nowy świat, to zacznę jeszcze raz.
Jak trafiłeś do grepolis?
Nawet nie wiem dokładnie. Zobaczyłem chyba kilka lat temu jakąś reklamę, wszedłem i się zaczęło.
Niestety tylko 15
Właściwie, to alergie mam na obydwa xD a jak mam wybierać to zależy, różnie z tym bywa ;)
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Xiun - pisarczyk, czyli ,,cepem go"

Jakie masz plany na wakacje?
Jak długo grasz w Grepolis?
Jakie masz zainteresowania?
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Xiun - pisarczyk, czyli ,,cepem go"

Jakie masz plany na wakacje?
Oj, wakacje to mam zawalone... Na początku muszę napisać opowiadanie na pojedynek literacki do 1 lipca. Z 30 czerwca na 1 lipca biwak ^.^ potem 2-6 lipca jestem na tzw. szkole przetrwania, wprawdzie mam tam trochę przygrywać na gitarze, ale w zajęciach też mam brać udział. Następnie mam wolne do 17 lipca, bo wtedy wyjeżdżam na tzw. oazę - wydarzenie, którego się nie zapomina. 2 sierpnia wracam.
Kolejnym punktem jest pielgrzymka, mam przygrywać jako muzyczny :D

Jak długo grasz w Grepolis?
W Grepolis gram od dłuższego czasu, jednak miałem sporą przerwę. Zacząłem na Becie, jakoś bardzo dawno temu pod zupełnie innym nickiem, nawet nie pamiętam już jakim, a teraz od ponad roku grałem na Omedze, jednak teraz natłok zajęć mnie wykańcza. 24,5h zajęć dodatkowych w ciągu 6 dni + jeszce czasem trzeba się uczyć
Jakie masz zainteresowania?
Zainteresowań mam sporo. Uwielbiam muzykę i wszystko, co z nią związane. Dlatego śpiewam, gram na gitarze i tańczę. Ze sportu to trenuję tenis stołowy od 4 lat i lubię siatkówkę. Oraz jak wiadomo po tytule tematu - pisanie. Tak, to coś co bardzo lubię. Zamknąć się w pokoju i wymyślać fabuły, bohaterów, wyobrażać to sobie i wcielać się w postacie, a następnie to opisywać. Więc, jak widać jestem osobą z wieloma zainteresowaniami ;)
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Xiun - pisarczyk, czyli ,,cepem go"

Grasz na gitarze? Ja się uczę na akustycznej:D Jak Ci idzie wiec ta gra?
Łapiesz te wszystkie chwyty itp?
Gitara jaka?
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Xiun - pisarczyk, czyli ,,cepem go"

Grasz na gitarze? Ja się uczę na akustycznej:D Jak Ci idzie wiec ta gra?
Jestem w grupie zaawansowanej. Jednak, chodziłem 2 lata na zajęcia gitarowe i powiedziałem, że dosyć tego, ponieważ nic praktycznie się nie uczyłem. (Jak ta grupa umiała robić jedną piosenkę miesiąc, bo ktoś tam nie łapał czegoś) Dlatego rzuciłem to. Rok nie grałem a potem zacząłem sam się uczyć. Gram sam 3 lata. Zdałem egzamin do grupy zaawansowanej i gram, jak mój kolega, który chodził do tego gościa przez 7 lat ;)
Łapiesz te wszystkie chwyty itp?
Wszystkie, nuty i tabulatura też wchodzi w grę :D
Tylko klasyczna, bo na razie kasy nie mam na inną, ale dasz mi akustyka, elektro-akustyka, czy elektryka i też Ci zagram :D
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Xiun - pisarczyk, czyli ,,cepem go"

To podziwiam , ja gitarkę mam ale czasu na naukę jak bym chciała brak;)
Piszesz sam jakieś piosenki, muzykę tworzysz?
Grasz ofensywnie czy defensywnie?
Ulubiony system podboju?
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Xiun - pisarczyk, czyli ,,cepem go"

Piszesz sam jakieś piosenki, muzykę tworzysz?
Muzykę odrobinę, ale nie wiem, czy można to tak nazwać
Grasz ofensywnie czy defensywnie?
Tak i tak, zależy od sytuacji, lubię obydwa style i nie skupiam się na jednym.
Ulubiony system podboju?
Nowy.
Przepraszam, że tak długo, ale dopiero teraz miałem chwilę, by usiąść i Ci odpisać ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry