[Omawiane] Złota nagroda za imponującą grę ???

Właśnie kolega mi pisze że dostał info (jednorazowe, nie wiadomość):

twoja gra jest imponująca
w nagrode dostajesz 1 k złota

Potem raport:

Otrzymałeś 1000 sztuk złota
Otrzymałeś właśnie 1000 sztuk złota.
Tutaj możesz wykorzystać zdobyte złote monety.
13.06.2015 07:38:49

Gracz jest ze średniej półki, i dlatego nasuwa mi się pytanie, SKĄD taka nagroda, pierwszy raz się spotykam aby INNO dawało 1000 złota ot tak sobie.....to chyba jakieś żarty/pomyłka czy co?
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Złota nagroda za imponującą grę ???

To ciekawe.
Moze jakis konkurs wygral?
 
Odp: Złota nagroda za imponującą grę ???

jak zamykają swiat , a grasz do końca to dostajesz za to 1k złota , podejrzewam ,zę to dlatego ... :p
 
Odp: Złota nagroda za imponującą grę ???

Jakoś Retimno nie zamykają......ale po raz pierwszy słyszę o takim fakcie
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Złota nagroda za imponującą grę ???

To nie żaden konkurs na pewno. :)
Z tego co pamiętam pełniło to rolę "zachęty" do gry. Ale jak i komu jest to przyznawane musisz pytać innych. :)

Jako ciekawostkę mogę pokazać maile z angielskiego serwera otrzymane kolejno 27.05, 31.05 i 07.06. Nie pamiętam za to kiedy logowałem się po raz ostatni na tym serwerze (po tym jak podbili jedyne moje miasto).

Zrzut%20ekranu%202015-06-13%2014.08.59.png


Ciekawe czy w miarę upływu czasu będą oferować coraz więcej złota :D

Dla wyższej rozdzielczości - kliknąć prawym na obrazku i wybrać "Otwórz grafikę w nowej karcie" :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Złota nagroda za imponującą grę ???

Na polskich serwerach są takie same nagrody jak się nie gra i przysyłają to na maila. Znam ludzi, którzy mają konta na różnych światach i się na nie logują tylko jak dostaną tego maila...zarobek złota:) Oprócz tego zarobku złota jest jeszcze jakaś przyspieszona rekrutacja, czy coś takiego. Więcej niż 500 złota chyba też nie dają, a przynajmniej nie spotkałem się z czymś takim jeszcze.

A co do tego 1000 złota, to przyznam się bez bicia, że też ostatnio dostałem, ale nie na właściwym koncie, tylko na którymś obserwacyjnym. A dostałem po tym, jak odpuściłem sobie grę i jakoś po 3-4 tygodniach wszedłem na świat...okazało się, że miasto zostało podbite, a ja mam zaczynać od nowa...no i na zachętę dostałem ten 1000 złota :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złota nagroda za imponującą grę ???

Na polskich serwerach są takie same nagrody jak się nie gra i przysyłają to na maila. Znam ludzi, którzy mają konta na różnych światach i się na nie logują tylko jak dostaną tego maila...zarobek złota:) Oprócz tego zarobku złota jest jeszcze jakaś przyspieszona rekrutacja, czy coś takiego. Więcej niż 500 złota chyba też nie dają, a przynajmniej nie spotkałem się z czymś takim jeszcze.

W screenach zawartych wyżej jest przecież opisane to samo, co Ty tutaj napisałeś... Chociaż, może nie wszyscy umieją porozumiewać się po angielsku i takie maile są przez ludzi wyrzucane jako "Spam" :cool: :D ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Złota nagroda za imponującą grę ???

Screeny są z maili, rozsyłanych do osób, które nie wchodzą na grę, aby ich zachęcić do wejścia na swoje konto. A co do tego 1000 złota, to nagroda jest przyznawana w grze jak ktoś wrócił po długiej nieobecności i zaczyna od nowa. Tak chciałem rozróżnić te dwa sposoby rozdawania złota przez Inno.

A opisałem to szczegółowiej, bo tak jak mówisz nie wszyscy po angielsku potrafią się porozumiewać...choć uspokoję wszystkich, bo z polskich światów te maile są w języku polskim wysyłane:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złota nagroda za imponującą grę ???

choć uspokoję wszystkich, bo z polskich światów te maile są w języku polskim wysyłane:)

Myślę, że tym zdaniem wywołałeś uśmiech na wielu twarzach społeczności polskiego Grepolis :).
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Złota nagroda za imponującą grę ???

Zdobyłam screena :)

49762932077105658096.jpg
 

DeletedUser23727

Guest
Odp: Złota nagroda za imponującą grę ???

kolega chce mi oddac te zloto.... dlaczego nie moze? pisze ze nie ma wystarczajacej ilosci zlota a ma 1000
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Złota nagroda za imponującą grę ???

qxKj6FLQtHgU4dbyo4tG9vDzm5GPxaeYeGIqL_QUvTUZVTob1XKOuOaPWVnvMcA7fUjnLw=s31
Na targowisku możesz handlować wyłącznie kupionym złotem.Darmowego złota,otrzymanego za codzienne logowanie,weryfikację adresu e-mail,zapraszanie znajomych i za pomocą innych funkcji,nie można przekazywać innym graczom.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złota nagroda za imponującą grę ???

Z dziś z Baris:
Bez tytułu.png
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Złota nagroda za imponującą grę ???

tak mnie zastanawia czy jesli zjada mi miasto katapami akademia spada do 0 to czy zrobione wczesniej badania są wazne
palą sie jako zaliczone aczkolwiek czy przy braku akademii są wazne ?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Złota nagroda za imponującą grę ???

Żaden budynek nie może zostać zburzony poniżej 1. poziomu rozbudowy.
Jedynie mur można zbić do zera.
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Złota nagroda za imponującą grę ???

Żaden budynek nie może zostać zburzony poniżej 1. poziomu rozbudowy.
Jedynie mur można zbić do zera.
faktycznie pomyłka wiec co z badaniami jesli poziom akademii spada przez ataki z gradem ?
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Złota nagroda za imponującą grę ???

Badania zostają. Czy to grad czy błyskawica - badania pozostają. Nawet jak Akademia osiągnie dno - level 1 - wszystkie badania pozostają.
Jedna uwaga dla tych którzy burzą miasta by osiągnąć maksymalny pop. W ostatnim stadium burzenia (kiedy 5-6 budynków jest na poziomie 1) nie warto gradem tego robić. Algorytm jest tak skopany że nie losuje z dostępnych budynków tylko ze wszystkich. I gdy trafia na level 1 - nic się nie dzieje. Błyskawica za to zawsze w coś trafi.

23 level akademi:

Kod:
[b]Akademia ([b]002 Szczecin[/b])[/b]
[table="width: 710, class: outer_border"][tr][td][font=Courier New][img]https://grepolis.potusek.eu/static/fB1|-.D1|-.d7|.E1|-.B2|-.f1|.d2|.g2|.f2|-.C6|-.f7|-.p7|-_45_4.png[/img]
[img]https://grepolis.potusek.eu/static/fC1|-.Q7|-.O7|-.A7|-.B7|-.C2|-.g1|.e2|.d6|-.I7|-.g7|-.m7|-_45_4.png[/img]
[img]https://grepolis.potusek.eu/static/fN7|-.x7|.L7|-.k7|.Y7|-.v7|.c7|.E7|-.u7|-.t7|-.w7|-.s7|-_45_4.png[/img]
[img]https://grepolis.potusek.eu/static/f|.|.|.|.|.|.|.h7|.R7|-.|.|.|_45_4.png[/img]
[img]https://grepolis.potusek.eu/static/698.png[/img]
[b]Punkty badawcze: -9/144[/b][/font][/td][/tr][tr][td="colspan: 3"][center][url=https://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter Revolution Tools[/url] - ver. 3.3.9 created by Potusek & Anpu[/center][/td][/tr][/table]
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Złota nagroda za imponującą grę ???

Czyli można sobie zbadać praktycznie wszystko w akademii (o ile mamy tyle punktów), a potem gradem skasować ją i cały czas mieć możliwość z ich korzystania nie musząc odbudować akademii? Taki trochę bezsens to jest...
 
Do góry