Złota wioska

Złota wioska - dodatkowe udogodnienie dla graczy premium


  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, dzisiejszą moją propozycją jest udogodnienie dla graczy premium (choć sam takim graczem nie jestem)
Złota Wioska widoczna i dostępna po aktywowaniu dowódcy "Twoi wojownicy prowadzeni przez dowódcę odkryli ukrytą wioskę na Twojej wyspie."

dlaczego? ponieważ jak zauważyliśmy wioski które mamy są wioskami o handlu nie pełnym, czyli dla przykładu, wymienimy tylko surowce:
- drewno na kamień
- drewno na srebro
- kamień na drewno
- kamień na srebro
- srebro na drewno

a gdzie wymiana srebra na kamień? (pomijając fakt ze wioski o takim samym handlu się powtarzają)
Złota wioska mogła by umożliwiać taką wymianą.

co wy na to?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złota wioska

Wiesz ten problem de facto da się rozwiązać bez "Złotej Wioski"
Wysyłasz surowce do swojego x miasta i tam zamieniasz i nie ma problemu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złota wioska

(..)
a gdzie wymiana srebra na kamień? (pomijając fakt ze wioski o takim samym handlu się powtarzają)
Złota wioska mogła by umożliwiać taką wymianą.

co wy na to?

A na przykład tu:
iVHRwBLu4ODER.png


Na każdej wyspie są różne formy wymiany różnych surowców. Czasem jest wiele opcji wymiany a czasem mniej.
To że na jednej wyspie nie ma możliwości wymiany surowców we wszystkich konfiguracjach raczej jest na plus.

Na twoich wyspach po prostu nie trafiła się wymiana srebro>kamień. Wioski na wyspie obok już taką wymianę mogą oferować.

----
Edit:

Na siedem moich wysp, tylko na jednej trafiła mi się "pełna" opcja wymiany surowców.
ibpOGQ19XseKFf.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Złota wioska

problem można rozwiązać inaczej i łatwiej: na każdej wyspie niech pojawia się 6 wszystkich wymian i dodatkowo 2 wymiany losowe.
 

DeletedUser12663

Guest
Odp: Złota wioska

dałem że ten pomysł nie jest zły ponieważ wszyscy gracze nie tylko premium chcieli by tak handlować z wioskami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złota wioska

Gracze premium mają już i tak za duże ułatwienie. A jak ci mało kamienia to rozbuduj kamieniołom, albo wymień srebro-drewno-kamień.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złota wioska

No i? Ale jakie będą koszty??
Pewnie drogie Przesadzanie
A już mamy to co mówi letrewiarz drewno , kamień i srebro.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złota wioska

I tak złota wioska nic nie będzie dawać. ;) Tylko ten pomysł jest głupi szczerze mówiąc , a powinni dodać srebro na kamień , nie dzięki Super Wiosce tylko w aktualizacji.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Złota wioska

Patrząc po głosach propozycję odrzucam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry