[Wyjaśnione] Złote błogosławieństwo, monety wojny i mądrości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29575
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29575

Guest
Nigdzie nie mogę znaleźć opisu, tych artefaktów.
 

DeletedUser5

Guest
A konkretniej, bonusy opisane są tutaj. Złote błogosławieństwo natychmiastowo dodaje do konta złoto, natomiast monety wojny i mądrości dodają monety konieczne do rekrutacji i zwiększania poziomów bohaterów.
 

DeletedUser19924

Guest
Przecież Shannqa Ci napisał co i jak:
Złote błogosławieństwo natychmiastowo dodaje do konta złoto, natomiast monety wojny i mądrości dodają monety konieczne do rekrutacji i zwiększania poziomów bohaterów.

Czego jeszcze oczekujesz?
 

DeletedUser5

Guest
Szakal-mądry, a gdzie znalazłeś tę nazwę? Tak szukam gdzie dostępny jest ten bonus i nie mogę znaleźć, w samouczku wyświetla się tylko ikona złota, które zostanie dodane do konta za wypełnienie zadania, ale nie widzę nigdzie wzmianki o złotym błogosławieństwie. Jeśli ta nazwa faktycznie pojawia się w grze, to proszę daj znać, dodamy wtedy bonus do wiki.
 

DeletedUser28783

Guest
Pewnie chciał konkretną odpowiedź bo artykuły po zmianach nie są aktualizowane, inne ilości monet dostaje pewnie na grze a inne są w wiki więc czemu się dziwisz że pyta jak nie może znaleźć odpowiedzi? I jak nie wiesz Don to nie naskakuj na każdego kto o cokolwiek pyta bo to już nudne jest- "nie wiem ale sobie popiszę i jeszcze zrobię wszystko żeby drugi raz nie zapytał"
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif


https://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Monety
 

DeletedUser19924

Guest
Ja naskakuję? Wystarczy włączyć sobie wiki i wpisać sobie w wyszukiwarkę nazwę...wszystko idzie tam znaleźć. Także bądźmy poważni i traktujmy ludzi jako odrobinę myślących.


PS: Jak dla mnie, to kolega doszedł do siódmego dnia w mitycznej czarze i stąd mu się pytanie urodziło...choć z drugiej strony wcześniej już powinien zrobić zadanie z samouczka z Andromedą, więc monety już wcześniej musiał dostać, stąd dziwne pytanie. Przecież tam jest wszystko wyjaśnione, łącznie ze strzałkami, jak te monety wykorzystać i do zrobienia jest misja wyspowa, z której te monety się dostaje.

PS2: A to złote błogosławieństwo, to też mi się rzuciło w oczy i zbiło z tropu...chyba sobie kolega dopisał własną nazwę do tego.
 

DeletedUser29575

Guest
Szakal-mądry, a gdzie znalazłeś tę nazwę? Tak szukam gdzie dostępny jest ten bonus i nie mogę znaleźć, w samouczku wyświetla się tylko ikona złota, które zostanie dodane do konta za wypełnienie zadania, ale nie widzę nigdzie wzmianki o złotym błogosławieństwie. Jeśli ta nazwa faktycznie pojawia się w grze, to proszę daj znać, dodamy wtedy bonus do wiki.

Ta nazwa - ten bonus występuję w bonusach początkowych, np na 7 dzień dla graczy :).

Przecież Shannqa Ci napisał co i jak:

Czego jeszcze oczekujesz?

Prostej informacji, jaka ilość złotych monet jest przydzielana.

Po lekturze tego forum tej gry, nasuwa się spostrzeżenie. W przeciwieństwie do takich gier przeglądarkowych jak pierwsze o-game, dalej imperia-on-line (również ta po istotnych zmianach), ikariam. Z tego forum prawie nic się nie można dowiedzieć. Na tamtych forach tajemnicą były jedynie jakieś triki i sztuczki taktyczne. Tutaj tajemnicą jest prawie wszystko. Na tamtych forach można było znaleźć praktyczne informacje, stanowiące odpowiedź na różne pytania, które można połączyć w klocki.
 

DeletedUser29238

Guest
Złote błogosławieństwo jest w bonusach dziennych. 50 szt. złota. To już poprawione. Zabrakło nazwy bonusu przy ilości złota.
 

DeletedUser5

Guest
DonBeker i Szakal-mądry, dziękuję wam za informację, gdzie można znaleźć złote błogosławieństwo, nie przyszło mi do głowy, żeby szukać w mitycznej czarze :D misiek200200 dopisał ten bonus do artykułu o mitycznej czarze, a ja stworzyłam oddzielny artykuł i dopisałam go do listy bonusów (jeśli na obrazku wyświetli wam się 5 sztuk złota zamiast 50, to trzeba odświeżyć stronę przez shift + F5, musiałam ponownie dodać obrazek i grafika mogła się jeszcze sama nie zaktualizować).

Po lekturze tego forum tej gry, nasuwa się spostrzeżenie. W przeciwieństwie do takich gier przeglądarkowych jak pierwsze o-game, dalej imperia-on-line (również ta po istotnych zmianach), ikariam. Z tego forum prawie nic się nie można dowiedzieć. Na tamtych forach tajemnicą były jedynie jakieś triki i sztuczki taktyczne. Tutaj tajemnicą jest prawie wszystko. Na tamtych forach można było znaleźć praktyczne informacje, stanowiące odpowiedź na różne pytania, które można połączyć w klocki.

Dziękuję ci za opinię, z tego co wywnioskowałam z twoich postów, grasz od niedawna, dlatego jeśli masz jakieś sugestie co warto usprawnić na forum, żeby było bardziej przyjazne dla nowych użytkowników, to zachęcam do podzielenia się :) Możesz się również skontaktować ze mną w prywatnej wiadomości, gdybyś chciał omówić jakiś temat dotyczący forum. Wszyscy współtworzymy forum i każdy komentarz jak można je ulepszyć jest dla mnie bardzo ważny :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry