[Nowość] Złote Miasta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser34371
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz?

  • za

  • przeciw

  • obojętne


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser34371

Guest
Na mapie Świata, co 48 godzin, losowo (na niektórych wyspach), pojawiłyby się tzw. Złote Miasta, które:
- posiadałyby jednostki broniące (które należałoby pokonać atakiem) lub atakujące (które należałoby sprowokować do ataku),
- jednostki Złotych Miast to tylko, odpowiednio dobrane, jednostki mityczne,
- Miasta posiadałyby odpowiedni poziom Muru.
Nagrodą za zwycięstwo byłaby jakaś tam ilość Złotych Monet.

Edycja:
Zmienię trochę sens propozycji. Złote miasta pojawiałyby się na wodach między wyspami z graczami (np. przychodziłby raport "Po wielkim trzęsieniu ziemi część dna morskiego wysunęła się na powierzchnię ujawniając Złote Miasta. Zobacz co kryją za nagrody, ale uważaj na bestie, które mogą się w nich skrywać"). Po upływie 48 godzin, który to czas byłby potrzebny do zdobycia Monet, przychodziłby drugi raport (Gdy Bogowie dowiedzieli się, że ludzie próbują odkryć ich tajemnice, zesłali na Ziemię Wielką Burzę. Złote Miasta pochłonęła czeluść. Może je jeszcze kiedyś zobaczymy). Pojawiałyby się powiedzmy raz na dwa tygodnie (ciężko jest określić precyzyjnie nie znając możliwości gry i potrzeb ich twórców).
Nic więcej nie mam do dodania :)

Co o tym myślicie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29238

Guest
Nie stojąc po stronie zwolenników ani przeciwników myślę, że mocno obciążyłoby to serwery, i to w regularnych odstępach czasu. Ile takich miast miało by być generowanych? Jedno na świat? Jedno na morze? Co 48 godzin nowe złote miasta od wygenerowania?, czy 48 godzin po jego podbiciu? Proszę bardziej rozwinąć ten pomysł.
 

DeletedUser15166

Guest
Twój pomysł kojarzy mi się trochę z eventem Perski Podbój i jeśli twoja propozycja miałaby jakiekolwiek szanse na wprowadzanie to właśnie w formie takiego mniej lub bardziej zmodyfikowanego eventu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry