Złote monety

  • Rozpoczynający wątek Murmilo
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wypelnilem kilka formularzy za darmo aby otrzymac zlote monety , uplynelo kilka godzin i nie otrzymalem zadnych monet po wypelnieniu prawidlowo ankiet , moim zdaniem to jest oszustwo !!! mam prawie 50 lat i mi nikt nie moze zarzucic ze sie nie znam na komputerze , bo wiem jak sie wypelnia formularze, tym bardziej ze polecacie za darmo zlote monety a nie ktore firmy to znaczy strony nie dzialaja , wiec prosze o wyjasnienie dlaczego nie otrzymalem zlotych monet . jezeli mam polecac ta gre znajomym to chyba zrezygnuje z tego po nie waz nie dotrzymujecie slowa z fimami gdzie mozna otrzymac za darmo zlote monety ...Jako gra mi sie ona podoba ale coz jak mozna w nia grac jezeli promujecie firmy gdzie mozna otrzymac zlote monety , to moim zdaniem wprowadzacie graczy w blad a jednoczesnie mozna to rozumowac jako oszustwo z waszej strony..jak mozna graczy przyciagac do grania jezeli on nie dostanie tego co wymogi sa do wypelniania darmowych formularzy oraz gdzie trzeba wyslac sms ..
 

DeletedUser15333

Guest
Odp: Złote monety

Wypelnilem kilka formularzy za darmo aby otrzymac zlote monety , uplynelo kilka godzin i nie otrzymalem zadnych monet po wypelnieniu prawidlowo ankiet , moim zdaniem to jest oszustwo !!! mam prawie 50 lat i mi nikt nie moze zarzucic ze sie nie znam na komputerze , bo wiem jak sie wypelnia formularze, tym bardziej ze polecacie za darmo zlote monety a nie ktore firmy to znaczy strony nie dzialaja , wiec prosze o wyjasnienie dlaczego nie otrzymalem zlotych monet . jezeli mam polecac ta gre znajomym to chyba zrezygnuje z tego po nie waz nie dotrzymujecie slowa z fimami gdzie mozna otrzymac za darmo zlote monety ...Jako gra mi sie ona podoba ale coz jak mozna w nia grac jezeli promujecie firmy gdzie mozna otrzymac zlote monety , to moim zdaniem wprowadzacie graczy w blad a jednoczesnie mozna to rozumowac jako oszustwo z waszej strony..jak mozna graczy przyciagac do grania jezeli on nie dostanie tego co wymogi sa do wypelniania darmowych formularzy oraz gdzie trzeba wyslac sms ..

Ja mam podobny przypadek ,tym razem z firmą Zong ,która oszukuje ludzi na potęge.Wysłalem sms-a i nie otrzymalem żadnego złota ,straciłem tylko pieniądze .Firma odpowiada od 4 dni ,że sprawdzają .Support umywa ręce .Banda oszustów i naciągaczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złote monety

Niestety muszę potwierdzić.Wypełniłem 3 ankiety złoto dostałem tylko raz.Support powinien wyeliminować oszustów z tej zabawy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złote monety

Nigdy nie dostałem złota za reklamy free. Robię subskrypcję na telefon i tu zdobywam złoto - zastrzeżeń nie mam - kwoty przyzwoite, przy okazji też są za free jak się wpadnie na pomysł...
 

DeletedUser15333

Guest
Odp: Złote monety

Nigdy nie dostałem złota za reklamy free. Robię subskrypcję na telefon i tu zdobywam złoto - zastrzeżeń nie mam - kwoty przyzwoite, przy okazji też są za free jak się wpadnie na pomysł...

Najśmieśniejsze jest to ,że support zawsze taki mądry i szybki w karaniu ,teraz od 2 dni milczy i nie odpowiada na zapytania:)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Złote monety

Najśmieśniejsze jest to ,że support zawsze taki mądry i szybki w karaniu ,teraz od 2 dni milczy i nie odpowiada na zapytania:)

to akurat nie prawda i możesz to sobie sprawdzić w tickecie. Czy mamy co godzinę wysyłać informację proszę czekać sprawdzamy? Wysyłając sms-a zlecasz przekazanie środków do InnoGames pośrednikowi i to tak jak na poczcie przy nadawaniu paczki dopóki nie dotrze do adresata ten niewiele może zrobić.

Niestety muszę potwierdzić.Wypełniłem 3 ankiety złoto dostałem tylko raz.Support powinien wyeliminować oszustów z tej zabawy.
W przypadku sponsor-pay to należy wykonać: premium -> kup złoto -> zarób swoje złote monety -> w prawym górnym rogu pomoc i otworzy się nowe okno z listą transakcji w toku i tam trzeba znaleźć właściwą transakcję i wybrać zgłoś problem.

32.jajko_-32.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15333

Guest
Odp: Złote monety

Robin65 1 sms-a wysłałem 25.08.2012 0 godzinie 6.54 ,a 2 26.08 o godzinie 19.54 ,widać ,ze te sms-y księgują się przez Kajmany i Mongolie ,ze jeszcze nie dotarły .A co do odpowiedzi przez Support dziwnym trafem dopiero mój wpis zmobilizował chyba adminów do odpowiedzi.Mogę wkleić korespondencje z Wami.Rozumiem ,ze kasę wcięło ,wysłałem dzisiaj przelew zobaczymy jak to zadziała.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Złote monety

Przyczyny nie docieranie sms-ów mogą być różne jednak najczęstszą jest fakt, iż sesja z pośrednikiem inicjowana poprzez okno w grze nie trwa wiecznie i trzeba z odesłaniem kodu zakupowego zmieścić się w czasie jej trwania. W przypadku przekroczenia czasu z reguły transakcja nie dochodzi do skutku, a środki powinny zostać oddane. Jednak sprawdzenie tego leży daleko poza naszymi możliwościami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złote monety

Ja nigdy nie miałem problemu z Monetami ;) nawet przez przelew ;D tylko właśnie to sponsorzy coś kręcą ;/
 

DeletedUser15333

Guest
Odp: Złote monety

Rozumiem ,tylko ,ze kasa została pobrana przez operatora ,a kody odsyłałem od razu i tylko o to mi chodzi ,a gram juz troche i z poprzednim pośrednikiem nie było takich problemów .A moim zdaniem ten nabija sobie kasę poprzez takie krótkie otwarcie tego okna ,które nawiasem mówiąc nie kiedy wcale się nie otwiera .Ale cóż widać ,ze przykład Amber Gold jest zarażliwy.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Złote monety

Ale korzystałeś z podanego przeze mnie powyżej sposobu rozwiązania problemu?
 

DeletedUser15333

Guest
Odp: Złote monety

Ja nigdy nie miałem problemu z Monetami ;) nawet przez przelew ;D tylko właśnie to sponsorzy coś kręcą ;/

Dlatego wysłałem przelew ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale korzystałeś z podanego przeze mnie powyżej sposobu rozwiązania problemu?

Mam cała skrzynkę pism od nich ,z których nic nie wynika.Zreszta jedno z nich wysłałem do Was.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złote monety

Ja jak tylko w to gram nie mam żadnych problemów, ostatnimi czasy (chyba od 3 dni) wypełniam również ankiety, zarobiłem ponad 200 monet bez żądnych komplikacji.
 

DeletedUser15333

Guest
Odp: Złote monety

Nie chce mi się już pisać ,niech sobie zong wsadzi tą kasę w ....Jeśli chcesz mogę wysłać Ci korespondencje na priv ,ale ogólnie to już nie to grepolis co kiedyś .
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Złote monety

Chętnie zobaczę całą bo to co jest w tickecie to informacja o transakcji "in progress" i nie naliczeniu za nią opłaty.
 

DeletedUser15333

Guest
Odp: Złote monety

Ale ja dzwoniłem do operatora i pobrał mi za 3 sms-y ,więc jestem w plecy 33 pln ,więc co mam czekać teraz na biling i skarżyć do sądu ?.Bzura niech się ....,a zaraz Ci wyśle próbkę korespondencji z nimi.
 
Do góry