Złote moniaki!

  • Rozpoczynający wątek k0les
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam jestem nowy i mam problem :( chciałem kupić monetki przez sms i niestety lipa :( jestem w UK tak nawiasem :p co byscie mi poradzili....? :>

z poważaniem k0les!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złote moniaki!

Zmienic sobie kraj na United Kingdom.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złote moniaki!

ja twz mieszkam w uk i nie mam problemow z doladowaniem przez sms. Poprostu podazam za wskazuwkami, u mnie kraj byl zawsze ustawiony na uk. Zlote monety mialemm natychmiastowo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złote moniaki!

no tak tez mam ustawione wszystko na uk kaske na karcie mam i lipa nie chce mi wyslac sms probowalem dzwonic za 5funtow ten sam problem nie moge sie dodzwonic lipa po calosci :C no i tak nawiasem wszystko robie zgodnie ze wskazowkami dziwne bym tak nie robil xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złote moniaki!

Mozde cos jeswt nie tak z telefonem, albo dokladnie z taryfa jaka masz i nie pozwala ci wysylac sms-ow premium. Ja mam karte na abonament w O2 i nie mam problemow.
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Złote moniaki!

Dodajesz kierunkowy ?

Ja jak wysyłam smsa to dodaje 0049 i dopiero mój numer bo mieszkam w DE i normalnie sms z kodem mi nie dochodził albo były inne problemy .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złote moniaki!

nie normalnie nr wpisywalem bez kierunkowego kraju, w angli 0044.
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Złote moniaki!

i przychodzi CI sms z kodem ??? Bo w zasadzie zresztą nie napisałeś dokładniej co za problem masz .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złote moniaki!

jak premium to tylko Handlarz Reszta paskudztwa za bardzo pomaga. A trzeba być uczciwym ^^




hehehe żartowałem kup wszystkich :p bede miał z tobą ciężej :p heheheh miłej gry
 
Do góry