$ Złotnicy $

  • Rozpoczynający wątek Ekscelencyja
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Sojusz "Złotnicy" zaprasza w swoje szeregi.

Założyciel: Ekscelencja

Warunki przyjęcia:
- karta debetowa "wypukła"
- minimum 25000 złota potwierdzone PrtSc.
- przynajmniej jeden skan porządnej rekrutacji ze świata o prędkości 1 lub 1,5
Przykład:
Złoto złoto.JPG

W skład naszego sojuszu wchodzić będą tylko najlepsi i najbogatsi. Znajdziesz ich na każdym serwerze. Zazwyczaj w okolicach pierwszej 10.
Dyplomacja: nie mamy na to czasu - zajmujemy się wydawaniem naszych pieniędzy.
Rekrutacja: pokaż skan - a przyjmiemy.
Proszę nie wysyłać privów - rekrutacja tylko tu.

Alleluja i do przodu.

Bo kto bogatemu zabroni?
 

DeletedUser

Guest
Odp: $ Złotnicy $

Złotnicy niestety w Topce utrzymują się średnio 3 miesiące - następnie robią szaraki, albo przestają grać aktywnie.
Więc nawet jeśli będzie to kilka osób i tak nie odniesie tutaj sukcesu :)
A i bez złota można być TOP1-3 - także widać nie doceniasz graczy z umiejętnościami.
 

DeletedUser12059

Guest
Odp: $ Złotnicy $

a te 25k zlota to co ile trzeba doladowywac zeby moc zostac w sojuszu?
i jeszcze kolejna sprawa te zloto ma byc kupowane za zlotowki,funty,korony czy moze dolce??
 

DeletedUser

Guest
Odp: $ Złotnicy $

Ekscelencja się postarała ja ma 25 złot
przyjmniejsz mnie
smiley_emoticons_flucht2.gif




Niezła prezenacja
 

DeletedUser

Guest
Odp: $ Złotnicy $

Mnie się podoba :p haszek się postarał xDD
10/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: $ Złotnicy $

Eeee no nie to mi się podoba, jasny i klarowny przekaz - gramy na złocie i wuj wam do tego :)
Jak się wkręcę w ten światek to przykoksuję z goldem i złoże CV :)
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: $ Złotnicy $

haha ale agent to i ja przykoksuje i zrobię konkurencje:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: $ Złotnicy $

@zuziek76 @Motzej - nie śmiać się tylko wyskakiwać z dolara i lecimy
@Turgan - rozbij tą świnkę na której siedzisz, parę złociszy na pewno uzbierałeś
@FellMyPain - 25k teraz, potem będziemy robić weryfikacje (wyciąg z konta będzie potrzebny), przed cudami pułap na pewno wzrośnie, możesz płacić i zbożem, ale nie wiem czy Ci w Hamburgu będą chętni...
@spartaker - dla Ciebie jednego wyjątek - próg obniżam do 15k. Szymonek z rocznika 2005 i NewPlayerBestGłąb muszą mieć więcej....
@Darthsid - Haszek? to jakieś pomówienia.... ;-)
@Yoch - czekamy w takim razie na podanie

Mamy kolejnego chętnego. Bigos z nami gra - on podobno z kapusty zrobiony jest...
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: $ Złotnicy $

@zuziek76 @Motzej - nie śmiać się tylko wyskakiwać z dolara i lecimy
Pod koniec miesiąca będę u babci, rente dostanie to 25k złota się znajdzie. Dam skana.
Mamy kolejnego chętnego. Bigos z nami gra - on podobno z kapusty zrobiony jest..
poważnie? z Kapusty?!
Skoro Bigos podnosi rangę spotkania to ja musze się wbić, trzymajcie miejsce, czekajcie na rente mojej babci, proszę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: $ Złotnicy $

@spartaker - dla Ciebie jednego wyjątek - próg obniżam do 15k. Szymonek z rocznika 2005 i NewPlayerBestGłąb muszą mieć więcej....

Mamy kolejnego chętnego. Bigos z nami gra - on podobno z kapusty zrobiony jest...


a ja słyszałem że ten bigos to zrobiony jest z przemielonych pustaków
smiley_emoticons_lol.gif


15k powiadasz

to już lecę handlować na targowisko to jakieś będzie 1500 ofert po 15k surki

w 2032 około maja uzbieram więc trzymaj miejsce
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: $ Złotnicy $

Ładna komedia się szykuję ale wymagania spełniam :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: $ Złotnicy $

@zuziek76 @Motzej - nie śmiać się tylko wyskakiwać z dolara i lecimy
@Turgan - rozbij tą świnkę na której siedzisz, parę złociszy na pewno uzbierałeś
@FellMyPain - 25k teraz, potem będziemy robić weryfikacje (wyciąg z konta będzie potrzebny), przed cudami pułap na pewno wzrośnie, możesz płacić i zbożem, ale nie wiem czy Ci w Hamburgu będą chętni...
@spartaker - dla Ciebie jednego wyjątek - próg obniżam do 15k. Szymonek z rocznika 2005 i NewPlayerBestGłąb muszą mieć więcej....
@Darthsid - Haszek? to jakieś pomówienia.... ;-)
@Yoch - czekamy w takim razie na podanie

Mamy kolejnego chętnego. Bigos z nami gra - on podobno z kapusty zrobiony jest...


Skoro bigos chce zagrać razem to będzie ciężka farsa ! lecę po po kasę i zaraz o 12;00 startujemy xD
 
Odp: $ Złotnicy $

Zainwestowałabym te miliony, ale mam zamiar zostać rozebrana pierwszego dnia po ochronce;)
W pomyśle czuć ducha pewnej osoby wymienionej na forum
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: $ Złotnicy $

[ciach]

A co do tematu... Czy mogę wysłać zdjęcie złotych zębów wuja Staszka zamiast screenshota?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13253

Guest
Odp: $ Złotnicy $

Z przykrością zawiadamiam, iż w niepowstałym jeszcze sojuszu doszło do przewrotu majowego/rewolucji październikowej/najazdu Hunów. W związku z tym Ekscelencja abdykowała i w jego miejsce został powołany ktoś o wiele bogatszy i bardziej przedsiębiorczy - Milord.

Do zobaczenia w Waszych miastach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: $ Złotnicy $

Z przykrością zawiadamiam, iż w niepowstałym jeszcze sojuszu doszło do przewrotu majowego/rewolucji październikowej/najazdu Hunów. W związku z tym Ekscelencja abdykowała i w jego miejsce został powołany ktoś o wiele bogatszy i bardziej przedsiębiorczy - Milord.

Do zobaczenia w Waszych miastach.

Mości Haszku, jeśli można wtracić słowo, czy aby Jego Cyniczność nie popełniła błędu w swoim opisie w profilu Grepolis? Nie śmiem nawet podejrzewać, iż tak popularny błąd umieszczony został przez Waszą Skromność osobiście w onym profilu. Oczywiście pod uwagę biorąc Mości - Przewysokości oblicze (i tu i tam, na onym Zakrosie!).
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: $ Złotnicy $

Rave, i tak czekają Cię dyby, loch i kuna za zwrócenie uwagi.
Jednakże jaśnie nam panujący ogłosi dyspensę jeżeli wskażesz co to za błąd. W całej swojej złożoności, Milord nie widzi w czym tkwi błąd...
 

DeletedUser

Guest
Odp: $ Złotnicy $

Rave, i tak czekają Cię dyby, loch i kuna za zwrócenie uwagi.
Jednakże jaśnie nam panujący ogłosi dyspensę jeżeli wskażesz co to za błąd. W całej swojej złożoności, Milord nie widzi w czym tkwi błąd...

Och! Me wieczne potępienie! Wasza Cyniczność raczył użyć cytatu, który alternatywacyją kwestii z dzieła filmowego zaczerpniętej jawi się, a mianowicie "I see of now reason why Gunpowder Treason" miast "I know of no reason why the Gunpowder Treason". Jednakowoż rzeczą oczywistą jawi się, iż jego cyniczności słowa regułą stać się winny, zatem w cień się schowam nim mnie złoty blask Twej potęgi dosięgnie niczym grom z nieba jasnego!
 

DeletedUser17348

Guest
Odp: $ Złotnicy $

fajnie czyta się te Wasze dywagacje

ps Ravereth grasz na Zakros?
smiley_emoticons_smilenew.gif


Haszek to widzę że będzie miał zajęcie;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry