$ Złotnicy $

  • Rozpoczynający wątek Ekscelencyja
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: $ Złotnicy $

fajnie czyta się te Wasze dywagacje

ps Ravereth grasz na Zakros?
smiley_emoticons_smilenew.gif


Haszek to widzę że będzie miał zajęcie;)

Ależ oczywiście, że gram :)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: $ Złotnicy $

Och! Me wieczne potępienie! Wasza Cyniczność raczył użyć cytatu, który alternatywacyją kwestii z dzieła filmowego zaczerpniętej jawi się, a mianowicie "I see of now reason why Gunpowder Treason" miast "I know of no reason why the Gunpowder Treason". Jednakowoż rzeczą oczywistą jawi się, iż jego cyniczności słowa regułą stać się winny, zatem w cień się schowam nim mnie złoty blask Twej potęgi dosięgnie niczym grom z nieba jasnego!

Za prawdę powiadam Ci.... stop stop stop, wróć.... Ekscelencja abdykował, teraz czas na Milorda.... a więc od początku:

Moja Pani, śpieszę z pomocą i wyjaśniam natychmiast. Cytat na który Twe oczy spojrzały, swojego źródła nie ma w filmie. Został on powielony przez reżysera który opierał się na komiksie Alana Moore'a, a jegomość ten swoje natchnienie czerpał z autentycznej historii Guy Fawkes-a. Cytat którym uraczę każdego kto zajrzy na mój profil jest zaczerpnięty z angielskiej literatury martyrologicznej i jest zgodny ze swoim pierwowzorem. Przekładając to na nasz język ojczysty - jest to porzekadło ludowe.

A w odpowiedzi na twe awanse które czynisz w moją stronę, pozwolę sobie zacytować pewien fragment z dzieła pt. Moralność Pani Dulskiej:
"Moja pani! Na to mamy cztery ściany i sufit, aby brudy swoje prać w domu i aby nikt o nich nie wiedział. Rozwłóczyć je po świecie to ani moralne, ani uczciwe (...) Kobieta powinna przejść przez życie cicho i spokojnie."
 

DeletedUser11182

Guest
Odp: $ Złotnicy $

Haszek jakim ty wyrafinowanym słownictwem władasz :)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: $ Złotnicy $

Haszek jakim ty wyrafinowanym słownictwem władasz :)

Bo w moich stronach (M55) słowo ma większą moc aniżeli miecz. Młodzi wiekiem (niestety już się do nich nie zaliczam) oprócz fechtunku uczą się władać słowem mówionym i pisanym. Poza tym Milord niesie kaganek oświaty wśród prymitywnego ludu swoich poddanych...

Jednocześnie pragnę poinformować iż od dziś moim kamerdynerem jest dareks77. Dla przyjaciół: Reksio. Z wszelkimi prośbami proszę zwracać się do niego. Napiwki mile widziane.

dareks77.JPG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: $ Złotnicy $

Za prawdę powiadam Ci.... stop stop stop, wróć.... Ekscelencja abdykował, teraz czas na Milorda.... a więc od początku:

Moja Pani, śpieszę z pomocą i wyjaśniam natychmiast. Cytat na który Twe oczy spojrzały, swojego źródła nie ma w filmie. Został on powielony przez reżysera który opierał się na komiksie Alana Moore'a, a jegomość ten swoje natchnienie czerpał z autentycznej historii Guy Fawkes-a. Cytat którym uraczę każdego kto zajrzy na mój profil jest zaczerpnięty z angielskiej literatury martyrologicznej i jest zgodny ze swoim pierwowzorem. Przekładając to na nasz język ojczysty - jest to porzekadło ludowe.

A w odpowiedzi na twe awanse które czynisz w moją stronę, pozwolę sobie zacytować pewien fragment z dzieła pt. Moralność Pani Dulskiej:
"Moja pani! Na to mamy cztery ściany i sufit, aby brudy swoje prać w domu i aby nikt o nich nie wiedział. Rozwłóczyć je po świecie to ani moralne, ani uczciwe (...) Kobieta powinna przejść przez życie cicho i spokojnie."

Mości Haszku, ależ jam w pełni tegoż świadoma, aczkolwiek jak to wcześniej podkreśliłam cytat ten błędny jest jeśli przez pryzmat Twego awatara człek patrzy, albowiem w filmie cytat ów innymi słowy ujęty był.

EDIT: Dokładnie onymi słowy posłużyć mi się przyszło: "Oczywiście pod uwagę biorąc Mości - Przewysokości oblicze (i tu i tam, na onym Zakrosie!)."
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: $ Złotnicy $

Przypominam, że dział służy do oceny prezentacji.
Obok jest dział Party, gdzie serdecznie zapraszam.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: $ Złotnicy $

Ależ Szanowna Elastynko obecni chyba dokonują takiej oceny... Tylko rozszerzyli ją o ocenę profili zaangażowanych w sojusz graczy:)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: $ Złotnicy $

Mości Haszku, ależ jam w pełni tegoż świadoma, aczkolwiek jak to wcześniej podkreśliłam cytat ten błędny jest jeśli przez pryzmat Twego awatara człek patrzy, albowiem w filmie cytat ów innymi słowy ujęty był.

EDIT: Dokładnie onymi słowy posłużyć mi się przyszło: "Oczywiście pod uwagę biorąc Mości - Przewysokości oblicze (i tu i tam, na onym Zakrosie!)."

Ach! Otaczający mnie świat staje na głowie. Po raz kolejny muszę Ci przyznać racje, o Pani. W swym nieprzyzwoitym skupieniu na sobie i własnych słowach nie doczytałem należycie coś chciała przekazać...
 

DeletedUser

Guest
Odp: $ Złotnicy $

2/10 Odpada taka prezentacja, bo to chyba było robione raczej dla żartów niż poważnie :)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: $ Złotnicy $

dziewczyny... i tak się z Wami nie umówię...
 
Status
Zamknięty.
Do góry