[Wyjaśnione] Złoto - brak opcji SMS

  • Rozpoczynający wątek raffaXD
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jak w temacie brak możliwości zakupu Złota poprzez SMS/TEL... czy to chwilowe czy nie będzie już takiej usługi. ?:confused:
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Złoto - brak opcji SMS

Czy nadal nie masz takiej opcji? U mnie wszystko wygląda normalnie jeśli chodzi o płatności SMS czy telefonem i jak narazie nie było żadnej informacji żeby mieli tę płatność wycofać.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Złoto - brak opcji SMS

Kupno premium za sms może tymczasowo nie działać. Niestety nie posiadamy póki co informacji kiedy opcja zostanie włączona ponownie, możemy jedynie doradzić skorzystanie z innej metody płatności.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złoto - brak opcji SMS

Już działa do zamknięcia pozdrawiam. :)
 

DeletedUser23364

Guest
Brak możliwości doładowania SMS

Witam,

Mam problem dotyczący z doładowaniem złotych monet poprzez SMS, dlaczego nie mam tej opcji? Pilnie i proszę o pomoc.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Brak możliwości doładowania SMS

Kupno złota przez sms nadal może być tymczasowo niedostępne, na ten moment radzimy skorzystać z innej metody płatności.

W przyszłości zachęcam do przejrzenia działów Pytania i Błędy przed założeniem nowego tematu - wątek dotyczący problemów z smsami pojawił się na forum dwa dni temu, możesz go przejrzeć w tym miejscu.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Złoto - brak opcji SMS

Witam od dłuzszego czasu nie można kupić złota przez skrilla albo przelewy24 dlaczego ?? Nie chce mnie przekierować na konto bankowe.
 

DeletedUser23364

Guest
Monety

Witam, doładowałem monety za pomocą innego Państwa, zjadło mi środki na koncie a nie doładowało monet, co mam zrobić?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jednak mi nie zjadło, nie przyjeło sms, a tak potrzebuje tych monet ;/
 

DeletedUser23364

Guest
Odp: Monety

Gdy wybiore Polske nie mam opcji doładuj przez SMS. A pilnie potrzebuje
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Złoto - brak opcji SMS

Jak w temacie brak możliwości zakupu Złota poprzez SMS/TEL... czy to chwilowe czy nie będzie już takiej usługi. ?:confused:
no właśnie i co w tym temacie,bo też nie mogę kupić?
PS
i ticket napisany,tyle,że jak obskoczyć ponad 100 miast:(
 
Ostatnia edycja:
Do góry