Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13253
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

przeszadazm ale daj sie wypowiedz gwiazdom jakie rankingi mieli w 1.0 tak konkretnie niech adikiller z ktorym gralem w jedym soju manfred stoner ahhmed niech podadza swoje osiagniecia i bedziemy gadac dalej :)) a jak nie to mi sie juz niechce
a jakie to gwiazdy ? Tutaj zreszta akurat Ci nie szaleja a niektorych nie ma. To o kim mowisz ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11244

Guest
Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

a jakie to gwiazdy ? Tutaj zreszta tez nie szaleja a niektorych nie ma. To o kim mowisz ?

ojej ja podalem tylko pewne przyklady ale obrazujace roznice miedzy zloceniem w 1.0 a 2.0 nie sa skirewane w ten konkretenie swiat czy w twoj sojssz ale w cale grepo.2.0

np jak akson placze ze on nie jest zlotnikem bo tylko 4000 monet kupil to mnie krew zalewa bo w 1.0 zlotnikem byl juz ten co wykupil dowodce i kapitana:)) naprawde jak nie widzisz roznice to nie pisz nic i ja nic nie bede pisal bo to bezsenscu zeby tak oczywistych roznic nie zauwazac
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

ojej ja podalem tylko pewne przyklady ale obrazujace roznice miedzy zloceniem w 1.0 a 2.0 nie sa skirewane w ten konkretenie swiat czy w twoj sojssz ale w cale grepo.2.0

np jak akson placze ze on nie jest zlotnikem bo tylko 4000 monet kupil to mnie krew zalewa bo w 1.0 zlotnikem byl juz ten co wykupil dowodce i kapitana:)) naprawde jak nie widzisz roznice to nie pisz nic i ja nic nie bede pisal bo to bezsenscu zeby tak oczywistych roznic nie zauwazac
ale ja nie napisalem ze nie ma roznicy. Ja napisalem ze I tak dalej najwazniejszy jest czas. I dalej jestes tak dobry ile czasu mozesz poswiecic na gre. Jesli nie masz czasu to zloto calego swiata Ci nie pomoze.
 

DeletedUser11244

Guest
Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

ale ja nie napisalem ze nie ma roznicy. Ja napisalem ze I tak dalej najwazniejszy jest czas. I dalej jestes tak dobry ile czasu mozesz poswiecic na gre. Jesli nie masz czasu to zloto calego swiata Ci nie pomoze.

z czasem zawsze bylo tak samo w grepo 1.0 czy 2.0 jedenak topki 2.0 nie moga sie pochwalic topkami 1.0 a to daltego ze topki 2.0 do czasu ktore musialy tak czy siak poswiecic dolozyly zloto i to jest ta roznica ze w grepo 1.0 mogles byc top 1 bez zlota nawet bez zarzadcow a w 2.0 nie ma takiej mozliwosci
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

ale nie mozna swojego swoje osoby podawac jako przyklad calego swiata nie chce tu rzucac nickami ale trudno:))

ale gdzie byl killer albo manfred ,ahmed na grepo 1.0 niech sie pochwala sukcesami top 1 agresorow na swiatach 1.0 a przyznam wam racje i skoncze dyskusje:)

oczywsice jest mozliwosc ze ktos byl dobry w 1.0 a na 2.0 mozliwosci bycia lepszym mu sie poprawily bo oprocz zlota aktywnosc jest rownie wazna problem polega ze dzisiaj sama aktywnoscia nic nie zwojujesz a w 1.0 jescze dalo rade

Maxell a pamiętasz choćby taki świat jak Theta ?? Słynny tam team LCN, grałem tam ja, grał też choćby festin który tutaj też gra :) tam było 1.0 kolego więc grałem na starym systemie :) Theta powstała raptem 4 miesiące po alfie bo w czerwcu

I owszem nie byłem tam top 1 agresorów, ale w top 20 agreski się mieściłem, festin w top10 ;) A gwiazda polarna która już z nami nie gra, ale grała była top1 :) Luzdelsur też była w top10
 

DeletedUser11244

Guest
Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

Maxell a pamiętasz choćby taki świat jak Theta ?? Słynny tam team LCN, grałem tam ja, grał też choćby festin który tutaj też gra :) tam było 1.0 kolego więc grałem na starym systemie :) Theta powstała raptem 4 miesiące po alfie bo w czerwcu

I owszem nie byłem tam top 1 agresorów, ale w top 20 agreski się mieściłem, festin w top10 ;) A gwiazda polarna która już z nami nie gra, ale grała była top1 :) Luzdelsur też była w top10

no pamietam la cosa nostra tak ten skrot chyba oznaczal z tego co pamietam:)) nie twierdze ze wszytko jest 1:1 i moze byc tak ze ktos byl dobry w 1.0 i jest teraz czyli 2.0 bo nie ktorych asow z 1.0 na to stac ale wiekszasc wyplynela w 2.0

luzdelsur akurat bardzo szanuje ale to inny temat ale wiem ze zloci w 2.0 z pozatym z toba tej juz gralem w 2.0 o ile dobrze pamietam:)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

A ja mysle ze jak ktos byl dobry kiedys to jest i teraz chyba ze mu sie juz nie chce. : )
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

chyba tak albo ypsilon albo psi :) i tak to była La cosa nostra :) Grałem tam pod innym nickiem i byłem jednym z członków rady :)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

złoto znacznie pomaga i to nie podlega dyskusji, drugą sprawą jest czy ktoś jest cały czas przy grze czy też nie. Tylko weźcie jeszcze pod uwagę ,ze pojawiają się nowi zdolni. Zostają najlepsi a wśród większej ilości najlepszych trudniej być lepszym;) Od 1.0 minęło pare lat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11244

Guest
Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

dobra dajmy podyskutowac innym ja swoje argumenty podalem dla mnie najbardziej istotne wiecej nie posiadam wiec tam do kiedys jak sie jakis nowy ciekawy temat pojawi bo grac juz dawno mi sie przestalo chciec:))

no chyba ze specjalny swiat 1.0 sie kiedy poajwi to zagram ale bede czytal wasze dyskusje bo czy 2.0 czy 1.0 bywaja ciekawe
pozdrowienia
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

złoto znacznie pomaga i to nie podlega dyskusji, drugą sprawą jest czy ktoś jest cały czas przy grze czy też nie. Tylko weźcie jeszcze pod uwagę ,ze pojawiają się nowi zdolni. Zostają najlepsi a wśród większej ilości najlepszych trudniej być lepszym;) Od 1.0 minęło pare lat
O tu sie zgodze, juz to Yoch napisal. Pojawily sie mlode wilki i czesc z nich jest lepsza niz stara gwardia. A do tego jest wiecej graczy, wiecej tych lepszych i juz nie tak latwo byc najlepszym lub chociaz utrzymac sie w czolowce.
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

oczywiście, dawniej było pewnie tylko kilkudziesięciu dobrych graczy (ogarniętych i poświęcających czas) a teraz już mogą ich być setki. W takim układzie jednak aby błyszczeć to właśnie trzeba wydać więcej złota...albo trochę oszukiwać (multikonta na innym łączu). Ja od początku Zakros wydałem już 6 tys monet i dla mnie to dużo. Na pewno nie pozwolę sobie nigdy na takie szaleństwa jak Haszek, to gruba przesada. Na szczęście jest ta opcja z handlem złotem, wystarczy zatem ostro farmić (trzeba mieć kogo, morale tu niestety przeszkadza) i złoto kupować a za nie robić punkty kultury i przede wszystkim mieć Orfeusza na wysokim poziomie. Ważna sprawa to być w dobrym, mocnym sojuszu, który pomoże podbić duże miasta. Bez tego skazanym się jest brać jakieś bździny. Samym deffem nie tylko trudno podbijać ale i farmić (ryzyko dużych strat). Skoro to temat o złocie i chwila szczerości sam jestem ciekaw ile topka już wydała od początku świata?
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

a co to zmieni każdy argument zbijają swoją nadprzyrodzoną zdolnością bycia graczem wyższej klasy kto napisze że gra na bocie ? kto przyzna się że główną przyczyną bycia w topce jest złoto ? (złoto to tylko dodatek :rolleyes:) kto przyzna się że pierwsze 2/3 miasta to mu zrobił kolega i szaraka walnął żeby mógł przejąć ?
tak więc niema co ciągnąć dalej tego tematu trzeba iść się schlać jak kto woli

pomyślności wszystkim w nowym roku
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

to znaczy nie do końca masz rację, bo w top 10 jest gracz mający tylko 7 miast. Ja miałem 5 dniowego bana i później zacząłem a mam slotów na 9 miast, jakby nie ban byłoby na 11 - 12 cie. Czyli w zasadzie średni złotnik jest w stanie być w top 10, problem może być tylko z top 3.
 

DeletedUser11182

Guest
Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

Nie bede ukrywal 10 piw : )
tak ale na wiosnę zaczynam budować dom do tego mam 2 małych dzieci więc dla mnie każde "piwo" jest ważne, co nie zmienia faktu że go nie piję ;)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

tak ale na wiosnę zaczynam budować dom do tego mam 2 małych dzieci więc dla mnie każde "piwo" jest ważne, co nie zmienia faktu że go nie piję ;)
A ja pije cholera i mi na premke zaczyna brakowac : )
 

DeletedUser23702

Guest
Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

Ciekawy temat Haszek.Ale krew mnie zalewa przez tych złotników, dobra i kogo tu winić?Złotników że wydają kasę czy świat który im to udostępnia.W pełni żadnego nie można ,bo wydają kasę swoją i jest to ich sprawa, to samo z grą muszą na tym zarobić nie będą udostępniać gry komuś nie mając z tego nic .Ale to że złoto na targu wylądowało to już masakra straszna lipa i zniechęcenie do grania...
Dobra walić złoto !!!Ale już najgorszym chamstwem jest to że spora część złotników to osoby które strasznie jarają się swoją "siłą" o to wobec graczy którzy nie używają złota są chamscy i cwaniakują wiedząc że bez złota schodzą do poziomu dobrego gracza który nie złoci a i tak leją na nich i mają się za nie wiadomo kogo.

Nie do wszystkich to skierowane ty Haszek akurat nie wyglądasz na takiego gracza.Ale boli mnie że dla złotnika jestem nikim mimo że bez złota większość jest na moim poziomie!
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

Ciekawy temat Haszek.Ale krew mnie zalewa przez tych złotników, dobra i kogo tu winić?Złotników że wydają kasę czy świat który im to udostępnia.W pełni żadnego nie można ,bo wydają kasę swoją i jest to ich sprawa, to samo z grą muszą na tym zarobić nie będą udostępniać gry komuś nie mając z tego nic .Ale to że złoto na targu wylądowało to już masakra straszna lipa i zniechęcenie do grania...
Dobra walić złoto !!!Ale już najgorszym chamstwem jest to że spora część złotników to osoby które strasznie jarają się swoją "siłą" o to wobec graczy którzy nie używają złota są chamscy i cwaniakują wiedząc że bez złota schodzą do poziomu dobrego gracza który nie złoci a i tak leją na nich i mają się za nie wiadomo kogo.

Nie do wszystkich to skierowane ty Haszek akurat nie wyglądasz na takiego gracza.Ale boli mnie że dla złotnika jestem nikim mimo że bez złota większość jest na moim poziomie!
Wydaje Ci sie, Ty akurat jestes kawal gracza. Chcialbym miec Cie w sojuszu. Wszystkiego najlepszego w Nowym : )
 
Status
Zamknięty.
Do góry