[Wyjaśnione] Złoto handlowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23685
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
Witam, kupiłem ostatnio sms-em 750 sztuk złota, powinno być ono natychmiast zweryfikowane i powinienem mieć 750 złota handlowego, a dlaczego ono wynosi w dalszym ciągu 0? Złoto kupiłem wczoraj wieczorem.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Złoto handlowe

Złoto kupione przez SMS powinno być od razu dostępne do wykorzystania w handlu...u mnie przynajmniej jest.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Złoto handlowe

Złoto kupione przez SMS powinno być od razu dostępne do wykorzystania w handlu...u mnie przynajmniej jest.

No właśnie wiem o tym, a ja nie moge. Proszę support o wytłumaczenie, bo zirytowała mnie z lekka ta sytuacja, gdyż przez to mój rozwój ostro poszedł w dół...
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Złoto handlowe

Wolałem tutaj napisać, bo innym być może sie zdarzył podobny problem, poza tym wole tu- publicznie napisać, bo ostatnim razem jak pisałem do supportu to chyba z 35h czekałem na odpowiedź...

Proszę tam napisać i wyjaśni się sprawa.
Wątpię też w te 35h czasu czekania, bo najczęściej takie sprawy są szybko rozpatrywane.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Złoto handlowe

A jakie nie są szybko rozpatrywane? Bo ja zazwyczaj mam niefarta czekać po dzień, a i dwa się zdarzyły.
 

DeletedUser7232

Guest
Odp: Złoto handlowe

Co jest z targiem ze nie można kupić surki za złoto? Ktoś mógłby to wyjaśnić?
 

DeletedUser7232

Guest
Odp: Złoto handlowe

Tak, wczoraj dokonałem płatności więc powinno być
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Złoto handlowe

Co jest z targiem ze nie można kupić surki za złoto? Ktoś mógłby to wyjaśnić?
Byla informacja ze sa problemy handel zlotem i ze zostaje wstrzymany.
A moze juz nie wroci bo ich oswiecilo ze w ten spsob zloto zamrozili,jak dla mnie byloby ok:)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Złoto handlowe

Tak jak napisał mustang5, handel złotem został tymczasowo wyłączony z powodu problemów technicznych. Wkrótce powinien zostać ponownie włączony.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Złoto handlowe

Czy można prosić o precyzyjniejszą informacje niż "wkrótce"?

To że przez weekend nic nie drgnęło, jesteśmy w stanie zrozumieć. To że w poniedziałek Niemce wursta zajadali - też...
Ale że wtorek i nic?
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Złoto handlowe

Czy można prosić o precyzyjniejszą informacje niż "wkrótce"?

To że przez weekend nic nie drgnęło, jesteśmy w stanie zrozumieć. To że w poniedziałek Niemce wursta zajadali - też...
Ale że wtorek i nic?

Wkrótce to pewnie po evencie najwcześniej , jeśli wróci
smiley_emoticons_lol.gif


Musi się być straszna awaria
smiley_emoticons_panik4.gif


smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 
Do góry