[Wyjaśnione] Złoto

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24059
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24059

Guest
Witam.
Za co dostaje się te darmowe 1000 złota ?? Mój kuzyn dostał a ja nie wiem za co ..

Pozdrawiam i czekam na pomoc
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Złoto

Witam.
Za co dostaje się te darmowe 1000 złota ?? Mój kuzyn dostał a ja nie wiem za co ..

Pozdrawiam i czekam na pomoc
Najlepiej będzie jeśli go zapytasz ;) ale złoto za darmo można zarobić tylko za pomocą poniższych sposobów:
-handel surowcami za złoto na targowisku
-ikona złota po lewej stronie>zarób złote monety(prawy dolny róg)
-jakieś strony oferujące premium do różnych gier w zamian za nazbierane punkty, poszukaj a na pewno coś znajdziesz
-konkursy na forum
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Złoto

Złoto jeszcze dają za zaproszenia nowych graczy. Do tego na becie jeszcze sporo złota jest na starcie:)


Aaa...jeszcze złoto oferują w mailach, jak ktoś założył konto i nie wraca do gry przez dłuższy czas:)
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Złoto

Mój znajomy też własnie dostał 1000, wszedl na gre i mu wyskoczyło że dostajesz 1000 złota
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: Złoto

Może inno trochę złota z bywało i porozdawali:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złoto

Kupilem zloto (OPCJA "PRZELEW") I teraz pytanie... orientuje sie ktos moze ile mniej wiecej trzeba czekac az transkacja bedzie zaakceptowana i bede mial zloto :D??
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Złoto

Przelewy potrzebują czasem od 5 do 7 dni roboczych na zrealizowanie. Dopiero po tym terminie możemy próbować pomóc, potrzebne jest wtedy potwierdzenie wpłaty w formacie pdf podesłane ticketem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złoto

Ok. serdecznie dziekuje za udzielenie odpowiedzi:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złoto

A ile wynosi realizacja zlecenia w przypadku paysafecard ??
W innych grach ta opcja daje natychmiastowe przypisanie waluty premium do konta gracza .
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Złoto

Każda forma zakupu przypisuje złoto do konta (przy przelewach może to trwać 5-7 dni roboczych) ograniczenia są jedynie dla handlowania nim na targowisku. Odnalazłem jedną transakcję zakupu poprzez paysafecard i nie widzę by miała okres karencji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złoto

Nie zapominajmy ze złotem płacimy za usługi premium :)a nie tylko za surowce na targowisku :))
Paysafecard działa natychmiastowo czyli po wpisaniu kodu i zaakceptowani transakcji błyskawicznie dopisują zakupioną kwotę złota ( sprawdzone przed chwila )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Złoto

Witam.
Za co dostaje się te darmowe 1000 złota ?? Mój kuzyn dostał a ja nie wiem za co ..

Pozdrawiam i czekam na pomoc

A ja ponawiam pytanie od ktorego wzial sie ten temat- skad zloto, dowiemy sie, czy moze beda padac odpowiedzi na wszystkie pytania zwiazane ze zlotem, lecz nie na to? :) dziekuje:)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Złoto

A ja ponawiam pytanie od ktorego wzial sie ten temat- skad zloto, dowiemy sie, czy moze beda padac odpowiedzi na wszystkie pytania zwiazane ze zlotem, lecz nie na to? :) dziekuje:)

Nie udzielamy informacji na temat kont innych graczy, nie mówiąc już o tym, że nie podano nawet nicków osób, których to dotyczy, w związku z czym nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć za co dostał złoto, proszę o napisanie ticketa i wybranie rodzaju "Payment".
 
Status
Zamknięty.
Do góry