Złoto

  • Rozpoczynający wątek rafi160798
  • Data rozpoczęcia

Jesteście za

  • Tak, to dobry pomysł

    Głosy: 6 30,0%
  • Tak, dobry pomysł ale trzeba trochę poprawek

    Głosy: 4 20,0%
  • Nie, to zły pomysł

    Głosy: 6 30,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 10,0%
  • Obojętnie

    Głosy: 2 10,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam pomysł, na 48 godzin w kopalni srebra można znaleźć 1 złotą monetę.

Poziom1: 5% szans
Poziom2: 7% szans
Poziom3: 8% szans
Poziom4: 9% szans
Poziom5: 10%szans
Poziom6: 11%szans itd.

Im wyższy poziom tym większa szansa na złotą monetę o jeden procent.

Dotyczy jednego miasta. 2 miasto ma od nowa.

Kto jest za?

Ps. Jak napiszecie że nie to napiszcie dlaczego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
mając już kilka miast mielibyśmy 100% lub nawet ponad 100% szansę trafienia monety. dawałoby to darmowe prawie wieczne premium, co raczej nie opłaca się twórcom.
 

DeletedUser

Guest
no ale można to poprawić

Mam już poprawione.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
pomysl fajny tylko wydaje mi sie ze jednak te procenty sa za duze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Czyli jak masz 10 miast z kopalnią srebra na 40p. to daje razem 45% szans na złoto x10 (bo w każdym mieście) ... Nadal jestem sprzeciw, ale spróbuj zmienić te procenty...

EDIT: I na jakiej zasadzie miałoby to działać? Co 48h dostajesz wiad. że udało ci się (lub nie udało) znaleźć 1 sztuk złota? (nie ma żadnych 'złotych monet')
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7343

Guest
Bez sensu,gracze którzy by mieli dużo miast dostawali by strasznie dużo tych monet.Ja bym chciał ,żeby można było zdobyć w jakiś sposób premium w grze,ale na pewno nie taki.
 

DeletedUser

Guest
Ja myślę, że można by zmienić to tak:
1 poziom: 1 % szans.
2 poziom: 1,5 % szans.
3 poziom: 2 % szans.
i tak dalej.
A każde 5 kolejnych miast z do końca rozbudowaną kopalnią zwiększałoby szansę o 1 %, żeby było uczciwie, czyli gracz mający 6 miast, jedno główne, w którym ma kopalnię na 40, a w pozostałych też ma na 40 ma 21 % szans na znalezienie monety raz na tydzień, żeby było uczciwie. w ten sposób, aby mieć chociaż 50 % trzeba mieć 151 miast, żeby 100 %, aż 401 miast. Można też nie dawać tego jednego miasta z taką ilością, tylko żeby było tak:
1 miasto, kopalnia na 40: 0,5 % szans.
2 miasta, kopalnia na 40: 1 % szans.
3 miasta, kopalnia na 40: 1,5 % szans.
A po dojściu do 10 procent, dalej taki sam system jak przedstawiłem wcześniej, czyli kolejne 5 miast z kopalnią na 40 zwiększa o 1 % szansę na znalezienie.
 

DeletedUser7672

Guest
ja proponuję, aby ta szansa była tylko w stolicy, czyli jednym mieście na gracza.. w mojej propozycji.. ????
 

DeletedUser

Guest
@jozio, nawet przy twojej poprawce w końcu dojdzie do sytuacji umacyjnie 100% szansy trafienia monety

@jekop, póki co stolic nie ma więc nie mieszajmy propozycji ;)

co do darmowego złota... lepsze byłoby coś w stylu:
- 100 monet za uzyskanie 10.000 pkt
- 200 monet za uzyskanie 100.000 pkt
- 500 monet za uzyskanie 1.000.000 pkt
ale taka propozycja zdaje się już gdzieś chyba była...
 

Robin65

Zespół Grepolis
Bądźcie bardziej realistyczni, kto kupi premium jeśli będzie miał do niego dostęp za darmo? Po to ono jest by firma mogła czerpać z tego zyski, więc nie będzie płacić graczom za granie, bo de facto do tego ta propozycja się sprowadza. To już większe szanse miała by zgoda gracza na baner reklamowy z obowiązkowym obejrzeniem (jakieś kliki w kilku miejscach).
 

DeletedUser7672

Guest
Bądźcie bardziej realistyczni, kto kupi premium jeśli będzie miał do niego dostęp za darmo? Po to ono jest by firma mogła czerpać z tego zyski, więc nie będzie płacić graczom za granie, bo de facto do tego ta propozycja się sprowadza. To już większe szanse miała by zgoda gracza na baner reklamowy z obowiązkowym obejrzeniem (jakieś kliki w kilku miejscach).
i tak w pewnym stopniu ma szanse mieć je za darmo, można kogoś zaprosić do gry poprzez link i 200 złotych gotowe, jak nabije 1k punktów, a wiele to nie jest.
 

Robin65

Zespół Grepolis
i tak w pewnym stopniu ma szanse mieć je za darmo, można kogoś zaprosić do gry poprzez link i 200 złotych gotowe, jak nabije 1k punktów, a wiele to nie jest.

No nie zupełnie za darmo. Iluś nowych graczy to po pierwsze najlepsza forma reklamy, a po drugie szansa na to, że Ci będą kupować premium. Obejrzenie reklamy też nie daje gwarancji zainteresowania produktem, ale reklamodawca płaci. Tutejsza propozycja nie daje żadnych zysków, złoto było by otrzymywane za normalny udział w grze.
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Złoto można kupić i zdobyć przez zaproszenie Graczy.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry