[To nie błąd] Zły odnośnik na mapie strategicznej (lub coś w tym stylu)

Po aktualizacji jak zawsze kupa nowych błędów :D
oto kolejny który się pojawił wraz z cudowną pracą techników z inno

Przechodząc do mapy strategicznej po wyszukaniu jakiejś wyspy kliknałem 2 razy by zbliżyć widok i ukazało mi się takie coś jak na 2 screenie, zamiast zbliżenia mam okienko do stawiania cudów, nawet na morzu jak się kliknie to jest to samo:) widać technicy z inno chyba palnuja budowe cudów juz nie tylko na wyspach ale i wodzie;)

nr_1.jpg

nr_2.jpg
 

DeletedUser29238

Guest
Mogą występować błędy po ostatniej aktualizacji. Należy wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i zaktualizować przeglądarkę do najnowszej wersji. Potem wystarczy odświeżyć stronę.
 

DeletedUser27444

Guest
Też mam problemy z zoomem po aktualizacji ..
Jak kliknę to mam ten sam efekt , a użycie kółka myszy zoomuje ale do zaselekcjonowanego miasta .
Ale Dio się za bardzo przydaje żeby go z tego powodu wyłączyć
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser29238

Guest
Jak zwykle po aktualizacji skrypty nie nadążają.
 

DeletedUser27444

Guest
Nie, nie interesuja mnie tamte rejony
Jakbyś był to uważaj ...
El Gato mógł sobie na moment ikonki pozmieniać i fejka zapodać ...
a taka dezinformacja puszczona na FO pod płaszczykiem zagapienia .. hihihihi
Teraz tylko czeka na chętnych ...
smiley_emoticons_bravo2.gif
 
tak w rzeczywistości wszędzie murki 25 z defem i zapasem trojańskiej w ekwipunku żeby w razie co podnieść murek na 26 :D
 

DeletedUser27444

Guest
I co z tym zoomem ?
Znalazł ktoś sposób ...
Pewnie bez aktualizacji się nie obejdzie?
 
Jedyne obejście tego problemu jakie znalazłem to dwa razy szybko kliknąć w dwóch różnych miejscach. Mapka przybliży się w miejscu gdzie drugi raz kliknąłeś. Dopóki DIO nie naprawi tego problemu to musi ci wystarczyć.
 

DeletedUser27444

Guest
Dzięki ... działa
trochę niewygodne ale sam tego nie zauważyłem ... lepsze to niż klikanie na własne miasto i kręcenie myszką
 
Do góry