[Zakończone] Zabawa Fabularna - Magic Holiday

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

No to jutro bierzemy sie za szukanie mordercy i ewentualne zabijanie :D

Hehe mi jakims cudem nie dodaje sie podwojne posty :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No to jutro bierzemy sie za szukanie mordercy i ewentualne zabijanie :D

Hehe mi jakims cudem nie dodaje sie podwojne posty :p
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

Aha czyli dzisiaj nikt nic nie zrobil kazdy siedzial i się opalał.....:(
Mi dodaja sie podwojnie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Aha czyli dzisiaj nikt nic nie zrobil kazdy siedzial i się opalał.....:(
Mi dodaja sie podwojnie
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

Twoje bunkry pewnie zadziałały:D a palenizja też dobra:d

Powiedziała, że jej się nie dodają i bum hahah

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Twoje bunkry pewnie zadziałały:D a palenizja też dobra:d

Powiedziała, że jej się nie dodają i bum hahah

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No dobra skoror nikt nie zginął jak pisała Ela to ja zacznę:D

Londi była zdziwiona dlaczego nikt tym razem nie zginął, czyżby morderca w końcu dał im spokój? Mam nadzieję, żę szybko znajdzie się ktoś, kto nas ocali - pomyślała.
Londi postanowiła, że pójdzie rozejrzeć się za jedzeniem i wodą, wzięła ze sobą Maję, by było im raźniej, w końcu razem przeżywają ten koszmar.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

Patrykmy dzisiejszego dnia postanowił znów kogoś oskarżyć , lecz nie był pewien czy to napewno ta osoba którą miał na myśli .Postanowił zastanowić się do wieczora i pospacerować po wyspie



P.s
Można napisać kto jeszcze został?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

Ty, Maja, ja, Karisi, greg i czarodziejka chyba
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

Poszukiwania jedzenia nie przyniosly pożądanych rezultatów, jedyne co udalo sie znaleźć to mały piesek, kilka dzikich owoców i pitną wodę - tworzył się kolejny problem, na który Maja nie mogła zaradzić. Stwierdziła, że jedyne co moga zrobić to zjeść pieska albo zacząć łowić ryby.

Maja chodząc po wyspie zastanawiała się kto jest mordercą i co ta osoba odczynia? Czy bedzie dalej zabijac? Dwa dni bez żadnego zabójstwa - jak na ta wyspe to dziwne. Najgorsze bylo to, ze wszyscy na wyspie wydalali Mai sie byc mili. Gdzie ten morderca? Maja przypomniała sobie, że jeszcze jest Czarodziejka, ktora ani razu sie nie odezwala. Czy to nie dziwne? Karisia tez swoim zachowaniem sprawiala nie do konca dobre wrazenie. Czy ktoras z nich to morderczyni?

Dzisiejszego dnia też panowała okropna cisza, czy to dlatego, ze nikt nie chce podpasc mordercy czy po prostu każdy jest wyczerpany pobytem na wyspie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Poszukiwania jedzenia nie przyniosly pożądanych rezultatów, jedyne co udalo sie znaleźć to mały piesek, kilka dzikich owoców i pitną wodę - tworzył się kolejny problem, na który Maja nie mogła zaradzić. Stwierdziła, że jedyne co moga zrobić to zjeść pieska albo zacząć łowić ryby.

Maja chodząc po wyspie zastanawiała się kto jest mordercą i co ta osoba odczynia? Czy bedzie dalej zabijac? Dwa dni bez żadnego zabójstwa - jak na ta wyspe to dziwne. Najgorsze bylo to, ze wszyscy na wyspie wydalali Mai sie byc mili. Gdzie ten morderca? Maja przypomniała sobie, że jeszcze jest Czarodziejka, ktora ani razu sie nie odezwala. Czy to nie dziwne? Karisia tez swoim zachowaniem sprawiala nie do konca dobre wrazenie. Czy ktoras z nich to morderczyni?

Dzisiejszego dnia też panowała okropna cisza, czy to dlatego, ze nikt nie chce podpasc mordercy czy po prostu każdy jest wyczerpany pobytem na wyspie.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

Londi także zastanawiała się kto mógłby być mordercą, niestety nie miała pomysłu kogo może oskarżyć...
Może jeszcze ktoś coś powie/zrobi i będe mieć pewność kto zabija..- pomyślała Londi.
Skoro Maja ma podejrzenia, to chyba jednak coś musiało byc na rzeczy - powiediała Londi półszeptem.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Londi także zastanawiała się kto mógłby być mordercą, niestety nie miała pomysłu kogo może oskarżyć...
Może jeszcze ktoś coś powie/zrobi i będe mieć pewność kto zabija..- pomyślała Londi.
Skoro Maja ma podejrzenia, to chyba jednak coś musiało byc na rzeczy - powiediała Londi półszeptem.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

-No dobra, nie ma czasu, trzeba kogoś zabić, chyba że sami chcemy zginąć - powiedziała Maja
Wydało jej się to mało pocieszające, ale to była prawda. Albo zginą niewinny albo uda się dorwać mordercę. Postanowiła oskarżyć Karisie i Czarodziejke. Obie wydaje się nie są kontaktowe, może dlatego, ze zrzeraja je od srodka wyrzuty sumienia, a przyznac sie jest trudno? Maja nie była do konca pewna czy postapila slusznie, postanowiła poczekac co powie reszta.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

-No dobra, nie ma czasu, trzeba kogoś zabić, chyba że sami chcemy zginąć - powiedziała Maja
Wydało jej się to mało pocieszające, ale to była prawda. Albo zginą niewinny albo uda się dorwać mordercę. Postanowiła oskarżyć Karisie i Czarodziejke. Obie wydaje się nie są kontaktowe, może dlatego, ze zrzeraja je od srodka wyrzuty sumienia, a przyznac sie jest trudno? Maja nie była do konca pewna czy postapila slusznie, postanowiła poczekac co powie reszta.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

Patrykmy postanowił
- to napewno Karisia!!! Jestem tego pewny!
Krzyknął zaraz po oskarżeniu jej przez Maję
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

Londi przemyślała wszystko i także postanowiła kogoś oskarżyć... Zachowanie Mai wydawało jej się być podejrzane... Kto planuje zjeść neiwinn psy? Już lepiej głodować - pomyslała Londi mając nadzieje, że słusznie oskarża mordercę.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

Maja nie widziała nic dziwnego w swoim zachowaniu, więc nie rozumiała dlaczego Londi ją oskarża. Zeby przeżyć trzeba decydować się na trudne rzeczy, a jeden pies mniej na świecie nie zrobi różnicy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

Po dwóch spokojnych nocach, dzięki którym rozbitkowie pomyśleli, że to już koniec, zdarzyło sie to.
Wszystko działo się tak szybko, że niewiele pamiętam, tylko urywki.
Krzyki... Płacz Mai...Oskarżenia londi... strzał....strzał..... płacz...krzyk... co się dzieje? Maja? To nie Ty?!
Śmiech... Karaisia... "Głupcy"... Wtedy zemdlałam.

Tak, to Karisia była mordercą, a dzięki Wam już nikt nie zginie!


The end!
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

a to neispodzianka:D ALe Maja i tak ejst zła, bo chce jeść pieski
1

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a to neispodzianka:D ALe Maja i tak ejst zła, bo chce jeść pieski
1
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

Szczerze to była najgorsza zabawa fabularna :D

Wiedziałem, że tak będzie dlatego się wycofałem :p
Po prostu było... nudno, nieklimatycznie i do tego niektórzy robili sobie jaja :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Szczerze to była najgorsza zabawa fabularna :D

Wiedziałem, że tak będzie dlatego się wycofałem :p
Po prostu było... nudno, nieklimatycznie i do tego niektórzy robili sobie jaja :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

Szczerze to była najgorsza zabawa fabularna :D

Wiedziałem, że tak będzie dlatego się wycofałem :p
Po prostu było... nudno, nieklimatycznie i do tego niektórzy robili sobie jaja :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Szczerze to była najgorsza zabawa fabularna :D

Wiedziałem, że tak będzie dlatego się wycofałem :p
Po prostu było... nudno, nieklimatycznie i do tego niektórzy robili sobie jaja :p

Masz rację, jakoś nam nie poszło :(
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

Dlatego mi się nie chciało zapisywać, no ale już trudno. Najgorsza zabawa ever;/ TO już nie jest to samo na tym fourm.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

No moim zdaniem bylo zbyt mało osób


Moja rola - Miss world :D:rolleyes::D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No moim zdaniem bylo zbyt mało osób


Moja rola - Miss world :D:rolleyes::D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

Ja Światowej sławy Profesor Filozofii :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

Nudne to było jak flaki z olejem
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday

Byłem wróżbitą. Skończyłbym grę szybciej, tylko Karisia mnie zabiła tej nocy, kiedy wykryłem, że jest mordercą :D
 
Do góry