Zabawa Fabularna - Morderczy napis

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19362

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

ANO poszedł z ludźmi by zabić gildona tylko dlatego, że podejrzane byłoby zostać jakby ktoś zginął. Na szczęście morderca nie zaatakował. Znużony poszedł na spacer. Jego zdaniem był to kuburek20... Wydawał się podejrzany - tak to musi być on! - pomyślał pędząc do baru


ANO powiedział co robił naprawdę tej nocy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Gdy tak siedzieli, pili piwko i gawędzili między uczestnikami zaczęło dochodzić do kłótni. Mickyemu coraz bardziej niepodobało się to,że Ano tak usilnie próbował przekonać innych do swoich racji. Fakt był z nimi u gildona, ale to trwało chwilę, a jego nie było całą noc.
Wtedy w radiu podali wiadomość, że w miejscowości Ejairyu doszlo do morderstwa. To 3 godziny drogi od nich. To wystarczający czas by Ano tam dojechał, zabił i wrócił. Teraz był przekanany niemal na 100% że to ANO zabija.
Micky zaczął się poważnie bać o życie swoje i przyjaciól.
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

ANO zdenerwował się bo przecież to nie on był mordercą... Próbował przekonać ich do swojego zdania:
-Podajcie wszystkie dowody na to, że to ja jestem mordercą... Postaram się udowodnić, że to nie ja...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

-Jednym dowodem jest to, że jakbyś nawet nie był mordercą, a byłby to na przykład kuburek albo Micky, to oskarżenie jednego z nich, by nie było brane pod uwagę. Czyli byłby remis w oskarżeniach, a więc nikt by nie zginął. - Wytłumaczyła Auditoree.
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Chwila. Czy ja dobrze zrozumiałem? Dowodem jest to, że nie ma innych podejrzanych? Nie do końca rozumiem to co mówisz - odpowiedział
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Nadal nie odpowiedziałeś gdzie byłeś całą noc? A na tą odp. czekamy już dłuższą chwilę. Jakbyś był niewinny od razu byś odpowiedział, a nie szukał alibi i zastanawiał się jak nam oczy zamydlić.
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Byłem u gildona, potem jak barman może to potwierdzić posiedziałem tutaj do 4-5.... potem poszedłem spać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Mimo wszystko, Micky nadal mu nie ufał. Ano już przed pierwszym morderstwem zaczął dziwnie się zachowywać. Może dlatego że już coś planował? Ale to były narazie spekulacje. Ale w obecnej sytuacji trzeba było też to brać pod uwagę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Auditoree miała na dziś już dość spiętych rozmów i zdenerwowana pożegnała się z Micky'm, całując go w policzek. Wróciła szybko do domu i położyła się spać z myślą, że miała rację.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Kuburek po wielkiej kłótni w barze szybko pobiegł do domu by się nie nararzać.
Pomodlił się by to jednak był ANO i skończyły się te morderstwa.
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

ANO nie miał siły się kłócić. Poszedł na drugi stolik sali i zamówił troszkę zbyt dużą ilość zbyt mocnego trunku… Powoli popijając wziął się w garść. Zostawił butelkę, zostawił należne pieniądze i wybiegł z baru. Miał zamiar zrobić to co od dawna zrobić zamierzał. Na początku szedł szybkim marszem, potem truchtał – na końcu biegł ile sił w nogach. Już miał wpaść do jej domu ale się opanował… postanowił napisać liścik:

Droga Audi

Kiedy to będziesz czytać, ja pewnie będę martwy zabity z rąk twoich przyjaciół. To nie ja jestem zabójcą… Dalej uważam, że to kuburek. Wiem, że mi nie wierzysz i uważasz mnie za zabójcę. Chciałbym wyznać Ci to co chciałem wyznać Ci już dawno temu. Nie masz pojęcia co poczułem jak widziałem Cię z micky-m. Jak pocałowałaś go w policzek, jak byliście w kinie. Nigdy się nie czułem tak źle, tak zawiedziony. Chciałbym, żebyś wiedziała, że od jakiegoś czasu Cię kocham. Jestem zbyt nieśmiały, żeby ci to powiedzieć wprost. Ograniczam się do tego listu. Mam nadzieję, że gdy umrę, zabijesz tego mordercę.

Nie-morderca ANO

Wspiął się na okno, zostawił liścik i wrócił do domu położyć się w łóżku
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

po kłótni Micky zamówił butelkę whisky i wyszedł z baru. Wracając do domu pociągał trunek prosto z gwinta. Już sam nie wiedział komu ufać a komu już nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Zostało Was tak niewielu... A morderca jest wciąż wśród Was. Co dało Wam zabójstwo ANO? On nie był morderca. Zabiliscie niewinnego człowieka. Dlaczego?
tej nocy ujawnił się również morderca. Widziałam jego cień zmierzający do chaty Auditoree. To ona była jego celem. Niestety, łowca domyslil się kogo chciał zabić morderca tej nocy i skutecznie obronił bezbronna Auditoree. Już czas, moi drodzy. To ostatnii dzień. Musicie go znaleźć.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Gdy kuburek sie obudził i dowiedział, że ANO nie był mordercą był przerażony zabił niewinnego człowieka.
Nie było dużo do gadania gdy dowiedział się, że Audi mogła zginąć zaniepokoił się.
Nie było dużo do gadania musiał oskarżyć Micky ponieważ nikogo innego nie było.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

gdy micky dowiedział co się stało był w szoku. O mało nie zginęła jego ukochana. Nie mógł uwierzyć że mordercą jest kuburek. Ano miał rację. Micky czym prędzej pobiegł do Audi by w tej trudnej sytuacji nie była sama
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Kiedy Auditoree obudziła się jeszcze żywa, to zobaczyła tajemniczy liścik. Niestety ANO miał rację, on nie był mordercą, tylko się w niej kochał. Musiała podjąć ciężką decyzję, kto jest mordercą. ANO cały czas mówił, że to kuburek jest mordercą i chyba pójdzie tym tropem, ale musi się jeszcze zastanowić, bo nie ma już głowy więcej myśleć. Ledwo uniknęła śmierci.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Micky długo rozmawiał z Audi. Stwierdził że oboje przeżyli chyba tylko dla tego, że prawie cały czas trzymali się razem i morderca nie miał możliwości zaatakować. Zresztą gdyby to on był mordercą, to miał wiele szans zabić koleżankę gdy byli sam na sam. Ponadto powiedział jej że ich kolega stał się strasznie małomówny. Może dlatego że boi się że coś przez przypadek powie. To kolejny powód by oskarżyć kuburka o wszystkie te morderstwa. Miał nadzieję że Audi podziela jego zdanie. Słodko ją ucałował i poszedł do baru.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Kuburek postanowił z nikim nie rozmawiać.
Poszedł na grób swojej zmarłej żony na raka i opłakiwał ją do wieczora.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Auditoree długo myślała nad mordercą. Ostatecznie zdecydowała oskarżyć kuburka. Chciała to zrobić dla ANO i sprawdzić czy rzeczywiście miał rację. Po tych przemyśleniach wróciła do swojego domu z myślą o jeszcze żyjących osobach. Od razu zasnęła.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

To była ostatnia noc naszych zmagań. Razem postanowiliśmy, że tej nocy zginie kuburek. Nie myliliscie się. To on był morderca. Udało wam się... Szkoda, że na sam koniec...
 
Do góry