Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Londi dowiedziawszy się co takiego Bezimienny Metalowiec uwaza na jej temat byla pewna ze jest mordercą, ponieważ stara się obarczyć każdego kto by o nim pomyślał... Z zamiarem obserwacji, tego co bedzie się działo w kolejnych dniach z nadzieją, że morderca, który jest dla niej pewny, pozostawi ją przy życiu... poszła spać.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Patrykmy był w strasznym stanie ciagle myslal,,jutro koniec wyrzuca mnie z pociągu za niewinnosc'' nie mógl spac wiedzial ze niebawem zginie ciągle powtarzal slowa ,,zemsta!" Jezeli mnie wyrzuca pozalują tego a tan kto pierwszy mnie wskazal pożaluje najbardziej nie mógl kompletnie spać nagle uszlyszal pukanie wpadl w szal i otworzyl drzwi na ktorych byl przybita kartka z napisem ,,hahaha oto wdziędcznosc pasazerow za twoje życie i uczynki dziękuje za podróz'' patrykmy nagle krzyknął ,,wiem co zrobię!!!" I zmeczony w koncu zasnął...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

na wstępie od razu przepraszam za dzień zwłoki, jednak sprawy w życiu realnym były ważniejsze, mam nadzieję, że mi to wybaczycie :)

Szanowni podróżni,
no a może nie tacy szanowni, straszne z was matołki hłe hłe! łapiecie za koszule patrykmy i siup za okno! Najlepszym widokiem było to jak patrykmy złapał Kujin'a za bluzę, a ten poleciał razem z nim! Wspaniały widok, na YouTubie zrobiłby furorę!
Wtedy kiedy Wy odgrywaliście swoją scenkę, ja znalazłem londi, wychodząca z toalety. Wierzgała tym językiem aż miło! No, bo już go nie ma, a jej ciało leży zakopane gdzieś w śniegu! To bawimy się dalej!
Miłej podróży i do zobaczenia!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Cholera... - pomyślał TheKkok2. Zwołał wszystkich pasażerów. -Dziś zgineły 3 osoby -przemawiał - nie możemy dopuścić do kolejnego morderstwa! Musimy dziś znaleźć mordercę. Zastanówmy się... Dziś ofiarą było dziecko! Londi przed śmiercią oskarżała Bezimiennego Metalowca. on zaś udawał miłego i nie oskarżył jej by nie sprowadzić na siebie podejrzeń, a następnie ją zabił. dlatego twierdze że to Bezimienny Metalowiec jest morderca! - powiedział Thekkok2 i poszedł coś zjeść...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19540

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Bezimienny metalowiec był mocno przestraszony. Dziś w nocy zginęły 3 osoby ,a morderca próbował go w to wrobić. Podszedł zatem do TheKkoka i przedstawił mu swój argument.
-Po pierwsze: Zabijanie kogoś,kto wyraźnie mówi ,że jeśli zginie to twoja wina jest cokolwiek idiotyczne ,jeśli chcesz się ukryć.
-Po Drugie: Londi podejrzewała mnie wcześniej ,jednakże nie zginęła ,co sugeruje ,że morderca jest w tarapatach i postanowił wykorzystać sytuację ,którą stworzyło stwierdzenie wysunięte przez Londi ,że jeśli ona zginie ,to mordercą na pewno jest Bezimienny Metalowiec.
-Zatem podsumowując. Jesteśmy bardzo blisko mordercy. Ktoś już nawet go podejrzewał ,bo bez powodu winy by na mnie nie zrzucał...
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Bezimienny Metalowiec ,analizując rzucone do tej pory oskarżenia przez różnych pasażerów, stwierdził ,że jedynie TheKkok ma interes w zrzucaniu winy na innych. Na pozostałych nic nie wskazuje.

ps. ledwo zdążyłem =}
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

A dziś? Bo ciężko wskazać winnego nie wiedząc kto żyje :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Elastynka ma małe problemy z komputerem:) Jak tylko się pojawi da Wam kolejnych zabitych :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Drodzy Podróżni zostało Was tak mało, a ja pękam ze śmiechu. Bawię się właśnie językiem gregory97 i zastanawiam się kto będzie następny.. TheKkok2? Suchar? manks? Bezimienny metalowiec? Pokręcę się trochę i znajdę najlepszy języczek!
Ence pence, w której ręce?

Mam nadzieje, że to będzie ostatni dzień zabawy !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

TheKkok2 był pewien że to Bezimienny metalowiec -On jako jedyny się jeszcze udziela. Reszta siedzi cicho - pomyślał TheKkok2 i poszedł coś zjeść
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Bezimienny Metalowiec dalej podejrzewał TheKkoka, na manksa nigdy nie wskazywały podejrzenia, a suchar i spartaker nie mieszali się w całą sprawę. Ktoś wyraźnie zrzucał na niego winę ,tego Bezimienny Metalowiec był pewny ,a kto inny mógł mieć w tym interes jak nie TheKkok2 .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Manks spędził w niepewności ostatnie kilkanaście godzin zastanawiając się czyżby zaraz za jego drzwi nie stanie psychopata. Myślał o zachowaniu podróżnych . Według niego TheKkok2 miał mnóstwo spotkań z mordercą, natomiastBezimienny metalowiec rzucał podejrzenia raz po raz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Kiedy pasażerowie czekali na komunikat z głośników, zauważyli, że nie ma z nimi Bezimiennego metalowca. Pobiegli do maszynowni i tam go znaleźli. Obok niego leżał związany manks, prawdopodobnie kolejna ofiara mordercy.
Bez namysłu złapali go i zanim wyrzucili przez okono, TheKkok2 spytał:
Dlaczego to zrobileś?!
Po chwili namysłu bezimienny odpowiedział:
- życie to nie jest bajka, jak byłem mały koleżanka odgryzła mi język, haha, długo trwalo zanim go odzyskałem haha.
To wystarczyło, aby podróżni podjeli decyzję. Nie zabiją mordercy sami, oddadzą go w ręce policji.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

hahaha jednak bezimienny! ha wiedziałam ! Mój typ od początku gry:D

Gratki dla wszystkich uczestników jak i dla Ciebie Elastynko za przeprowadzenie zabawy!:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Ja miałem najgorszą role z gry -żigolak. To już wolalbym byc pasazerem :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Hehehe dlaczego najgorsza rola?:d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Bo do mnie nie pasuje ;P
Poza tym po co mam kogoś ratować, skoro nikomu nie mogę ufać :p
 

DeletedUser20167

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Podejrzewał bym wszystkich... ale nie jego :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

A to był spisek ;P Na początku napisałam, że to Bezimienny, ale było głosów 1:1. Także Elastynka wolała mnie wybrać, niż Beziego, bo za wcześnie by zabawa się skończyła. Także to wszystko było ustawione ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry