Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7800

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Suchareski odpowiedział:
Kiedy idzie o ludzkie życie wszystko jest dozwolone. Niemniej przepraszam za nieposzanowanie twojej prywatności.
Ale i tak tylko ty jeden z nas wszystkich posiadasz takie buty, a ich ślady zostały znalezione na miejscu zbrodni...
Uważam, że to ty TheKkok2 jesteś mordercą!

Suchar wyszedł z pokoju i wyszedł coś zjeść.
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Greg wiedział, że Thekkok2 próbuje go wrobić. Zaś cała szkoła wiedziała, że umiałby taki film spreparować, w końcu to on odpowiadał za nakręcanie imprez. Zastanawiało go tylko, dlaczego próbuje go wrobić? Zrozumiał to dopiero gdy usłyszał o glanach znalezionych u niego w pokoju- szukał winnych, aby oskarżenia nie padły na niego.

To samo powiedział Cichemu Panu, dlaczego ten jednak najpierw go oskarżył, a potem spytał? :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Ropap po obserwacji NoCosTy zauwazyl 2 rzeczy: czapke z daszkiem i bron, ktora NoCosTy oberwala w serce. Juz ropap wie co swieci. Postanowil wiec oskarzyc kuburek20.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Kuburek byl oszolomiony zmarlymi.
Wiedział 1 rzecz ze tej nocy zginie a gdy juz zginie wszyscy się domyślą. Wodzą intuicji oskarżył TheKkoka2
Wiedząc ze to jego ostatni dzień napisał list ze swoimi podejrzeniami:

Pisze do was ponieważ powiedziec nie będe mógł.
Kto rzucał oskarżeniami? Kto zawsze odwracał od siebie uwage? Kto zawsze był w jakiś sposób INNY?
Pomyślcie a sie dowiecie jesli to nie TheKokk.
Kuburek

Poszedł do pokoju i leżał aż do wieczora.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Ropap poszedl do swojego pokoju, ale na karteczce widzial napis: Juz po tobie! Ropap przestraszyl sie, ale tam bylo podpisane Ninja.

Zmienil zdanie i zaglosowal na TheKkok2
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Tak naprawde to wszyscy jestesmy mordercami. To my zabilismy audi. Zabijcie mnie proszę bardzo wezcie nawet moj nóż I tak jeden z was zginie jutro. Ja nie mam powodu by kogokolwiek zabijać. popelniacie wielki błąd. Morderca teraz Sie smieje z was ze jestescie tacy naiwni. Jutro pożałujecie że mnie nie posłuchaliscie będzieci mówili "jak to mozliwe, bylem pewny że to on" a prawdziwy morderca dosłownie wybije was pokolei. żegnam. - powiedział TheKkok2 do wszystkich.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Spartaker był oszołomiony tym co się stało . Nie podejrzewał że zginą tej nocy dwie osoby . Przez pół dnia było mu bardzo smutno i źle , dlatego zamknął się w pokoju . Dopiero jak usłyszał kłótnie pomiędzy jego kolegami z klasy wyszedł.zobaczyć o co chodzi ?
Był bardzo zdziwiony, że wszyscy oskarżają Thekkoka przecież to nie możliwe , że był to on.
Na dowód miał to, że pod jego drzwiami zamontował czujnik ruch zanim wziął tabletki na sen. wiedział że nie wychodzil z pokoju bo nikt nie wspomniał o hałasie w nocy. Wiedział , że zabójcą musi być ktoś inny, lecz nie miał jeszcze pewności kto to może być dlatego nikogo nie oskarżał tylko szukał wskazówek i poszlak .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

CichyPan posmutniał, kiedy zauważył jak jego koledzy oskarżają TheKkok2. Był na 100% przekonany, że to był gregory. Jest to wskazane na monitoringu, tam, gdzie leżała czapka z daszkiem nazwana Grzegorz i pod ciepłym piecykiem wymazany napis: "Kolej będzie na ropap" - ___g___. Zdołowany położył się spać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

a Czyżby CichyPan był jasnowidzem? A może to po prostu przeczucie? Tej nocy morderca zajął się ropap. Zgladził go.
A Wy?! Zabiliście niewinnego TheKkok2. Cały czas jesteście w błędnym kole. Zastanówcie się zanim kogoś wytypujecie... Zanim kogoś zabijecie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Spartaker był zniesmaczony tym że nikt mu nie uwierzył wsprawie Thekkok . Przez cały dzień postanowił nie odzywać się do nikogo. Poszedł na balkon sobie wszystko poukładać w całość, ale nie miał 100% pewności co do zabójcy .
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Kiedy suchar dowiedział się o tym co się stało, znienawidził siebie. Przez niego niewinny człowiek został zgładzony, to ON go zgładził.
Zdołowany postanowił znaleźć mordercę za wszelką cenę...
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Cud-powiedział kuburek
Ja żyje. Do tej pory podejrzewałem ropapa.
Teraz był pewny to CichyPan
Po tej nocy będzie miał pewność do 100%
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Greg wiedział, że zabili już 2 niewinne osoby, czuł złość na Cichego Pana, bo ten go oskarżał, jednak tym razem nie chciał za szybko osądzać i działać w gniewie, dlatego postanowił spytać Kuburka, dlaczego podejrzewa Cichego Pana.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

CichyPan wstał i rozpłakany mówił:

- Och, czemu? Czemu go zabiliście? Dlaczego TheKkok2 nie żyje? Kto zabił ropapa? - powiedział.

Po tym powiedzeniu CichyPan jeszcze oznajmił:

- Nie jestem mordercą, kuburek też nim nie jest, ale zostały Nam tylko trzy osoby.

CichyPan po tym wpadł na genialny plan. Na początek musiał oskarżyć spartakera. Później chciał wysłuchać suchara i Grega, aby powiedzieli, kto stoi za zabiciem Ropapa i innych.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Suchar szwendał się po zamku rozmyślając o wszystkich zabitych. Chciał by aby to piekło w końcu się skończyło...
Zwierzył się Cichemu, że nie ma pojęcia kto jest mordercą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

CichyPan szybko uwierzył sucharowi25. Ku jego zdziwieniu Cichy nie widział jeszcze wytłumaczenia się spartakera. Było możliwe, że to on jest mordercą.
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Greg nadal gniewał się na Cichego Pana, że pyta go o to dopiero teraz, a nie przed ostatnim oskarżeniem, jednak postanowił przedstawić swoje pole widzenia, przysiadł obok Cichego i zaczął:
-Ciężko stwierdzić to jest zabójcą, ktoś ciągle rzuca nowymi oskarżeniami i "dowodami", wyraźnie działa tu dezinformacja, a morderca zabija w najlepsze. Po wczorajszej karteczce, którą znalazłeś widzę tylko dwie opcje- albo ją sam napisałeś aby zwalić na mnie winę i to Ty jesteś mordercą, albo ktoś próbuje się nami bawić. Nie wiem która wersja jest prawdziwa, wiem tylko że to nie moja kartka, po pierwsze nie napisałbym kogo zabiję, a po drugie po co miałbym się podpisywać? A teraz chętnie posłucham dlaczego dziś ze spartakera zrobiłeś mordercę? Nie podoba mi się to rzucanie oskarżeniami...

Potem Greg postanowił, że gdy usłyszy odpowiedź, pójdzie posłuchać spartakera.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

CichyPan powiedział ostateczne słowa:

- Ktoś może dla pomyłki napisał literę G, żeby wrobić Ciebie. Ufam Ci, i sucharowi, więc został spartaker. Kuburek nie mógłby odpowiedzieć, bo od 21 do 11 smacznie chrapał. O drugiej, gdy się przebudziłem zauważyłem cień spartakera - wytłumaczył Gregowi i pomyślał, jeśli sprawa zostanie wyjaśniona ze spartakerem to pójdzie spać.
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Greg postanowił jasno postawić sprawę:
-Dziś Ci zaufam, jednak jeśli znów się pomylisz, jutro zagłosuję na Ciebie.
Jak powiedział tak zrobił, zagłosował za spartakerem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

CichyPan mówi dalej:

- Jeszcze to może być suchar, ale wiem, że można mu ufać. Przyjaciel nie zabiłby przyjaciela, prawda ?
 
Do góry