[Zakończone] Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Londi juz zaczęła irytowac Maje wiec tylko wyszeptala ze mogłaby sie przyznac.. zastanawiala sie tylko gdzie jest Czarodziejka ?
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

czarodziejka kręcił się zdenerwowana po pokoju który do niedawna należał do Karisi... Czasu coraz mniej - a ja nadal nie wiem - mówiła do siebie...
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Maja powiedziała tylko cicho ze napewno mówila L- o-n-d-i ...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Londi podeszła do Czarodziejki i spojrzała na nią mówiąc ze łzami w oczach- wybierz dobrze, zadecyduj o życiu i śmierci.. jeśli postanowisz, że to ja, to przyjmę Twoją decyzję, należy mi się za podejrzewanie Ciebie i brak zaufania, mimo iż od początku powtarzałaś, że jesteś niewinna.. natomiast jeśli zdecydujesz się oskarżyć Maję i mnie poprzeć będzie to ciężkie także i dla mnie... Popełniłam błąd oskarżając Ciebie, ponieważ.... skoro nie Ty, to winowajcą i sprawcą tych okrutnych zbrodni jest.... Maja- te słowa były słowami, które londi było wypowiedzieć najgorzej...
Londi odwróciła się i odeszła do swego śnieżnego psa.. pomagal jej zawsze i zawsze był przy niej... zastanawiała się także jak można ją podejrzewać, skoro na śniegu nie było żadnych psich śladów a śniezny pies zawsze chodził u jej boku..
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

czarodziejka postanowiła oskarżyć Londi... Wydawało jej się, że to właśnie ona próbowała wszystkim manipulować i udawać niewinne dziecko...


ps. pół na pół...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Jakie dziecko?- spytała londi?:( nie była już tym dzieckiem, co powiedziała przedstawiając się na początku.. tu właśnie jest dowód manipulacji Mai, o którym ktoś wciąż mówił.. Londi może wyglądała na jeszcze bardzo młodą osobę, lecz nie była dzieckiem..
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Jeszcze na koniec kręci... kilkuletnia dziewczynka ktora nie jest dzieckiem czy to nie dziwne?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Nie mniej dziwne jak to, że nie ma nigdzide śladów śnieżnego psa - powiedziało londi. Nie była dzieckiem lecz dziewczyną..
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

coś się wyjaśni czy nie bardzo i umarło to śmiercią naturalną?
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Nom fajnie byłoby sie dowiedzieć w końcu kto był mordercą :D
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Mozna sie juz odzywac?:) hehe maja ...rozwalilo mnie to... psychopatyczne dziecko z pieskiem...haha...
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Ciesze sie , że sie spodobało :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Nom fajnie byłoby sie dowiedzieć w końcu kto był mordercą :D

Ja, ale Ty już wiesz że spsułaś mi zabawę i w sumie tym zaważył głos Czarodziejki na mnie jak się nie mylę:p

Za miesiąc kolejna fabularna! Kto za?:D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Ja, ale Ty już wiesz że spsułaś mi zabawę i w sumie tym zaważył głos Czarodziejki na mnie jak się nie mylę:p

Za miesiąc kolejna fabularna! Kto za?:D

Hehe czyli w sumie miałam racje :D

Ja jestem za! :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

w czym rację?:d w kręceniu?:D

+ prośba do Eli! Zagraj z nami następną zabawę!
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Zmiana faktów niedopowiedzianych do końca a kręcenie z tym co się ma, to dwie różne rzeczy :p
I tak daleko doszłam:D Czarodziejka mnie zdenerwowała, bo dwa razy jej zabić nie dało się:D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

No trzeba było kręcić :D bo byście jeszcze mnie zabiły:p
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

haha bo ja byłam kujonką i 3 razy się mogłam uzdrowić :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Z przyjemnością bym z Wami zagrała, ale nie miałby kto poprowadzić zabawy :(
 
Do góry