[Zakończone] Zabawa Krzesełkowa

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Zabawa_krzeselkowa_logo.png



Pamiętacie? Leci muzyczka, krzesełka w kółeczku. Muzyka stop, kto nie usiądzie ten odpada.

migajace_kwiatki.gif


Na pewno pamiętacie! Wszyscy się w to bawili, na weselu, w przedszkolu, zerówce, podstawówce czy nawet na imprezach.



Zabawa polega na tym, iż prowadzące podają liczbę krzesełek. Waszym zadaniem jest szybkie ich zapełnienie. Osoba, która nie zdąży usiąść, odpada. Zabawa trwa, aż pozostanie 1 uczestnik.


znak_z_wykrzyknikiem.png


migajace_kwiatki.gif


Siadać można dopiero po napisaniu przez osobę prowadzącą tematu z listą uczestników i liczbą krzesełek. Jeśli postawione jest np. 5 krzesełek, po napisaniu postów przez 5 różnych osób, kolejna osoba nie można już siadać, tak jakby zaklepując miejsce na następnym krzesełku. Można usiąść ponownie w momencie, kiedy zostanie napisana nowa lista uczestników.


INFORMACJE DODATKOWE:

  • Kolejna runda może rozpocząć się w dowolnej chwili, jeśli wszystkie miejsca są już zajęte. W przeciwnym razie runda będzie trwała co najmniej 24 godziny do czasu rozpoczęcia kolejnej rundy przez osobę prowadzącą.
  • Jeśli po 24 godzinach osoba prowadząca rozpocznie kolejną rundę a postawione krzesełka nie zostaną zapełnione, zabawa toczy się dalej a spóźnialscy zostają wyeliminowani z gry.
  • Aby zapisać się do zabawy należy napisać posta w tym temacie o treści np. zapisuję się.
  • Osoba, która zapisze się do zabawy, a nie weźmie w niej udziału zostanie całkowicie wykluczona z udziału w konkursie.
  • Nagrodą w Zabawie Krzesełkowej jest 25 punktów reputacji oraz umieszczenie nicku w Pokoju Chwały. Otrzyma je osoba, która zajmie "ostatnie wolne krzesełko".
  • Do zabawy może przystąpić każdy. Nie ma tu znaczenia staż na forum oraz ranga.
  • Osoba prowadząca może zmienić termin rozpoczęcia zabawy, jeśli nie będzie minimum 5 uczestników.

UWAGA! Każda runda zostanie przeprowadzona w osobnym temacie i dopiero po jej zakończeniu posty zostaną przeniesione do tego tematu głównego. Aby usiąść należy odszukać w Zabawach Offtopu tematu "Zabawa krzesełkowa - runda X" i napisać post w tym temacie o treści np. siadam.



Niech muzyka gra...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Krzesełkowa Edycja I -Zapisy!!

no to siup
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Krzesełkowa Edycja I -Zapisy!!

no to ja mogę pazurami podrapać te krzesełka :D tylko nie zajmować mi mojego bo podziobię :p
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Zabawa Krzesełkowa Edycja I -Zapisy!!

Jajajajaja, zapisuję się :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Krzesełkowa Edycja I -Zapisy!!

Nie wiem po co mi to, ale niech będzie XD
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Zabawa Krzesełkowa Edycja I -Zapisy!!

Dopisz i mnie
Gotowi? Zapisy trwają 5 dni!
Za 5 dni to ja pewnie zapomnę i pierwszy odpadne :(

BTW. Są jakieś nagrody? :rolleyes:
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Zabawa Krzesełkowa Edycja I -Zapisy!!

A w jakiej aranżacji? :rolleyes:
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Zabawa Krzesełkowa Edycja I -Zapisy!!

Nie wiem, trzeba Elastynki pytać :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Krzesełkowa Edycja I -Zapisy!!

jeżeli to się jeszcze nie odbyło to mnie zapiszcie ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Krzesełkowa Edycja I -Zapisy!!

siadam, jeśli wolne
 

DeletedUser17434

Guest
Odp: Zabawa Krzesełkowa Edycja I -Zapisy!!

To i ja usiądę z wami :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Krzesełkowa Edycja I -Zapisy!!

siadam siadam ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Krzesełkowa Edycja I -Zapisy!!

jak jakieś foty, to grzechem byłoby przepuścić taką okazję:)
piszę się
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Krzesełkowa Edycja I -Zapisy!!

siedzę, ale jakoś tu niewygodnie:/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Krzesełkowa Edycja I -Zapisy!!

ja już siedzę
 

DeletedUser15739

Guest
Odp: Zabawa Krzesełkowa Edycja I -Zapisy!!

No to ja sie dosiade! :p
 
Do góry