Zabieranie surowców

  • Rozpoczynający wątek Zaklinacz-wiewioorek
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Używam opcji Kapitana. Nie wie czemu ale zabiera mi gro surowców. Dziś jak włączyłem podgląd wiosek to pokazało mi, że mam full kamienia. Idę do miasta, żeby zlecić jakąś budowę a tu nic???... mi znika po ponad 4k każdego surowców. Co jest grane?? Za chwilę wchodzę na podgląd wiosek i na kolejnym mieście znów znikają surowce, mniej co prawda, ale zawsze. Dodam, że nie jest to pierwszy raz. Proszę o interwencję lub wyjaśnienie. Czekam sobie całą noc, żeby puścić badanie a tu masz, ni stąd ni zowąd znika cenna surka, wrrrrr.............


Proszę jeszcze raz przeczytać regulamin, szczególnie podpunkt o wulgaryzmach
;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9862

Guest
Odp: Zabieranie surowców

Ja mam ciut inny problem ale też dotyczy znikającej surki. Przesyłam sobie między własnymi miastami bez kapitana i chcę wysłać 5100 kamienia po czym w moim mieście pobiera mi tego kamienia ale 5400 a idzie do miasta B 5100 o co tu biega. Niedociągnięcie czy nowy pomysł na premium w stylu kup za 100 monet to nie będziesz ponosił kosztów manipulacyjnych dostaw ?
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Zabieranie surowców

mam ten sam problem. Czasami po prostu zamiast informacji o dodawaniu surowców pojawia się liczba na czerwono z minusem ale surowce dostaje, ale czasami te surowce odejmuje, już sam nie wiem o co chodzi.

Świat PHI.
 
Do góry