Zabieranie złotych monet przed czasem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9862
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9862

Guest
Nie bardzo kumam o co chodzi. Mam 230 monet złotych, i aktywowanego zarządce do 6 czerwca 2012. Po czym 3 czerwca znika mi 100 monet akonto nowego zarządcy i teraz mam zarządce do 20 czerwca ( czyli 14 dni się zgadza ) czemu tylko 3 dni przed końcem usługi Inno raczy się moimi pieniędzmi. Nie bardzo mi się to podoba i jest nie w porządku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabieranie złotych monet przed czasem

czemu tylko 3 dni przed końcem usługi Inno raczy się moimi pieniędzmi
Tutaj powinno być chyba "aż 3 dni", bo wyszło teraz tak jakbyś miał pretensje o to, ze za późno przedłużają tą usługę i powinni robić to wcześniej.

Nie bardzo kumam o co chodzi. Mam 230 monet złotych, i aktywowanego zarządce do 6 czerwca 2012. Po czym 3 czerwca znika mi 100 monet akonto nowego zarządcy i teraz mam zarządce do 20 czerwca ( czyli 14 dni się zgadza )

A co do całości - ja np nie rozumiem w czym widzisz problem. Zarządcę przedłużyli Ci o 2 tygodnie i czy zrobili to przed czasem czy nie - okres ważności się zgadza. Tutaj nie ma żadnego błędu. Z resztą - po to jest możliwość wyboru czy chcesz by automatycznie Tobie premium przedłużało, czy tego nie chcesz. Jeśli nie podoba Ci się to, że "aż 3 dni przed czasem" przedłużają Tobie premium, to odznacz auto i sam sobie przedłużaj jak chcesz i kiedy chcesz.
 
Do góry