Zablokowanie Badania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser35664
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser35664

Guest
Ustawienia dodatkowe przypisane do nowo powstałych serwerów pokazują że są techniczne możliwości zwiększania bądź zmniejszania parametrów jednostek, przyrostu łask czy też szybkości budowy.
Teoretycznie więc da się sprowadzić takie wartości do zera a wiec de facto zablokować pewne elementy gry, rzecz jasna gdyby miało to jakikolwiek sens…

Z tego tytułu nasunęło mi się pytanie czy są również takie możliwości w przypadku badań w akademii.
Nie chodzi mi tutaj jednak o takie badania jak „taran” czy „żagle na maszt” schemat zmian wartości takich elementów gry, wydaje się być podobny do tych z pierwszego akapitu. Jednak są też takie badania które działają tylko w przypadku ich zbadania nie dając nam określonej wartości a zdolności czyli takie jak, atak z buntem lub plądrowanie świątyni.

I tutaj moje pytanie:
Czy są takie techniczne możliwości aby „wyłączyć” lub „zablokować” takie badanie jak „Plądrowanie świątyni”?

Rozgrywka bez tego jednego badania wydaje mi się że ulega znacznej odmianie i walnie przyczynia się do ułatwienia gry „offowcom” blokuje to możliwość czarowania przeciwnika w zasadzie w sposób nie ograniczony co skutecznie zniechęca nie których graczy do grania offem. Serwer który wyróżniałaby się takim ustawieniem lub zablokowaniem zbadania tej zdolności uważam że cieszyłby się dużym zainteresowaniem graczy.
Stąd to pytanie.
 

DeletedUser35664

Guest
To byłby rzeczywiście problem i duża wada koncepcji jednak chodzi mi tylko o samą możliwość.

Istnieje też zawsze możliwość nadania dodatkowych ustawień zwiększającą szybkość rekrutacji jednostek. Balansowałoby to problem „nerkowo- bobasowy”
 

DeletedUser35664

Guest
Tylko moja koncepcja zakłada że byłoby to wprowadzone na jednym serwerze Twoje założenia dotyczyłyby wszystkich serwerów. Co w moim mniemaniu byłoby raczej trudniejsze w osiągnięciu.
 
To byłby rzeczywiście problem i duża wada koncepcji jednak chodzi mi tylko o samą możliwość.

Istnieje też zawsze możliwość nadania dodatkowych ustawień zwiększającą szybkość rekrutacji jednostek. Balansowałoby to problem „nerkowo- bobasowy”
jeszcze dochodzi do tego kolejkowanie mitykow, wiem ze na nowym raczej rzadko się bije nimi w bunkry ale na starym to właśnie jedna z dwóch opcji odbijania okupacji i często się tego uzywa
chociażby bonusy z eventow często dają np 48 mitykow i resztę trzeba dokolejkowac, nie mówiąc już o kolejkowaniu tej paczki od zera, to by zajęło pół serwera :D
dlatego jakbyście chcieli takie coś wprowadzić to raczej na nowym :D
 
Do góry