Zagubiona wyspa

  • Rozpoczynający wątek Condzix
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Zagubiona wyspa to bardzo ciekawa gra. Opiera się ona na sadzeniu egzotycznych roślin ,a kumkwat ,miechunka i lukrecja to tylko niektóre z nich.

Gra jednak staje się ciekawsza ,gdy wstąpimy do gildii... Jej członkowie wtedy budują wspólnymi siłami cud świata - Świątynie zaślubin na ,którą trzeba przeznaczyć aż 777.777 bambusów .

Przez całą grę pomaga nam pomocnik koczkodan. Ponadto na wyspie można prowadzić swój własny bar ,przesyłać przyjaciołom prezenty ,a także zaszkodzić wysyłając plagę kolibrów . Od czasu do czasu w ogrodzie pojawiają się nam chwasty ,które trze uprzątnąć. Jest tam także targ na ,którym można sprzedawać owoce uprawiane przez nas. Można również korzystać z udogodnień konta premium . Miłej zabawy

Oto cytat z gry:

Witaj! Z pewnością jesteś nowy na tej wyspie i chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje na temat tego miejsca. Oto oaza, której uprawą powinieneś się zająć, jeżeli nie chcesz w miesiącach deszczowych przymierać głodem! Jak widzisz czeka na Ciebie spory kawał roboty do odwalenia! Oaza pełna jest chwastów, kamieni i kopców termitów, których koniecznie musisz się pozbyć, aby zrobić miejsce pod uprawę roślin.Obawiasz się, że będzie Ci się nudziło na niemalże bezludnej wyspie? Nic się nie martw! Twoja oaza to tylko jedno z ciekawych miejsc! Po drugiej stronie wyspy na Słonecznym stoku znajdziesz mnóstwo interesujących atrakcji: bar koktajlowy, w którym własnoręcznie możesz mieszać koktajle, sklep z ozdobami, w którym kupisz czego dusza zapragnie, a także targ, na którym możesz wystawić do sprzedaży swoje w pocie czoła wyhodowane towary. Kto wie, może pewnego dnia spotkasz również INNYCH rozbitków!Na Słonecznym stoku po drugiej stronie wyspy czekają na Ciebie również zadania do wykonania oraz możliwość dołączenia do jednej z top gildii mających swoje siedziby "Na Czarnej Skale"! W podwodnym Centrum Badawczym mieszczącym się nieopodal możesz z kolei zlecić pracowitym koczkodanom naukowcom badania nad Twoimi roślinami.Widzę, że udało mi się wzbudzić Twoją ciekawość! To super! Nie zwlekaj więc, do dzieła! Nie daj się wyprzedzić innym rozbitkom w zajmowaniu najlepszych działek pod uprawę roślin! Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania na początku Twojej przygody, możesz być pewien, że uczynna i słodka Ulu Zulu pomoże Ci się odnaleźć na zagubionej wyspie. Powodzenia!

beztytuuyr.png


beztytuu1bz.png


beztytuu2fz.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
czyli coś jak zielone imperium? jestem pewien, że moja siora będzie w to ciorać ;p
 

DeletedUser

Guest
ja nie lubię takich gier... ale o gustach się nie rozmawia ;)
 
Do góry