Zakładanie nowych graczy blisko siebie

Czy chcecie link przez który możecie mieć miasto wkołokumpla?

  • Tak, przyda się :)

    Głosy: 32 65,3%
  • Nie, to jest do bani :/

    Głosy: 13 26,5%
  • Jest mi to obojętne :|

    Głosy: 2 4,1%
  • Niemam głosu :(

    Głosy: 2 4,1%

  • W sumie głosujących
    49
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam świetną propozycję. Mianowicie jakby zrobić coś takiego że powiedzmy wchodzimy w ustawienia i tam jest taki link. :)Kopiujemy go, i wysyłamy ten link komuś przez gg, skype itp. Ten komu wysyłasz tego linka rejestruje się przez niego i jego miasto jest położone na tej samej lub zaraz obok wyspie.
Takie coś jest na Ikariamie. Wpadłem na ten pomysł gdyż ja i moi kuzyni
chcieliśmy być wkoło siebie na wyspach lub na tym samym morzu a tu taki problem że każdy jest na innym morzu.:cool:
Moim zdaniem jest to świtna propozycja. Jeżeli by powiedzmy gracze ze świata beta chcieli się przenieść na eta i założyć sojusz podobny to nie będzie można bo jeden będzie na jednej wyspie a drugi 3 morza dalej.
MYŚLĘ ŻE JESTEŚCIE TAK JAK JA NA TAK!:rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Uważam, że to bardzo trafny pomysł.
Istnieje co prawda opcja wyboru części świata przy rejestracji,
ale "blisko" to znaczy co najmniej w zasięgu kolonizatora.
Myślę, że taka opcja przyczyniła by się do zwiększenia liczby graczy na światach.
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie pomysł zbędny ;) wystarczy ze się umówicie przy rejestracji na danym świecie, wtedy mniej więcej tym samym czasie się zarejestrować na danym świecie i powinniście być niedaleko siebie :)
 

DeletedUser

Guest
tak prawda że można wybrać kkierunek ale taki kierunek to mam gdzieś. bo ja jestem a mój kuzyn 40h dalej.
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie pomysł zbędny ;) wystarczy ze się umówicie przy rejestracji na danym świecie, wtedy mniej więcej tym samym czasie się zarejestrować na danym świecie i powinniście być niedaleko siebie :)

a jeśli ja gram w to 3 miesiące a kuzyn dopiero zaczyna w to grać? mam zacząc od nowa?:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
Świetny pomysł

Pomysł mi się wydaje bardzo dobry bo sam z kolegami miałem dylemat bo chcieliśmy być na jednej wyspie albo przynajmniej blisko siebie. A tak kolegę szybko przejęli i nie zdążyłem mu nawet pomóc . :(
Jestem jak najbardziej na tak! :D
 

DeletedUser

Guest
Pewno że lepiej zaczynać na początku jak wszyscy, można też się umówić i w danym czasie zalogować się i wybrać kierunek całą paczką ale taka opcja by nie zaszkodziła, weźmy na przykład kolegę który nie gra w takie gry to czy go zachęcić na początek .

Jestem jak najbardziej za.
 

DeletedUser4006

Guest
Jestem na nie. A co jeśli jestem w centrum świata po 6 miesiącach egzystencji serwera? Mam rzucić kolegę prosto w paszczę lwa? Wątpię by ktokolwiek by się utrzymał chociaż tydzień jeżeli wylądowałby między doświadczonymi graczami. Ja z kolegą trafiliśmy na tą samą wyspę zakładając konta w tym samym czasie i kierunku. Pomysł zbędny i wg mnie zbyt komplikuję rozgrywkę.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli początek świata to nie najgorzej ale też całą wyspe swoimi zapełnić to nie będzie co farmić...
A jeśli dłużej serwer trwa no to chyba nowy gracz by miał problem z utrzymaniem...
Póki co mi to obojętne.
 

DeletedUser

Guest
niektórzy by mogli tego nie używać. wejdź na ikariam i zobacz jak to jest z tym linkiem. wogule nie przeszkadza w grze. a jak koledzy z klasy chcą być wkoło siebie to by ułatwiło.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie. A co jeśli jestem w centrum świata po 6 miesiącach egzystencji serwera? Mam rzucić kolegę prosto w paszczę lwa? Wątpię by ktokolwiek by się utrzymał chociaż tydzień jeżeli wylądowałby między doświadczonymi graczami.
jeśli wokoło masz sojuszników to nie ma problemu, problem byłby raczej w tym że nie miałby co przejmować w okolicy.

jeśli chodzi o początek gry - na jednej wyspie to nie, bo różnie może być z chętnymi na grę w danym czasie. jeśli wielu chętnych będzie to wyspa szybko sie zapełni, bo przecież nie ma co trzymać wolnego miejsca aż kolega się z linka zarejestruje.
może więc wyjść tak ze będziecie 3 wyspy do siebie...

poza tym - pożywka dla multikont: ktoś wymyśli że jest cwany i założy kilka kont z linku obok siebie... jak dostanie bana to będzie po jakimś czasie spora dziura po jego miastach (jeśli zostanie zbanowany gdy będzie miał mało pkt)
 

DeletedUser

Guest
Zmiana

no to zmiena planów nie na tej samej wyspie tylko np. na tym samym
morzu lub 3-5 wysp dalej:D
 

DeletedUser77

Guest
Tak jak kurczak napisał, może być to korzystne i kuszące dla multikont.
Jest opcja wyboru kierunku świata w którym chcecie się pojawić i tyle powinno wystarczyć.
Co by było w przypadku gdyby w najbliższym promieniu wszystkie wyspy były pełne, albo ktoś kto zaczął na samym początku grę wysłał komuś linka?
Mało dopracowany pomysł i raczej marne szanse na jego wprowadzenie.
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie. A co jeśli jestem w centrum świata po 6 miesiącach egzystencji serwera? Mam rzucić kolegę prosto w paszczę lwa? Wątpię by ktokolwiek by się utrzymał chociaż tydzień jeżeli wylądowałby między doświadczonymi graczami. Ja z kolegą trafiliśmy na tą samą wyspę zakładając konta w tym samym czasie i kierunku. Pomysł zbędny i wg mnie zbyt komplikuję rozgrywkę.

Wytrzymał by tydzień bo tyle twa okres ochronny. Później dopiero mogło by byś licho... =)

A co do pomysłu myślę, że taka opcja mogła by się przydać.
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na tak bo to przydatne - ja zacząłem trochę później niż kumpel ,a później go farmili i pomóc nie było jak bo miałem 3 dni . A to ,że jakiś "bot" jest cwaniaczkiem to nie problem graczy wszystkim się przyda i nam i tym cwaniakom ,ale oni zostaną zbanowani i będzie git i jak te bany zaczną dostawać to będzie git i w końcu będzie mało takich kont multi .
 

DeletedUser

Guest
Propozycja wprowadzona w zycie.

Opcja ta jest aktualnie dostępna w grze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry