[Zakończony] Quiz II edycja

  • Rozpoczynający wątek Laina
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4737

Guest
Ponowny start, restart - zaczęcie gry od nowa na tym samym nicku na danym świecie. Utracone zostają wszystkie miasta, jednostki i pozostałe osiągnięcia. Konto zostanie zrestartowane w momencie kliknięcia na przycisk "ponowne rozpoczęcie gry

Doliczone do rankingu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
uchonokia najlepiej z wszystkich odpowiedział na to pytanie i zdobywa 3pkt.
 

DeletedUser

Guest
Witajcie wojownicy!

Na chwilę obecną tabela punktowa rysuje się w ten sposób:
uchonokia 9pkt.
Chaos777 6 pkt.
bart bart 5 pkt.
catwoman 4 pkt.
Cygan0123 3 pkt.
MuadDib 2 pkt.
Wojtixb 2 pkt.
hohoracy23 1 pkt.
paulencjusz 1 pkt.

Wygląda na to, że uchonokia ma zwycięstwo w garści, ale czy aby na pewno?
Nie do końca. Otóż nikczemnie postanowiłam trochę utrudnić Wam sprawę. Ilość punktów, która będzie do zdobycia w jutrzejszym zadaniu, pozwoli wygrać każdemu, jednak to nie będzie takie proste.

Zasady jutrzejszego zadania:

  1. Odszukać jak najwięcej różnic pomiędzy dwoma obrazkami.
  2. Dokonać tego w przeciągu 3 godzin od publikacji grafik.
  3. Przesłać odpowiedź do mnie na prv.
  4. Wygra osoba, która odnajdzie najwięcej różnic. Jeżeli dwie lub więcej osób zgłosi się z taką samą ilością, liczyć się będzie godzina wiadomości.
  5. Zadanie zostanie opublikowane o godzinie 17:00.
Powodzenia!
 

DeletedUser6946

Guest
-Wyczyścić całą historię przeglądania-"ciasteczka"
-Skorzystać z innej przeglądarki internetowej.
-zalogować się na nowo.
-zgłosić do admina
 

DeletedUser2739

Guest
paulencjusz odpowiedział dobrze na to pytanie i zdobywa 1 pkt.
 

DeletedUser

Guest
Oto nadeszła pora na ostatnie zadanie. Nie owijając w bawełnę, krótkie przypomnienie zasad:

1. Macie 3 godziny na wykonanie zadania (wyniki ogłoszę około 20:30)
2. Odpowiedzi przesyłajcie do mnie na prv.
3. Do zdobycia jest 10 punktów, trzeba jednak znaleźć wszystkie różnice.
4. Aby zdobyć chociaż 1 punkt, trzeba odszukać minimum 13 różnic.
5. Odpowiedzi opublikowane nie będą brane pod uwagę, przyjmuję tylko zgłoszenia na prv!

Obrazek jest dość duży wagowo, więc może się trochę wczytywać.

Kliknij aby powiększyć.
 

DeletedUser

Guest
Nim ogłoszę ostateczne wyniki, pragnę powiedzieć kilka słów :p a nawet zdań (może wyjdzie z tego cały akapit ;))

To była wielka przyjemność móc poprowadzić dla Was konkurs. Było trochę emocji i zabawy. Mam nadzieję, że bawiliście się przy tym równie dobrze jak ja (szczególnie z obrazkami ^^).

Co do ostatniego zadania... Niestety nikt nie odnalazł wszystkich różnic, a było ich 28. Trochę mnie zawiedliście, bo myślałam że zauważycie tendencję wzrostową w ilości różnic ;) Niektórzy się niestety pospieszyli i niedokładnie przeczytali zasady. Minimum 13 różnic, wcale nie oznacza że jest to maksimum..

Tak więc najwięcej, bo aż 22 różnice, odnalazł bart bart i zdobywa 6 punktów.
Odpowiedź.
Ps, zapomniałam zaznaczyć jednej różnicy. Przy pasie jednego z żołnierzy (tego najbliżej Hery) brakuje jednego elementu.

Postanowiłam zasponsorować część nagrody oraz przydzielić małą nagrodę pocieszenia dla drugiego miejsca.
Nagroda za pierwsze miejsce to 150 złotych monet.
Nagroda za drugie miejsce to 50 złotych monet.

Wyniki końcowe:

Zwcięzca
bart bart 11 pkt.
Drugie miejsce
uchonokia 9pkt.

Chaos777 6 pkt.
catwoman 4 pkt.
Cygan0123 3 pkt.
MuadDib 2 pkt.
Wojtixb 2 pkt.
paulencjusz 2 pkt.
hohoracy23 1 pkt.


Nagrodzonym gratuluję, a pozostałym serdecznie dziękuję za udział. Zapraszam Was do kolejnej edycji :]

Wszelkie uwagi na temat quizu proszę kierować do mnie. Pomysły jak ulepszyć konkurs są mile widziane ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu!! Mam nadzieje że pytania nie były za trudne, a następny quiz będzie jeszcze lepszy. Na zakończenie konkursu napiszę mniej niż Laina, więc dodam tylko że jak byście mieli jakieś pytania to możecie pisać priv do mnie lub do Lainy :D:D A jak mówimy już o privie do Lainy to osoby które zajęły pierwsze i drugie miejsce muszę do niej napisać na forum że by odebrać wygraną.

Jeszcze raz wam gratuluję i do zobaczenia w następnej edycji :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry