Zakon Ciszy.

  • Rozpoczynający wątek Cherr
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
bhbnlw.png



25pkbdj.png

۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩
Czym w ogóle jest ten cały Zakon?
To wcale nie zakon. Jest to zwykły sojusz, jednak ten przybrał nazwę Zakonu gdyż panuje tu harmonia, ład i porządek jak na dobry zakon przystało.
Czy mogę do was dołączyć?
Ależ oczywiście... Najlepiej byś był/a z morza 62 bo wtedy w razie potrzeby pomoc dojdzie najszybciej, aczkolwiek zapraszamy również graczy z innych mórz :)
No tak ale jest tyle wspaniałych sojuszy czemu mam wybrać właśnie ten?
Czasami silniejszy gracz Cię dręczy oraz nie daje spokoju... Lub po prostu jesteś nowy na swoim morzu i martwisz się czy nikt Cię nie zaatakuje... Zakon Ciszy daje Ci poczucie bezpieczeństwa... Wstępując w nasze chwilowo skromne progi zwiększasz swoje szanse na przetrwanie.
A jakie są progi wstąpienia do sojuszu?
Jedyne co od Ciebie wymagamy to 1000 tysiąc punktów oraz aktywny udział w życiu sojuszu i gry.
(Pierwszy obrazek jest edytowany przeze mnie... Orginal: http://th.interia.pl/30,be2faaa2e4080285/cysa.jpg)
Proszę o ocenę sojuszy, który tak naprawde jeszcze nie wystartował :) Ciągle ulepszam go jak tylko mogę ale przydały by się dodatkowe ręce do robity :) Więc oceniajcie oraz piszcie jeżeli jest ktoś chętny do pomocy. (Po zakończeniu pracy jego nick zostanie wywieszony na Liście Chwały oraz dana osoba otrzyma Rangę Moderatora forum/zastępcy założyciela.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dziękuję bardzo za oceny oraz proszę o następne :)

Co do Sojuszu. Próg nieco spadł. Na chwilę obecną rekrutujemy od 1 000 a gdy dojdzie do nas graczy prób znowu pójdzie w górę.
 

DeletedUser

Guest
ładnie i estetycznie,
ja bym jeszcze wyśrodkowała tekst jeżeli sie da ;D;d

8.5/10
 

DeletedUser

Guest
fotka ładna, choć ponura, napisy krzyczą jakby zakon był w desperacji z powodu braku członków, choć czcionka ładna, formę wyjaśnienia bym trochę zmienił wygląda jakby ta osoba prowadziła dialog ze sobą, lub raczej forma przerobionej reklamy jakiegoś produktu.
 

DeletedUser

Guest
Monia: Tekst został wyśrodkowany :)
Rychu: Odpowiedzi zostały podkreslone...
A ten tekst przedstawia osobą, które chce do nas dołączyć a my jej w tym pomagamy ;p

Co do klanu z jakiegoś powodu rozwijamy się powoli ale jednak to robimy :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry