Zakros Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Odp: Zakros Party

Eeee... Na olimpida w Moskwa Ty musi gawari pa ruski, Ty musi paszukać inna metoda :) A tak poważnie to gdzie startujesz? Jo to już do Roma się zapisoł :)
Hehe, chyba sie domyslam z kim gadam. Ale do Romy to nie, oni chca wygrac. A ja chce byc bity, mam w tym duze doswiadczenie : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Nie wiem jacy "oni" ale ja nic nie zamierzam wygrywać... :). Pomyśl, przemyśl, nad przemyśleniem się zastanów, "my" tylko szukamy atrakcji, wynik nieważny :D
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Zakros Party

Roma tu sie wczesniej przedstawiala, nawet wymogi selekcji byly i aktywnosci. Oni mi beda kazac na 6 rano ataki wysylac. O 4 wstawac. Brrr.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

No co Ty gadasz... to nie mamutolandia żeby o 4 rano wstawać, poza tym zawsze możesz powiedzieć - "ok będę - Ty kurde, sorry zaspałem, co i gdzie puszczać? :D Ucz się od największych śpiochów :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Roma czy nie roma ich reguły czy doświadczenie będzie poddane próbie z całą pewnością :p nie jeden będzie chciał wygrać a do tej pory te sojusze które wystartują nie przegrały świata...
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Zakros Party

No co Ty gadasz... to nie mamutolandia żeby o 4 rano wstawać, poza tym zawsze możesz powiedzieć - "ok będę - Ty kurde, sorry zaspałem, co i gdzie puszczać? :D Ucz się od największych śpiochów :D
zobacze ale raczej nastawialem sie na gre solo ewentualnie w kilka ogarnietych osob
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

jejka... to będą jakieś próby??? Kurde ja to może niepotrzebnie pisoł... Żartów widać nie znacie, a co tam jakaś Roma? :D Weźcie tego "Norbiego" pogońcie, oj jaki to zły człowiek... :)
edit: GM to tylko nieśmiała propozycja, gdzie byś nie grał to i tak będzie zaszczyt (czy z Tobą czy przeciwko :) )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Witam.
Niektórych już znam z innych światów ale postanowiłem na tym świecie wystartować na nowym nicku. Tak samo swojej ekipie zaproponowałem nowe nicki tak aby na kolejnym świecie nie czerpać ze znajomości bo staje się to nudne kiedy w top5 sojuszy co najmniej 3 sojusze to koledzy:cool:
Zabieram ze sobą kilka lejdis i kilkoro boyów, dołączamy ekipy z Pelli dowodzonej przez pewna mila Panią, z która mam nadzieje znajdziemy wspólny język. Dochodzi do tego pewna grupa z Sigmy i podobno wszyscy koronowani:). A na domiar złego wszystko to łączone przez widzę kochanego już tutaj Norberta. Także zapowiada się gorąco od początku:D

Powodzenia wszystkim!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Witam.
Niektórych już znam z innych światów ale postanowiłem na tym świecie wystartować na nowym nicku. Tak samo swojej ekipie zaproponowałem nowe nicki tak aby na kolejnym świecie nie czerpać ze znajomości bo staje się to nudne kiedy w top5 sojuszy co najmniej 3 sojusze to koledzy:cool:
Zabieram ze sobą kilka lejdis i kilkoro boyów, dołączamy ekipy z Pelli dowodzonej przez pewna mila Panią, z która mam nadzieje znajdziemy wspólny język. Dochodzi do tego pewna grupa z Sigmy i podobno wszyscy koronowani:). A na domiar złego wszystko to łączone przez widzę kochanego już tutaj Norberta. Także zapowiada się gorąco od początku:D

Powodzenia wszystkim!

Jaka zapowiedź :D A gdzie pokój i miłość ?
smiley_emoticons_winken4.gif


z taką zapowiedzą strach zacząć grać x\haha
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Zakros Party

Widzę że jednak będzie co robić na tym świecie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Hmm No to już wiem :p Locus też będzie grał xD
 
Do góry