Zakros Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Bys sie zdziwił mistrzu:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Pewnie bym się zdziwił misiu
Narazie dziwi mnie tylko to ze Cie duma rozpiera że wygraliscie świat swoimi kretami lub multikontami.
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jeszcze co wymyslisz zeby sie dowartosciowac bardziej? Moze to wy przegraliscie przez wasza nieudolnosc hmm?:) a tak wogule to ja sie tym nie podniecam bo wazniejszy byl dla mnie ten co wygralem wczesniej:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tworzysz jakąs swoją rzeczywistość. A skoro nas nazywasz niehonorowymi to napisz jakbys określił zachowanie guzika i dona :)

Byli swojego czasu zaslepieni biustem @krejzolki ale u nas (w Leegionie) kobitki maja wiekszy arsenaly do zaoferowania

a tak na powaznie to przemysllili chyba sprawe i doszli do wniosku ze taka gra jak @remik reprezentuje nic nie ugraja i jak widac mieli racje
ale najlepiej jak sie @guzik sam wypowie na ten temat @Don narazie nieobecny z nami cialem ale duchem jest ciagle z nami

BTW ktos widzial gdzies @lrejzolke od tamtej pory
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dziewczyny, proszę, nie drapcie się. Wątpliwa przyjemność czytać co tam się działo na Juktasach, Sruktasach, i innych nachosach.

Jeden wart drugiego a i tak Milord Was wszystkich czapką nakrywa. Ma największy majątek ziemski, największy bonus to ataku, i jeszcze coś największego, ale nie piszę o tym, bo przy damach nie wypada.

Idźcie sobie pojazgotać jutro rano na targ. A tutaj zlitujcie się...
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Czy to dalej temat dotyczący "SYTUACJA NA ŚWIECIE ZAKROS" czy coś mi umknęło? :O
 

DeletedUser15086

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

witam.. jak dobrze, że nikt mnie tutaj nie zna.. spiny odrazu..
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dziewczyny, proszę, nie drapcie się. Wątpliwa przyjemność czytać co tam się działo na Juktasach, Sruktasach, i innych nachosach.

Jeden wart drugiego a i tak Milord Was wszystkich czapką nakrywa. Ma największy majątek ziemski, największy bonus to ataku, i jeszcze coś największego, ale nie piszę o tym, bo przy damach nie wypada.

Idźcie sobie pojazgotać jutro rano na targ. A tutaj zlitujcie się...

Mimo, że Milord prezentuje styl prosto z dworu Henryka VIII to ma rację. Juktas już zostawmy i zajmijmy się grą na nowym świecie.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Mimo, że Milord prezentuje styl prosto z dworu Henryka VIII to ma rację. Juktas już zostawmy i zajmijmy się grą na nowym świecie.
Wypraszam sobie :)
On chorował na syfilis...

Ale tak jak ja - należał do dynastii Tudorów...
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

oj tam oj tam, czepiacie się Aksonika i Elastynki, a on ma racje przecież bo Admin to też człowiek, a Elastynka to nawet Kobieta :)

No to dla Was Aksonie i Elastynko :)

https://www.youtube.com/watch?v=0gfeNBLulD4&list=PL8B7FEEDF719B54B1&index=31

nooo a teraz zająć się budowaniem i kombinowaniem, skoro zaś tacy bogaci - to wytrząsać te złotka, tylko lepsze proporcje dawać na targulcu, bo jakoś ten targulec ostatnio nie teges mi się
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

oj tam oj tam, czepiacie się Aksonika i Elastynki, a on ma racje przecież bo Admin to też człowiek, a Elastynka to nawet Kobieta :)

No to dla Was Aksonie i Elastynko :)

https://www.youtube.com/watch?v=0gfeNBLulD4&list=PL8B7FEEDF719B54B1&index=31

nooo a teraz zająć się budowaniem i kombinowaniem, skoro zaś tacy bogaci - to wytrząsać te złotka, tylko lepsze proporcje dawać na targulcu, bo jakoś ten targulec ostatnio nie teges mi się


no coś tanio się zrobiło
wcześniej za 100 surki dostawałem 10 złota
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

oj sporo, sporo :p zdecydowana większość fajnych grajków, ale zdarzają się tez zdradliwe i trujące chaszcze

mam nadzieję jednak, że też zostaną ostro utemperowani jak dotychczas na każdym kolejnym po Bizancjum serwerze i zakończą jak zwykle - Z NICZYM

W snesie dosłownym i przenośnym: strach szafę otworzyć... bo wyskoczy zdrada...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

konwersacje tutaj sa "slodkie", tyle czulosci, zmiekczania, i takie tam, sam nie wiem czy to Kilerek ze swoimi wstawkami(jestes misrzem w tym, gdzie Ty znajdujesz odpowiednie "foty" do tematu) czy Marta (nie mialem okazji poznac) ale normalnie chyba swieta czuc, tyle "milosci" we wszystkich;)
Ps. Akson pozdro dla Ciebie, rozwala mnie ze nadal wielkie plany wzgledem ROMY a zawsze wychodzi jak zawsze hihi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Milordzie Szanowny nie umiesz Waćpan czytać między wersami, ale ok, może pominę to skromnym milczeniem.

kafel - wiem, że nie mieliśmy okazji spotkać się chyba nigdzie. No chyba, że na tych bardzo starych serwerkach, na których bardziej chwilami bywałam niż byłam. Jednakże mam nad Tobą tę przewagę, że już co nieco słyszałam o Tobie. I zachęcam spróbowanie sił na starej, dobrej prędkości razy jeden. Może się mylę, ale na tyle co sama mam niedługie doświadczenie gry na zagranicznym serwerze oraz z przekazu znajomych to jednak najfajniejsze spiny i naparzanki są jednak na polskich serwerach. Więc :p dawaj mistrzu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Milordzie Szanowny nie umiesz Waćpan czytać między wersami, ale ok, może pominę to skromnym milczeniem.

kafel - wiem, że nie mieliśmy okazji spotkać się chyba nigdzie. No chyba, że na tych bardzo starych serwerkach, na których bardziej chwilami bywałam niż byłam. Jednakże mam nad Tobą tę przewagę, że już co nieco słyszałam o Tobie. I zachęcam spróbowanie sił na starej, dobrej prędkości razy jeden. Może się myle, ale na tyle co sama mam niedługie doświadczenie gry na takim serwerze oraz z przekazu znajomych to jednak najfajniejsze spiny i naparzanki są jednak na polskich serwerach. Więc :p dawaj mistrzu

EEEE ja kafla znam z NY gdzie byliśmy po dwóch innych stronach barykady i z Aten gdzie nasz sojusz wygrał świat i moge powiedzieć że z kaflem by było naprawde ciężko się mierzyć hehe

No chyba żeby zaspał na tym świecie :)
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ręce opadają, jak się czyta to forum... Mało informacji na tematy świata, dużo wspominków i biadolenia... Hmm, a myślałam, że refleksyjny listopad już za nami...
bezradny.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ręce opadają, jak się czyta to forum... Mało informacji na tematy świata, dużo wspominków i biadolenia... Hmm, a myślałam, że refleksyjny listopad już za nami...
bezradny.gif

Dlatego cały czas, ciągle i ciągle proszę Was o pisanie tutaj, a nie w temacie obok. Tam powinny znaleźć się najważniejsze informacje.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ej, ktoś skasował mój suwaczek....
Tak tutaj słodziutko nam Martusia opowiada, że poczułem się jak na forum dla Matek Polek...

 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Milordzie proponuję wizytę u ginekologa - jeśli chcesz to mogę Cie nawet zapisać - skoro zamierzasz rodzić na zakrosie te cudaki :)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Milordzie proponuję wizytę u ginekologa - jeśli chcesz to mogę Cie nawet zapisać - skoro zamierzasz rodzić na zakrosie te cudaki :)

Byłem ostatnio, ale u psychiatry - pytał o Ciebie dlaczego nie dotarłaś na ostatnią cotygodniową wizytę...
 
Do góry