Zakros Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Milordzie przy królowej kalpelutek wypadałoby zdjąć.
Jechałeś do Pałacu Buckingham, czy ona musiała się fatygować do Ciebie ;)
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Witam starych i nowych kolegów :D Wpadłem na zakrosa na chwile :) Tak z nudów :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

- Przychodzi arab - Co to za kobieta w bieli obok Haszka???
- Przychodzi chińczyk - Co to za dama obok Haszka???
- Przychodzi angol - A kto to stoi obok Haszka???
:)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

O gadamy o sporcie , fajnie : ) dzwigac ciezarki na silowni to kazdy glupi potrafi ( nie mylic z podnoszeniem ciezarow ) .A kto ma jakies doswiadczenia w prawdziwym sporcie ? Ja orlem nie bylem ale III liga w Polsce zaliczona a w Anglii jeszcze w wieku 38 lat zalapalem do polprofesionalnego klubiku i zagralem 2 mecze w Pucharze Anglii. Kto lepszy ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

O gadamy o sporcie , fajnie : ) dzwigac ciezarki na silowni to kazdy glupi potrafi ( nie mylic z podnoszeniem ciezarow ) .A kto ma jakies doswiadczenia w prawdziwym sporcie ? Ja orlem nie bylem ale III liga w Polsce zaliczona a w Anglii jeszcze w wieku 38 lat zalapalem do polprofesionalnego klubiku i zagralem 2 mecze w Pucharze Anglii. Kto lepszy ?

No to gratuluje nie wazne jaki sport ja jeszcze boksuje ale dla siebie .Wazne aby cos robić .U nas sa chłopaki którzy mają po piedziesiatce a wymiatają tak w BJJ że szok .Duzo by o tym pisać ale takie nastawienie mi sie podoba aktywność jak najdłużej.
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

7 lat boks + niedługo 3 stuknie jak na siłkę zacząłem chodzić :) A osiągnięcia hmm jak ktoś troche śledzi internetowe portale o boksie to moje nazwisko się przewinęło kilka razy :)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A ja na siłce nigdy nie bywałem, ale za to na stażu u znajomego weterynarza pomagałem. To chyba to samo? Przynajmniej jeśli chodzi o farmakologie...
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

7 lat boks + niedługo 3 stuknie jak na siłkę zacząłem chodzić :) A osiągnięcia hmm jak ktoś troche śledzi internetowe portale o boksie to moje nazwisko się przewinęło kilka razy :)

Jesli tak to gratulacje ja troche spokojniej 3lata boksu i kolejne 3 tajski boks w klubach ale zaczałem dośc póżno przygodę i na żadne zawody nie jeżdziłem sprawdzałem sie na dyskotekach i bramce haha. Siłownia teraz się wczułem na maksa pilnuje wszystkiego co sie da :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jesli tak to gratulacje ja troche spokojniej 3lata boksu i kolejne 3 tajski boks w klubach ale zaczałem dośc póżno przygodę i na żadne zawody nie jeżdziłem sprawdzałem sie na dyskotekach i bramce haha. Siłownia teraz się wczułem na maksa pilnuje wszystkiego co sie da :)

Ile na wadze masz?
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wariora znowu w 'kaftan' zapieli
smutasek2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ładne jajca tutaj macie

haszek,warrior dzisiaj posty dnia :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wariora nie ma, lorda nie ma, wsrh nie ma, dareks.. ehhh smutno się zrobiło w tym lokalu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wiesz żeby whisky mozna było nazwać Bourbonem musi ono leżakować w beczce minimum przez 2 lata. Więc Jack Daniels nie jest nim. Skoro lubisz tani trunek tego typu pić twoja sprawa. Red laber czerwony, Jack Daniels czy Johny Walker czerwony to jak wino za 5 zł -.-. Skoro ktoś chodzi w tej koszulce to lubi rip
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Może niewiele to wniesie do dyskusji o losach Zakros, ale osobiście lubię tani trunek własnej produkcji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie miałam jaszcze okazji pić dobrego bimbru :( ale wszyscy chwalą ) !
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

czyli szykuje się imprezka - Agatka wpada na wishy i karaoke, Bombrominator z flaszeczką, Adrian będzie śpiewał, bo ma piękny głos i zna wiele utworów, ja zapewniam resztę.
Jeszcze ktoś chetny? w ramach sytuacji na świecie - żeby nie wypaść z tematu - postaram się namówić scypiona,m aby wpadł i uchylił rąbka tajemnicy co do planów SI na najbliższy kwartał...
 
Do góry