Zakros Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16352

Guest
Odp: Zakros Party

no widze super swiat jak z bajki:D kazdy marzyl o takim.... morale+najnizsza predkosc + nowy system podboju jak dla mnie wystko niszczą

Dla Ciebie będzie świat w grudniu:) Dla mnie ustawienia spoko i sobie zagram;)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Zakros Party

Może kiedyś uda im się stworzyć świat o prędkości 0.5
smiley_emoticons_lol.gif

Oj tam zaś nie przesadzajcie, raz na jakiś czas robią ten świat z prędkością 1, dla grajków, którzy nie mają tyle czasu na grepo a lubią grać w tę grę.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Zakros Party

czyli dla mnie :) xd

Na przykład, bo jak grałem na retimno to była jakaś masakra, 20 minut mnie nie było i kolon wbity, a byłem pomiędzy sojuszem supportu a sojuszem adasko, czyli najgorszym możliwym położeniu na tym świecie, końcu padłem, bo codziennie jedna i druga strona próbowały mnie przejąc, a wojska w końcu zabrakło i klapa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Oj tam zaś nie przesadzajcie, raz na jakiś czas robią ten świat z prędkością 1, dla grajków, którzy nie mają tyle czasu na grepo a lubią grać w tę grę.

no ja tam na brędkoś aż tak bardzo nie mardzę
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Zakros Party

no ja tam na brędkoś aż tak bardzo nie mardzę
smiley_emoticons_biggrin.gif

Jak na mnie to prędkość mi każda pasuje, ale najgorszym bezsensem tej gry są morale moim zdaniem........ Jedyny plus jest taki, że boby szybko odpadną, ale na późniejszym etapie gry morale będą dla każdego utrapieniem, bo w znacznym stopniu uniemożliwi farmienie oraz również w znacznym stopniu utrudni podboje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Wielka szkoda, że nie zagram w Romie, bo bardzo mi się podoba to co napisał Akson o swoim sojuszu. Oby tylko nie zabrakło konsekwencji:)
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Zakros Party

Może wylądujemy obok siebie Jeżeli tak będzie, to może uda nam się być w jednym sojuszu :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Nie musicie się martwić czy dobre ekipy wystartują na tym świecie :p ja sam nie zagram ale na tym świecie będzie sporo graczy którzy lubią wolny system gry i nie jedno będzie tutaj gadane o dobrych graczach to jest pewne
z tego co wiem ekipy są zebrane już z 4 światów
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Zakros Party

fanie że rusza nowy świat. miałem trochę przerwy w grze i chętnie tu sobie trochę poklikam. ustawienia mi się podobają. niezły jest bonus nocny 23-6. można robić innym grajkom niespodzianki ustawiając ataki na 06:01:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

A co ja tam mogę wiedzieć ;)

Lepiej nie zapeszać :) świat będzie bajerancki może nie będzie żadnej hołoty
w każdym razie powodzenia i zapraszam serdecznie będzie się można dużo nauczyć o starszych stażem w grepo :p
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Zakros Party

Lepiej nie zapeszać :) świat będzie bajerancki może nie będzie żadnej hołoty
w każdym razie powodzenia i zapraszam serdecznie będzie się można dużo nauczyć o starszych stażem w grepo :p

To zdradź chociaż z jakich światów będą te sojusze.
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Zakros Party

Koronki nic nie znaczą. Chyba na świecie Naksos pojawił się sojusz Biała Dama. Wszyscy od początku do końca mieli koronki, a znikli jako pierwsi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Koronki nic nie znaczą. Chyba na świecie Naksos pojawił się sojusz Biała Dama. Wszyscy od początku do końca mieli koronki, a znikli jako pierwsi.
Znaczą jeśli ktoś ma wyznaczony cel czyli gram do końca i nieważne jak się potoczy,bo nie ma takiego lapsa co by mu zabrał wszystkie miasta i wyzerował gracza :D
 
Do góry