Zakros Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
Odp: Zakros Party

Koronki nic nie znaczą. Chyba na świecie Naksos pojawił się sojusz Biała Dama. Wszyscy od początku do końca mieli koronki, a znikli jako pierwsi.

Dokładnie, nie trzeba być dobrym, wystarczy wślizgnąć się do lepszego sojuszu żeby zdobyć koronkę. Dziwi mnie jedynie dlaczego wielu graczy aż tak bardzo boją się atakować tych z koronkami....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Dokładnie, nie trzeba być dobrym, wystarczy wślizgnąć się do lepszego sojuszu żeby zdobyć koronkę. Dziwi mnie jedynie dlaczego wielu graczy aż tak bardzo boją się atakować tych z koronkami....


No a tutaj mamy fajny przykład czyli limit po 60 graczy :) pod koniec rozdania koronek sama śmietanka wstępuje w szeregi tego sojuszu co wygrał świat :p czyli masówką nie wygrasz no chyba że będzie się miało po 3 soje :p

hmm no ale w istocie nie ma szans przetrwania takie coś wiadomo co się robi z tworami :p
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Zakros Party

Dokładnie, nie trzeba być dobrym, wystarczy wślizgnąć się do lepszego sojuszu żeby zdobyć koronkę. Dziwi mnie jedynie dlaczego wielu graczy aż tak bardzo boją się atakować tych z koronkami....

Niektórym niepotrzebna jest koronka żeby być mega killerem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Koronka świadczy o tym że się było w dobrym i zgranym sojuszu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Koronka świadczy o tym że się było w dobrym i zgranym sojuszu

! :)

Jeszcze niektórzy nie wiedzą ale już niedługo się dowiedzą jaki ubaw będzie w tym dziale Zaksosa kto odwiedzi ten dział :p
wręcz w załamanie będą popadać :D

taka mieszanka dziwnych charakterów także oszustów :p
 

DeletedUser23687

Guest
Odp: Zakros Party

Ja gram na retimmo, tam prędkość jest 4x .... miałem wiele prób przejęcia moich miast ale tylko 2 mi zabrali :) wystartowałem po 1,5 miesiącu od wyjścia serwera i jestem teraz na 31 miejscu, ponadto nie używam złota (oprócz zarządcy). Serwer wolny ale co poradzę ... trochę osób ode mnie (oddział zamknięty i hamaczek) idzie razem za mną :) jak chcesz do nas dołączyć to napisz tutaj bądź do mnie na priv :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

! :)

Jeszcze niektórzy nie wiedzą ale już niedługo się dowiedzą jaki ubaw będzie w tym dziale Zaksosa kto odwiedzi ten dział :p
wręcz w załamanie będą popadać :D

taka mieszanka dziwnych charakterów także oszustów :p

No proszę. Niby średnie ustawienia, a w sam raz dla oszustów.
Teraz to juz wielu wpadnie tych słynnych oszustów pooglądać - jak w cyrku a płacić nie trzeba:)
 

DeletedUser23688

Guest
Odp: Zakros Party

Ja gram na retimmo, tam prędkość jest 4x .... miałem wiele prób przejęcia moich miast ale tylko 2 mi zabrali :) wystartowałem po 1,5 miesiącu od wyjścia serwera i jestem teraz na 31 miejscu, ponadto nie używam złota (oprócz zarządcy). Serwer wolny ale co poradzę ... trochę osób ode mnie (oddział zamknięty i hamaczek) idzie razem za mną :) jak chcesz do nas dołączyć to napisz tutaj bądź do mnie na priv :)

I na co się chwalisz ? To żadne osiągnięcie .... wybuduj że 3 razy cuda to się chwal a nie chwal się jakąś farmą którą nikt nie atakuje...
 

DeletedUser23687

Guest
Odp: Zakros Party

Po pierwsze ja się nie chwalę tylko pasuje jakoś zachęcić do sojuszu prawda ???? Po drugie poczekaj trochę to i 3 razy wybuduję. A po trzecie skąd wiesz jaką mam sytuację, idzie na mnie 10 ataków (taka ze mnie farma) :)
 

DeletedUser23593

Guest
Odp: Zakros Party

Po pierwsze ja się nie chwalę tylko pasuje jakoś zachęcić do sojuszu prawda ????

I to jest ta zasadnicza różnica, te najciekawsze sojusze (z punktu widzenia zainteresowanych) nie muszą zachęcać.
Jest dokładnie odwrotnie - to Ty (w/w zainteresowany) musisz zachęcić założyciela/lidera do tego aby otrzymać zaproszenie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Jeżeli poziom tego świata będzie podobny do poziomu mądrości forumowych gwiazdeczek na tym serwerze to uczę swojego kota grać. Jak nic będzie w topce :D
My (czyli ja i moje małe aligatory) pogramy tutaj chwilę. Mam nadzieję że tutejsze sojusze będą choć trochę grać indywidualnie, od jakiegoś czasu mnie mdli od paktowanie topki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23688

Guest
Odp: Zakros Party

I to jest ta zasadnicza różnica, te najciekawsze sojusze (z punktu widzenia zainteresowanych) nie muszą zachęcać.
Jest dokładnie odwrotnie - to Ty (w/w zainteresowany) musisz zachęcić założyciela/lidera do tego aby otrzymać zaproszenie.

Dokładnie ! Po za tym zachęcając graczy na forum i gdzieś indziej pokazujesz doświadczonym jaką masowke robisz.
No ale Twój wybór. Miłego zachecania graczy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Obiecuje że świat nie będzie nudny, mam nadzieje że zaś bana na forum w prezęcie nie dostanę ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

I to jest ta zasadnicza różnica, te najciekawsze sojusze (z punktu widzenia zainteresowanych) nie muszą zachęcać.
Jest dokładnie odwrotnie - to Ty (w/w zainteresowany) musisz zachęcić założyciela/lidera do tego aby otrzymać zaproszenie.

Widzisz,
zależy co kto lubi.
Owszem, to pewnie fajne wygrać ze stałą ekipą świat po świecie, ale spróbuj to zrobić tworząc sojusz od zera, z graczy może i dobrych, ale nie znających się wcześniej.
To jest wyzwanie i tym większa frajda gdy z takiej ekipy stworzysz sojusz zostawiający wyjadaczy w tyle ;)

No zależy co kto lubi ;)
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Zakros Party

I na co się chwalisz ? To żadne osiągnięcie .... wybuduj że 3 razy cuda to się chwal a nie chwal się jakąś farmą którą nikt nie atakuje...

Gwarantuję, że Thunders nie jest farmą, a oto wpis z innego forum, który świetnie pasuje jako odpowiedź na twój post

szczerze to gdybym miała 4 koronki to bym się zaczęła zastanawiać, czy nie powinnam iść do lekarza albo dzwoniła do znajomych czy jeszcze pamiętają jak mam na imię.. ;)
 

DeletedUser23593

Guest
Odp: Zakros Party

Owszem, to pewnie fajne wygrać ze stałą ekipą świat po świecie, ale spróbuj to zrobić tworząc sojusz od zera, z graczy może i dobrych, ale nie znających się wcześniej.

Czytaj ze zrozumieniem. Jeśli napisałem, że należy się odpowiednio przedstawić i wykazać należytymi "argumentami" aby dostać zaproszenie, to raczej wyklucza wcześniejszą znajomość.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Boże kochany, świat nie wystartował, a Ci się już kłócą :). Litości Panowie...
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Zakros Party

Wystartuje na pewno ekipa z Biznancjum, a tam oprócz na prawdę grajków spoko i na poziomie grała cała zgraja oszustów,

prym wiedzie oczywiście grajek, który nawet mrugnięciem oka nie jest w stanie zasygnalizować najdrobniejszych wyrzutów sumienia z powodu zdrady kilkunastu najbardziej zaufanych i oddanych sojuszników
ci którzy grali na Biza. doskonale wiedzą o kogo chodzi

Narzekacie na ustawienia i stale piszecie o prędkości 1, a tym czasem 1 to prędkość budowania
prędkość jednostek to 2
prędkość handlowa 3
nie będzie się opłacało przejmować wiosek za 1 k, bo będzie się je długo budowało, ale jak przejmę ładną wioseczkę to co mi tam przeszkadza prędkość 1 w budowniczych?

ten świat jest podobny do ustawień Bizancjum i tu się zgodzę, że ustawienia sprzyjają knuciu, oszustwom i zdradom
nie lubię takich bezczelnych zachowań dlatego nie wiem czy ostatecznie zagram, chociaż akurat mam dużo czasu
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Zakros Party

Nie wszyscy to oszuści,więc śmiało możesz grać :)
 
Do góry