Zakros Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19222

Guest
Odp: Zakros Party

Akson przypadkiem nie grales na Lambdzie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Wystartuje na pewno ekipa z Biznancjum, a tam oprócz na prawdę grajków spoko i na poziomie grała cała zgraja oszustów,

prym wiedzie oczywiście grajek, który nawet mrugnięciem oka nie jest w stanie zasygnalizować najdrobniejszych wyrzutów sumienia z powodu zdrady kilkunastu najbardziej zaufanych i oddanych sojuszników
ci którzy grali na Biza. doskonale wiedzą o kogo chodzi

Narzekacie na ustawienia i stale piszecie o prędkości 1, a tym czasem 1 to prędkość budowania
prędkość jednostek to 2
prędkość handlowa 3
nie będzie się opłacało przejmować wiosek za 1 k, bo będzie się je długo budowało, ale jak przejmę ładną wioseczkę to co mi tam przeszkadza prędkość 1 w budowniczych?

ten świat jest podobny do ustawień Bizancjum i tu się zgodzę, że ustawienia sprzyjają knuciu, oszustwom i zdradom
nie lubię takich bezczelnych zachowań dlatego nie wiem czy ostatecznie zagram, chociaż akurat mam dużo czasu

Słyszałem coś o tych ekipach z biz ;)
I otym grajku też
Choć można powiedzieć że nie grałem tam
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Zakros Party

Popadacie w jakieś paranoje. Jakie by nie były ustawienia to zawsze jest źle. Zawsze to samo jest wypisywane, tylko różni ludzie piszą to samo za każdym razem jak powstaje nowy świat.

ten świat jest podobny do ustawień Bizancjum i tu się zgodzę, że ustawienia sprzyjają knuciu, oszustwom i zdradom

a inne ustawienia serwera mniej sprzyjają? Nie widzę analogi między jednym a drugim. To nie ustawienia tworzą krętaczy a ludzie tacy są.

Do tej pory da się zauważyć, że CI co będą tu grać to o tym nie piszą prawie nic i to kolejna cecha wspólna każdego nowego serwera.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

I...zgadzam się z Motzej.

Jak komuś nie pasują ustawienie i nie chce grać to po co narzekać?
Mi nie pasują, ale chcę tu grać, więc mogę ;))) ale też sądzę, że trochę frajdy się tu znajdzie.

Mądrzy i dobrzy zajmą się grą, ci trochę...mniej będą się wdawać w pyskówki na forum, więc każdy będzie miał co będzie chciał.

A powiem po Retimno tak: owszem, szybkość ma swoje plusy, ale naprawdę jak nawet do sławojki człowiek musi z telefonem chodzić to już nie jest gra, a maniactwo.
Owszem, można się dostosować, ale normalnie to powinno się mieć czas chociaż papierosa zapalić, a nie że w 15 minut ci kolon do miast się wwala, bo to strategii zero, tyle żebyś zdążył odpowiednio szybko palcami po klawiaturze latać.
A jakbym chciał pograć w Tetris to bym grał w tetris, a nie w grę (przypominam co niektórym) strategiczną :)
Nie zręcznościową...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No tak wlasnie cos kojazylem. Witam.

Też Roma?
 

DeletedUser19222

Guest
Odp: Zakros Party

Nowy Porządek
Mielismy nieco wspólnych przygód hehe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Wystartuje na pewno ekipa z Biznancjum, a tam oprócz na prawdę grajków spoko i na poziomie grała cała zgraja oszustów,

prym wiedzie oczywiście grajek, który nawet mrugnięciem oka nie jest w stanie zasygnalizować najdrobniejszych wyrzutów sumienia z powodu zdrady kilkunastu najbardziej zaufanych i oddanych sojuszników
ci którzy grali na Biza. doskonale wiedzą o kogo chodzi

Narzekacie na ustawienia i stale piszecie o prędkości 1, a tym czasem 1 to prędkość budowania
prędkość jednostek to 2
prędkość handlowa 3
nie będzie się opłacało przejmować wiosek za 1 k, bo będzie się je długo budowało, ale jak przejmę ładną wioseczkę to co mi tam przeszkadza prędkość 1 w budowniczych?

ten świat jest podobny do ustawień Bizancjum i tu się zgodzę, że ustawienia sprzyjają knuciu, oszustwom i zdradom
nie lubię takich bezczelnych zachowań dlatego nie wiem czy ostatecznie zagram, chociaż akurat mam dużo czasu

Zagraj, zagraj
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Zakros Party

A mi odpowiada taka predkosc,pewnie zagoszcze na nim.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Ja to będę wczekiwać na jakiś szybszy serwer.. taki powyżej x4. Wtedy może i ja się pojawię. :)
 
Do góry