Zakros Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21137

Guest
Odp: Zakros Party

Gorszych ustawień dla mnie nie ma, ale mimo to zaloguję się i zobaczę jak się gra na nowym systemie podboju. Jeżeli jest ktoś, kto w 100% rozumie Nowy system i chce nauczyć tzw. świeżaka wszystkiego od podstaw, to z chęcią zagram u boku takiej osoby
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Zakros Party

Gorszych ustawień dla mnie nie ma, ale mimo to zaloguję się i zobaczę jak się gra na nowym systemie podboju. Jeżeli jest ktoś, kto w 100% rozumie Nowy system i chce nauczyć tzw. świeżaka wszystkiego od podstaw, to z chęcią zagram u boku takiej osoby

to jestem ja chętny znam się też trochę na nowym i planuje założyć sojusz :) spoko mogę też nauczyć cię "tajemnic nowego podboju" xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Zakros Party

Gorszych ustawień dla mnie nie ma, ale mimo to zaloguję się i zobaczę jak się gra na nowym systemie podboju. Jeżeli jest ktoś, kto w 100% rozumie Nowy system i chce nauczyć tzw. świeżaka wszystkiego od podstaw, to z chęcią zagram u boku takiej osoby

a na najbliższy stary się wybierasz? :)
 
Odp: Zakros Party

hehe no ten świat na pewno wielu grajków nie przyciągnie , przynajmniej tych doświadczonych :) prędkość , morale i nowy system wielu zniechęci , no ale pewnie przed świętami powstanie jakiś świat ze starym systemem :)
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Zakros Party

a na najbliższy stary się wybierasz? :)

Tak daleko w przyszłość nie wybiegam myślami. Patrząc na to ile czasu upłynęło, zanim zdecydowali się na wypuszczenie tego świata, to strzelam, że kolejny wypuszczą pod koniec grudnia, a i tak nie ma pewności, czy będzie stary system podboju.
Jeżeli będzie to szybki świat, to nie wykluczone, że się skuszę, ale nic nie obiecuję...
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Zakros Party

jest kto chętny - do robienia sojuszu??? kierunku nie podam na forum tylko na priv w forum :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Gorszych ustawień dla mnie nie ma, ale mimo to zaloguję się i zobaczę jak się gra na nowym systemie podboju. Jeżeli jest ktoś, kto w 100% rozumie Nowy system i chce nauczyć tzw. świeżaka wszystkiego od podstaw, to z chęcią zagram u boku takiej osoby

Również szukam mistrza i nauczyciela ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zakros Party

haha śmieszne :D jeszcze nie przemyślałem kierunku a po za tym raczej wszystkich po zapraszam by byli blisko siebie
Dlaczemu śmieszne? Najpierw piszesz, że podasz kierunek na pw a potem, że jeszcze nie wiesz gdzie?:D
Skoro zamierzasz zapraszać z linku to po co wgl komu znać kierunek??:D
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Zakros Party

Dlaczemu śmieszne? Najpierw piszesz, że podasz kierunek na pw a potem, że jeszcze nie wiesz gdzie?:D
Skoro zamierzasz zapraszać z linku to po co wgl komu znać kierunek??:D

sam czytając to co napisałem się dziwie :D
a lepiej wiedzieć gdzie zaczynamy by powiedzieć później gdzie jestem :p a ja mam taką pamięć... nie pamiętam gdzie na sparcie zaczynałem :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zakros Party

sam czytając to co napisałem się dziwie :D
a lepiej wiedzieć gdzie zaczynamy by powiedzieć później gdzie jestem :p a ja mam taką pamięć... nie pamiętam gdzie na sparcie zaczynałem :D

Wystarczy podać morze a kto ogarnięty bęzie wiedział jaki to kierunek, jeśli ktoś nie posiada takiej wiedzy to cóż... lepiej takiego nie mieć w sojuszu:D
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Zakros Party

Wystarczy podać morze a kto ogarnięty bęzie wiedział jaki to kierunek, jeśli ktoś nie posiada takiej wiedzy to cóż... lepiej takiego nie mieć w sojuszu:D

no racja ale jak wylosuje się
m 55 (co środek mapy jest) to skąd wiadomo jaki kierunek/ :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Gorszych ustawień dla mnie nie ma, ale mimo to zaloguję się i zobaczę jak się gra na nowym systemie podboju. Jeżeli jest ktoś, kto w 100% rozumie Nowy system i chce nauczyć tzw. świeżaka wszystkiego od podstaw, to z chęcią zagram u boku takiej osoby
Ja w sumie też nowy system poznałam na Sparcie - zawsze stary.... Ale hmy tyle lat gram i wolę nowy system :))
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Zakros Party

południowy wschód.
Nie zgadzam się, że m55 jest centralnym morzem :)
pomyłka źle obliczyłem nie ma 100 morza ale jest morze 0 :(, kto chętny zrobić sojusz??? jak wyjdzie świat podam każdemu chętnemu linki
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zakros Party

Na jedno wychodzi, żę na mapie jest łącznie 100 mórz... Cntrum jest przecięciem 44/54/45/55.

Jak dużo masz chętnych do gyr?
 
Do góry