Zakros Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18668

Guest
Odp: Zakros Party

Oj tam oj tam nie ma co narzekać mi osobiście świat ten na tą chwilę odpowiada, gdyż nie mam chęci siedzieć cały czas przed grepo, zamierzam zagrać na tym świecie i spróbować swoich sił, mój ostatni świat to był pella więc miałem dłuższą przerwę, ale to i tak bez znaczenia, bo grepolis nie jest trudną grą wbrew pozorom, tylko trzeba umieć myśleć, a wracając do ustawień to wszystko ok, tylko te morale troszkę irytujące bo na późniejszym etapie gry ciężko będzie podbijać mniejszych grać, którzy miasta mają nastawione na bunkry.

Ja mam zamiar startować i założyć sojusz, który nazywać się będzie "Espada". Mam duże doświadczenie jako założyciel/lider bądź też strateg czy dyplomata. Mam zamiar wystartować i zebrać grupę zgranych graczy. Jestem otwarty na poważne propozycje w oparciu o aktywność i doświadczenie.

Koledzy z Romy mówili już, że zamierzają wystartować z 2 sojuszami, aby mieć kilka wysp pod panowaniem, ale nie wiem czemu służą takie działania, co prawda była już mowa o selekcjach, ale osobiście uważam, że można już na samym starcie takim działaniem można nabawić się kreta, no i ten świat jest bardzo wolny, więc jak będzie się miało wyspy zaludnione od sojuszników to nie będzie za dużo farm co znacznie spowolni początkowy rozwój.

W początkowej fazie szpiedzy nie sa za bardzo użyteczni. Zakładając sojusz z graczy którch nie znało się wcześniej zawsze powinno się robić selekcje, takie jest moje zdanie...
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Zakros Party

W początkowej fazie szpiedzy nie sa za bardzo użyteczni. Zakładając sojusz z graczy którch nie znało się wcześniej zawsze powinno się robić selekcje, takie jest moje zdanie...

Na początkowym nie, ale ja tu mówię, że można się łatwo nabawić, bo są sojusze, które stawiają wszystko na szpiegów, żeby mieć wszystko pod kontrolą i tacy ludzie są dla mnie zerem, a wracając do selekcji to nie musi być, jak się na samym początku dobierze właściwych ludzi na właściwe miejsca.
 

DeletedUser4202

Guest
Odp: Zakros Party

Sporo czasu upłynęło od ostatniego wolnego świata. Liczę na stare dobre towarzystwo. Ustawienia jak dla mnie prawie idealne. Pozdrawiam.
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Zakros Party

szymono2005 mogę Ci dać jedną malutką radę ?
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Zakros Party

żeby nie zaspamić tego miejsca to na priv pisz :p
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Zakros Party

a może by tak pakt z ROMA?
i prezentacja mojego sojuszu :p
sojusz JZN - (Jedni z najlepszych)
jeżeli wiesz że to tylko gra to sojusz dla ciebie
jeżeli jesteś aktywny - to sojusz dla ciebie
jeżeli wiesz że po 2 stronie siedzi człowiek - to sojusz dla ciebie
w sojuszu będzie panować miła atmosfera , założycielem będzie szymono2005 na początku będzie on wszystkich zapraszał,
+ Logo nie zabraknie nie bawię się teraz w robienie logo bo to o sojuszu nie sądzi.
Jak chcecie na początku świata być w moim sojuszu to wyślijcie na forum mi prywatną wiadomość.
W sojuszu będzie podzielenie na rang dostawane "z aktywnością" wiążące do bycia "mini radą" takimi rangami będą:
Hoplita (dowódca strategi nad morzem xxx)
Harpia (sporządza listę do rozbiórki)
mantykora (koordynuje akcje off na dane morze)
Helena (ustalania schematu obrony i zarządza forum obrona)
Odyseusz (zarządza forum Atak)
a i propozycja dla sojuszu ROMA
jak chcecie mieć z nami pakt to prześlijcie mi zapro do waszych okolic na priv jak wyjdzie świat :)
PS.moim celem wygrać koronki nie jest ale jak chcecie wygrać koronkę to pomogę :)

Boshe, świat jeszcze nie wystartował a ty tu z paktami wyjeżdżasz, chcesz mieć od razu wszystkich na zielono i niebiesko?? -,-
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Zakros Party

a może by tak pakt z ROMA?
i prezentacja mojego sojuszu :p
sojusz JZN - (Jedni z najlepszych)
jeżeli wiesz że to tylko gra to sojusz dla ciebie
jeżeli jesteś aktywny - to sojusz dla ciebie
jeżeli wiesz że po 2 stronie siedzi człowiek - to sojusz dla ciebie
w sojuszu będzie panować miła atmosfera , założycielem będzie szymono2005 na początku będzie on wszystkich zapraszał,
+ Logo nie zabraknie nie bawię się teraz w robienie logo bo to o sojuszu nie sądzi.
Jak chcecie na początku świata być w moim sojuszu to wyślijcie na forum mi prywatną wiadomość.
W sojuszu będzie podzielenie na rang dostawane "z aktywnością" wiążące do bycia "mini radą" takimi rangami będą:
Hoplita (dowódca strategi nad morzem xxx)
Harpia (sporządza listę do rozbiórki)
mantykora (koordynuje akcje off na dane morze)
Helena (ustalania schematu obrony i zarządza forum obrona)
Odyseusz (zarządza forum Atak)
a i propozycja dla sojuszu ROMA
jak chcecie mieć z nami pakt to prześlijcie mi zapro do waszych okolic na priv jak wyjdzie świat :)
PS.moim celem wygrać koronki nie jest ale jak chcecie wygrać koronkę to pomogę :)

Żenada. Świat nie wystartował, a ty już chcesz pakt podpisać. Strasznie szybko zmieniasz decyzje. Nie zdziwię się, jak w czasie ochrony podpiszesz z 10 paktów, a potem rozwiążesz sojusz, bo wyjdzie nie tak jak chciałeś. Nie mogę się doczekać tego typu postów
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Zakros Party

Żenada. Świat nie wystartował, a ty już chcesz pakt podpisać. Strasznie szybko zmieniasz decyzje. Nie zdziwię się, jak w czasie ochrony podpiszesz z 10 paktów, a potem rozwiążesz sojusz, bo wyjdzie nie tak jak chciałeś. Nie mogę się doczekać tego typu postów

nie zrobię 10 paktów. Roma się dobrze zapowiada ale ja jednak do nich nie dojdę za wolny świat jak na takie wymagania w sojuszu a ja po za tym nie siedzę 24h/na dobę
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Zakros Party

Popieram. Szkoda twojego czasu, zresztą widzisz, jakie jest zainteresowanie twoim sojuszem tu, na forum

odpuszczam wejdę na świat by być farmą i poczekam aż na sparcie mnie podbiją :( choć nikt nie chce ani jednego z moich 5 miast w sumie już 1 chętnego znalazło więc na świecie Zakros nie założę sojuszu
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

:)
Szymon nie zniechęcaj się, koledzy Cię podpuszczają:)
Tylko juz nie cytuj siebie, że żeby wygrać swiat, to trzeba jak Posejdon bez przerwy używać statków kolonizacyjnych i birem, bo o Posejdonie źródła milczą, by statki kolonizacyjne wysyłał. Radzę też ognie wziąść pod uwagę. No i nie radzę żadnej funkcji w soju nazywać Heleną, bo żaden facet Ci się na Helenę nie zgłosi. A jak się zgłosi to go lepiej nie bierz:))
Reszta pójdzie z górki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Czemu tak silny nabór na początku blisko siebie?

Z doświadczenia wynika, że w początkowym etapie gry ważniejsza jest solidna baza na kilku okolicznych wyspach niż nawet lepsi gracze, ale rozrzuceni.
Jeszcze przy szybkości tego świata - zgrupowanie tak blisko oznacza lepszą współpracę.

Pisze ktoś że nie będzie co farmić.
Primo - nie wszyscy się dołączą.
Secundo - po to będzie selekcja i na bieżąco i przed zakończeniem ochrony i potem po tygodniu, tych najmniej aktywnych w walce, że celów nie zabraknie.
Tetrio zaś (i najważniejsze w tym wszystkim) - na tym świecie potrzebna będzie szeroka kadra na starcie (a i bez paru fuzji pewnie się nie obędzie w późniejszym okresie) bo będzie spory odpływ graczy.
To bardzo wolny świat, więc jak tylko wystartuje kolejny, szybszy, wielu zrezygnuje.

Widzisz,
zaletą Romy zawsze było planowanie długofalowe, nie tylko do najbliższego zdobytego miasta.

Ale czy to wystarczy? Świat pokaże :)))
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Zakros Party

:)
Szymon nie zniechęcaj się, koledzy Cię podpuszczają:)
Tylko juz nie cytuj siebie, że żeby wygrać swiat, to trzeba jak Posejdon bez przerwy używać statków kolonizacyjnych i birem, bo o Posejdonie źródła milczą, by statki kolonizacyjne wysyłał. Radzę też ognie wziąść pod uwagę. No i nie radzę żadnej funkcji w soju nazywać Heleną, bo żaden facet Ci się na Helenę nie zgłosi. A jak się zgłosi to go lepiej nie bierz:))
Reszta pójdzie z górki.
ja mam to usunąć tylko czekam na sygnaturkę :) wiem że nikt się nie zgłosi więc po to ta nazwa bo mało dziewczyn jest w radzie zawsze jak gram:D i tak ten podpis pisałem dawno temu :( zniechęca mnie to że sama prędkość jest taka :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18668

Guest
Odp: Zakros Party

Czemu tak silny nabór na początku blisko siebie?

Z doświadczenia wynika, że w początkowym etapie gry ważniejsza jest solidna baza na kilku okolicznych wyspach niż nawet lepsi gracze, ale rozrzuceni.
Jeszcze przy szybkości tego świata - zgrupowanie tak blisko oznacza lepszą współpracę.

Pisze ktoś że nie będzie co farmić.
Primo - nie wszyscy się dołączą.
Secundo - po to będzie selekcja i na bieżąco i przed zakończeniem ochrony i potem po tygodniu, tych najmniej aktywnych w walce, że celów nie zabraknie.
Tetrio zaś (i najważniejsze w tym wszystkim) - na tym świecie potrzebna będzie szeroka kadra na starcie (a i bez paru fuzji pewnie się nie obędzie w późniejszym okresie) bo będzie spory odpływ graczy.
To bardzo wolny świat, więc jak tylko wystartuje kolejny, szybszy, wielu zrezygnuje.

Widzisz,
zaletą Romy zawsze było planowanie długofalowe, nie tylko do najbliższego zdobytego miasta.

Ale czy to wystarczy? Świat pokaże :)))

Roma - jak na razie wszystko wygląda ciekawie, zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praniu :)
 

DeletedUser23687

Guest
Odp: Zakros Party

Ja zakłam tam sojusz i startuję obok siebie z kumplami z którymi już spory czas razem gram :) na początek rzeczywiście będę przyjmował większość graczy, lecz po jakimś czasie to się zmieni i będzie już selekcja. W prowadzeniu sojuszu mam dość duże doświadczenie :) Pisać proszę tutaj albo na priv (serwer Retimmo nick Thunders)
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Zakros Party

Ja zakłam tam sojusz i startuję obok siebie z kumplami z którymi już spory czas razem gram :) na początek rzeczywiście będę przyjmował większość graczy, lecz po jakimś czasie to się zmieni i będzie już selekcja. W prowadzeniu sojuszu mam dość duże doświadczenie :) Pisać proszę tutaj albo na priv (serwer Retimmo nick Thunders)

Prezentujcie swoje sojusze w zakładce do tego przeznaczonej :) Może więcej chętnych będziecie mieli
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

no widze super swiat jak z bajki:D kazdy marzyl o takim.... morale+najnizsza predkosc + nowy system podboju jak dla mnie wystko niszczą

Może kiedyś uda im się stworzyć świat o prędkości 0.5
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry