Zakros Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22708

Guest
Odp: Zakros Party

Mistrzowie zawsze mają plany i wygrywają świat zanim się zacznie.
Świat x 1 to blisko dwa lata gry zanim zacznie się EC.
Zmienne...
Żadnego nie mają znaczenia, jest plan i wystarczy, dwa sojusze na środku mapy i pozamiatane :)

Wiesz jak to jest z planami. Raz się sprawdzają a raz nie. Widziałem już takie przypadki że na dany świat zlatywało się grono znajomych no lifów i przez jakiś czas trzęśli całym serwerem. Jak inne sojusze się przeciwko nim nie zjednoczą i nie rozbiją to często wykańczały ich spory wewnętrzne.
Trudno też ocenić ile tu będzie trwało dotarcie do cudaków ale uważam że rok z małym haczykiem i będą cudaki na tym nowym świecie. I tak nieliczni dotrwają do tego budowlanego show:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Ja z chęcią zagram na tym świecie. Chociaż że ustawienia nie są najlepsze, warto spróbować. Jeśli ktoś chciałby ze mną zagrać, zapraszam na pw!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Wreszcie świat z nowym systemem podboju rozumiem że niektórzy gracze nie lubią tego systemu ale jest na pewno wielu graczy np tak jak ja że tylko na takim systemie podboju uwielbiają grać :D.Z niecierpliwością czekam do środy i zaczynamy zabawę.Ta prędkość fakt trochę zniechęca ale do cierpliwych świat należy na tym świecie to przysłowie traktowane będzie dosłownie wygra ten sojusz co będzie miał najcierpliwszych graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Ktoś znajomy z Sparta startuje ?

Na priv piszcie
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Zakros Party

hmmm, na świat wejdę i zapewne zostanę :D ale uprzedzam, do Romy nigdy nie dojdę, choć bym miała założyć miasto od nowa :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Ooo i jest jakiś świat w końcu, który będzie wlekł się jak ślimak po dropsach.
Chyba się nawet zaloguję :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Zakros Party

Ooo i jest jakiś świat w końcu, który będzie wlekł się jak ślimak po dropsach.
Chyba się nawet zaloguję :)

chyba głównie po to, aby "pograć" sobie ze swoim orędownikiem i przyjacielem norbisiem
"pograć" oczywiście kosztem innych

oj yoszku już ja teraz wiem czego można się po Tobie spodziewać :eek:

a tak w ogóle to pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Martuś, ale ja nie jestem ani niczyim orędownikiem ani wyznawcą :)
Potrzebujesz koniecznie przyszyć mi jakąś łatkę i mnie określić ? Zupełnie niepotrzebnie.
Znam kilka osób, każdy ma plusy i minusy, ale nowy świat to nowy rozdział.
Ja jestem w stanie grać wspólnie zarówno ze starym przyjacielem/przyjaciółką jak i z największym wrogiem.
Nie trzymam uraz i nienawiści, każdy dla mnie ma czyste konto.

Ja Ciebie tez pozdrawiam Martuś
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

Droga Marto,

Gram w to kilka dobrych lat, na światach różnej prędkości i w różnych składach osobowych, bo lubię poznawać nowych ludzi w grze. I mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że nie znam lepszego szefa ataku od Norberta, cokolwiek w innych aspektach można byłoby o nim powiedzieć. I z tym też bez przesady co tam teraz sugerujesz. Doborowe grono intrygantów wysokiej klasy jest w tej grze dość szerokie, nie mówiąc o kiepskich intrygantach :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

hmm....:rolleyes: a ja się tylko zaloguję by zobaczyć co i jak... :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Zakros Party

Nie chcę yoszko przypinać Tobie łatki. Tym bardziej, iż poza tym, że jednak ulegałeś wrednym procederom norbifuńcia nic nie mam do Ciebie. Po prostu - doświadczenie uczy, a moje doświadczenia jak wiesz nie należały do najłatwiejszych. Chciałam sobie zwyczajne pograć, a tak się złożyło, że szczególnie z inicjatywy wspomnianego wyżej oraz całej jego kasty narażona zostałam na niezasadne ataki personalne wrogów i fałszywych przyjaciół. Zresztą znając Twoja niewątpliwie wrodzoną inteligencję i obeznanie domyślam się, że wiesz na ten temat o wiele więcej niż ja dowiedzieć się zdołałam.

Z tym dowodzeniem atakiem przez wyżej wyszczególnionego to wcale bym nie przesadzała. Uważam, że nic nie potrafiłby zdziałać gdyby nie miał osób od roboty, takich jeleni, którzy przygotują akcję, rozpiszą cele itd. itp. On natomiast chętnie korzysta tylko z sukcesu. Ale dobra, poszanujmy moje nerwy i potraktujmy sprawę wyżej wymienionego za zamkniętą.

Ja raczej na tym serwerku niestety nie zagram, gdyż obawiam się takich gierek, jakie miały miejsce na Bizancjum. Nie chcę po prostu tzw. "powtórki z rozrywki", bo to nie było ani fajne, ani tym bardziej rozrywkowe :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

No ale jak to Marta nie chcesz ?
Przecież dlatego gramy. Chcemy jakiś dodatkowych emocji, chcemy czasem przekląć, chcemy kogoś od zwyrodnialców jak również połaskotać czyjeś ego. Ktoś ma potrzebę bycia matką Teresą to ją tutaj realizuje, ktoś chce kręcić i oszukiwać - robi to, ktoś szuka romansu czy bratniej duszy, to znajdzie.
Ta gra jest taka Ciekawa ponieważ ludzie są ciekawi. Zderzenie różnych charakterów powoduje niezwykle nieprzewidywalne rozwoje sytuacji. Gdyby każdy był praworządnie dobry to najzwyczajniej w świecie gra byłaby nudna, a tak wiecznie coś się dzieje.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Zakros Party

Może masz rację yoszko, ale ja i w realu i w grze wolę funkcjonowanie oparte na konkretnych, aprobowanych normach społecznych. Funkcjonowanie na świecie bez norm jest wyczerpujące, przynajmniej jak dla mnie :eek:

ale przyrzekam, że Tobie będę kibicowała z całego serca
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Zakros Party

Może masz rację yoszko, ale ja i w realu i w grze wolę funkcjonowanie oparte na konkretnych, aprobowanych normach społecznych. Funkcjonowanie na świecie bez norm jest wyczerpujące, przynajmniej jak dla mnie :eek:

ale przyrzekam, że Tobie będę kibicowała z całego serca
nawet jak bedzie z Norbim w sojuszu ? : )
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Zakros Party

nawet jak bedzie z Norbim w sojuszu ? : )

Jeśli będzie z wyżej wspomnianym w sojuszu i będzie mu ulegał, to chyba oczywiste, że niestety przestanę kibicować.
Wierzę jednak, że yoszko już ma trochę więcej rozsądku i tak nie będzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Rozsądkiem to ja kieruje się w życiu, choć i tak ze mnie niezły urwis :)
Samo to, że tutaj zajrzałem jest spowodowane brakiem rozsądku, tej części wirtualnej.

Ale znowu użyłaś niedobrego słowa 'ulegał' to to samo co orędowanie czy wyznawanie.
To nie jest do mnie podobna, ja nie jestem uległy... no dobra
Piękne inteligentne kobiety są w stanie nade mną zapanować, tej broni nie byłem nie jestem i nawet powiem więcej, nie zamierzam sie przeciwstawiać :) Oręduje im, wyznaję i ulegam :)

I witam najlepszego (zaraz po mnie) gracza Grepo :p
Yo GMK :)
 
Do góry