Zakros Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Tylko dlaczego taka malo ilosc produkcji syrowcow ;/ majac andromede na 2 poziomie wydaje mi sie ze w troi wiecej bylo

a wiesz co to szybkość świata ??

porównaj oba światy i się dowiesz :)
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Mam pytanko cały czas mnie wylogowuje też tak macie ??
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Zakros Party

Roma już akademie założyła ? "Roma Legion Drugi"
 

DeletedUser23724

Guest
Odp: Zakros Party

Czego jakieś trole łażą po forum i dają "oceny" sojuszom?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Dziękuję tym, którzy chcą dołączyć do Roma.

Zanim to jednak zrobicie od początku chcę postawić jasno sprawę:

- zaczniemy z dwoma sojuszami ze wspólnym forum
(łącznie będziemy więc rekrutować 120 osób z najbliższej okolicy, tak by nie być porozrzucanym po całym świecie, ale na max. 1 morzu - w razie wylądowania na granicy, i tak rekrutujemy tylko najbliższych by szybko mieć kilka wysp bezpiecznych na początek)

- przez pierwsze 5 dni będzie trwała selekcja oparta o:
* codzienne listy obecności
* rozesłanie czujek
* spełnianie limitów wojsk piątego dnia (ustawionych na relatywnie niskim poziomie, ale chcemy wyłapać tych, którzy na dzień przed końcem okresu ochronnego będą zupełnie bez wojska)
! na bieżąco będą usuwani nieaktywni, nie odpisujący na PW, nie angażujący się w życie sojuszu

- 5 dnia nastąpi selekcja oparta o wielkość
* odpadnie 25% najmniejszych
(wyjątkowo zachowamy tych, którzy w wiarygodny sposób się usprawiedliwią, a ich aktywność w innych dziedzinach będzie co najmniej wysoka)
* w to miejsce zaprosimy wyróżniających się graczy z okolic

- po pierwszym tygodniu od zakończenia okresu ochronnego nastąpi drugi etap selekcji:
* z obu sojuszy usuniętych zostanie 50% legionistów z najmniejszą ilością punktów walki
(bo to one są kluczowe, nie budowa)
* pozostali zostaną przeniesieni do 1 sojuszu

Od tego momentu zacznie się prawdziwa gra i walka o koronę.

*

Sojusz Roma na tym świecie będzie dzielił się na trzy 20-osobowe Legiony złożone z najbliżej położonych względem siebie graczy (by ułatwić przerzucanie wsparć i wspólne akcje off)
*
Dlaczego podział na 3 Legiony? Bo w 95% przypadków taka 20-osobowa ekipa wystarczy, by spokojnie się wspierać w razie walk.
Nie ma sensu słać wsparć z jednego końca mapy na drugi, a dzięki temu jesteśmy w stanie symultanicznie walczyć na kilku frontach.

Także - a może najważniejsze: w Roma nigdy nie zostawiamy swoim za liniami wroga. NIE TOLERUJEMY tego, że gdy kolega z Legionu ma bunt ktoś z jego kolegów nie wyśle mu wsparcia.
W razie gdy taki bunt już zostanie wbity - wsparcie ma wysłać każdy (!) towarzysz broni z Legionu (w sytuacjach ekstremalnych śle cały sojusz)
Rozliczenia są po każdej akcji, a osoba, która nie przedstawi wiarygodnego usprawiedliwienia w ciągu 24h jest usuwana z sojuszu.
Nie ma w Roma miejsca dla osób nie rozumiejących czym jest braterstwo broni, honor i współpraca.
*
Każdy Legion ma własną listę członków, a więc zawsze widać, kto się zaangażował, a kto nie.

Działamy jako zespół, jako zespół wygrywamy, ale też jako zespół walczymy o każdego (!) z nas.

***

W Roma nie ma przymusu bycia w sojuszu. Odejść można w każdej chwili. Nie ma żadnych czarnych list zdrajców, bo szanujemy zdanie każdego.
Ale - jeśli chcesz być w Roma, przestrzegasz jej zasad.
(z których najważniejszą, wyciągniętą przed nawias jest ta, że gdy kumpel jest w potrzebie pomaga mu każdy członek Legionu)
Nie podobają Ci się - odchodzisz...


Nie, Roma nie założyła AK.
 

DeletedUser23724

Guest
Odp: Zakros Party

bo na tym to polega, że jest prezentacja sojuszu i jego ocena
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

Ale ta ocena w stylu "porażka 1/10" "RIP 0/10" albo inne takie... przecież to jest 0 jakichkolwiek argumentów dlaczego taka ocena. Jakby nagle gimba poczuła władzę, że może gdzieś coś ocenić i postawić komuś pałę :]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Ale ta ocena w stylu "porażka 1/10" "RIP 0/10" albo inne takie... przecież to jest 0 jakichkolwiek argumentów dlaczego taka ocena. Jakby nagle gimba poczuła władzę, że może gdzieś coś ocenić i postawić komuś pałę :]

smiley_emoticons_confusednew.gif


tego nie wiem
pewnie jego sojuszi tak szybko padnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Nie znam ludzi, ale to może jakiś margines społeczny ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Daleki jest od zmartwień. Szczególnie, że nie nasz pojęcia o kim mówisz "z Wami". Ale wracając do tematu - oficer prowadzący się zameldował?

Miałęm na myśli waszą koalicję - wiadomości do mnie na priv nie działają na waszą korzyść - rozważę uniemożliwienie wygrania wam tego świata...chociaż czy to konieczne to wątpię :)
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Zakros Party

już by się mogła ta ochronka kończyć bo mi farmy trzeba :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Ale tu nastukało się wszystkich z pelli,naksos,sparty i chyba biza
smiley_emoticons_sadnew.gif
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Zakros Party

ojojoj envi nie mierz wszystkich swoją miarą
rotfl.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Mieszanka wybuchowa, zapowiada się ciekawie mimo wolnego tempa tego świata
 
Do góry