Zakros Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dla niektorych maja znaczenie tylko ze nie znaja twojej przeszlosci... nie zaliczylem do twoich zaslug grajka roku 'zdrade sojusznika' i 'bratanie sie z wrogiegiem przeciwko swojemu sojusznikowi' ale to chyba maly szczegol w tym wszystkim
jezyk.gif

Nie każdemu odpowiada rola "zielonych jełopów" to chyba Twoje słowa ale może sie mylę. Jak sie ma taki stosunek do paktowiczów to co się dziwisz

heh i na fo zalogowani sami gracze z juktasa . Ilośc on line prawie jak na juktas :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Adrian to ja zerwałem pakt, to ja zbratalem się z wrogiem nie Marek. A gracza roku dostał dlatego bo poprosiłem sojusz aby głosowali. Według mnie mu się to należało to było moje zdanie o tyle. A że ciastka chętnie głosowały na niego to też coś znaczy. Więc nie rozumiem dlaczego teraz z tym wyskoczyles:p

Siema kogut :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no i jeszcze nam tu kogucik zapial :p


Proponuje zmienic temat i zamknac swiat jukats a zajmijmy sie moze swiatem w ktorym gramy ???

jak myslicie, ktore z sojuszow oczywiscie procz ciastek :p beda liczyly sie na tym swiecie ???
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Siema wszedzie dobrze gdzie nas nie ma
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie każdemu odpowiada rola "zielonych jełopów" to chyba Twoje słowa ale może sie mylę. Jak sie ma taki stosunek do paktowiczów to co się dziwisz

heh i na fo zalogowani sami gracze z juktasa . Ilośc on line prawie jak na juktas :)

Wam poprostu sie nie podobalo to ze legion jest pod kazdym wzgledem lepszy od was chcieliscie tez cos udowodnic ze jestescie cos warci ale jakos wam nie wyszlo postawiliscie jednego cudaka gdzie legion w tym czasie postawil 5 LOL

Adrian to ja zerwałem pakt, to ja zbratalem się z wrogiem nie Marek. A gracza roku dostał dlatego bo poprosiłem sojusz aby głosowali. Według mnie mu się to należało to było moje zdanie o tyle. A że ciastka chętnie głosowały na niego to też coś znaczy. Więc nie rozumiem dlaczego teraz z tym wyskoczyles:p

Siema kogut :)

Wiem Maciek kto zerwal Dlaczego z tym wyskoczylem a no dlatego ze @sladox tutja cos do @guzika startowal na forum pare postow wczesniej wiec musialem pokazac gdzie jest jego miejsce tzn ponizej pasa
lolflag.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Czytałem to co Marek napisał i ma rację w sprawie guzika. Dobrze wiesz że ja sam go też nie lubię. Czy legion był lepszy? Sądzę iż oba soję były równe. Tylko końcówka z cudakami pokazała kto szybciej surki wysyła ; )
Ale co było to było. Nudny świat to nie był. I miejmy nadzieje że ten tak samo nas nie zawiedzie chociaż prędkość nie dopisuje : )
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

W kazdym rankingu zostawliscie sporo w tyle od legionu az do samego konca...

dobra koniec spamu cos ciekawego tutja sie dzisiaj dzialo :confused:
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Boziu drogi, wyluzujcie ludzie, nie ten świat, nie te problemy :) Juktas już za nami :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ypsi badzmy uczciwi, my nie lubimy guzika bo poszedl do legionu, legion nas nie lubi bo zerwalismy pakt i zatakowalismy, my zerwalismy pakt bo nas legion mowiac delikatnie mial w nosie udajac sojusznika a Adi obrazajac nas dolal tylko oliwy do ognia , wiec patrzac na to z dystansu to kazdy ma cos za uszami i jak widac nie ma sojuszu idealnego
ale na pewno byl to swiat nieobliczalny i przez to ciekawy i mam nadzieje, ze ten swiat tez bedzie ciekawy a co do predkosci to kwestia przyzwyczajenia a na poczatku cierpliwosci

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Boziu drogi, wyluzujcie ludzie, nie ten świat, nie te problemy :) Juktas już za nami :D

szalony jak widzisz w ludziach tkwi zadra i jak z siebie tego nie wyrzuca to beda wiecznie ze saoba wlaczyc, czasem trzeba pozwolic by sie wygadali, wyrzucili z siebie to co w nich tkwi :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wam poprostu sie nie podobalo to ze legion jest pod kazdym wzgledem lepszy od was chcieliscie tez cos udowodnic ze jestescie cos warci ale jakos wam nie wyszlo postawiliscie jednego cudaka gdzie legion w tym czasie postawil 5 LOL

No i OK , teraz napisz dlaczego miałoby nam sie to podobać . A tą różnice między nami to za bardzo wyolbrzymiasz jak na sojusz co przez większą część gry miał max jednego wroga i same poniki dookoła :cool:
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No i OK , teraz napisz dlaczego miałoby nam sie to podobać . A tą różnice między nami to za bardzo wyolbrzymiasz jak na sojusz co przez większą część gry miał max jednego wroga i same poniki dookoła :cool:

Zawsze mielismy wiecej wrogow niz paktow w przeciwnym razie do was w koncowej fazie gry juz wszystkim powlaziliscie w 4 litery i obiecywaliscie zlote gory zeby tylko zaczeli atakowac legion i co z tego wyszlo upokorzenie ciastek
przegrana na w walce o cuda i utrata cudaka juz skoncz @sladox bo miedzy Lee a ciastkami to lata swietlne roznicy sa na korzysc legionu

Ciastka mam pytanie... Rafał z wami gra?
smiley_emoticons_confusednew.gif

@kogut mowisz o tym najwiekszym krzykaczu co przyczynil sie do przegrania ciastek LoLoLoLoLo...
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tworzysz jakąs swoją rzeczywistość. A skoro nas nazywasz niehonorowymi to napisz jakbys określił zachowanie guzika i dona :)
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ile mozna bylo wytrzymac z remusiem.... ale swoj ciagnie do swego. Ty do niego poleciales odrazu sladox:D Co jeszcze powiesz? Koszulke juz sobie wyprales na nastepny swiat?:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No i w tym momencie cała dyskusja była niepotrzebna bo ładnie uzupełniłeś mój post na temat guzika :)

A koszulke wyprałem i właśnie w niej siedzę :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ty go zle zrozumiales hahaha chyba bede musial do was przyjsc:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

tak go czyli posta nie pij tyle...
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dobrze zrozumiałem bo idealnie pasuje ,bo co Ty możesz wiedzieć gdzie , kto i do kogo latał.
 
Do góry